کمک به دیگران و معرفی انجمن سرطان آمریکا

اردیبهشت
۰۶

کمک به دیگران و معرفی انجمن سرطان آمریکا

توسطalirastro |  

 

کمک به دیگران و معرفی انجمن سرطان آمریکا

 
کمک به دیگران و معرفی انجمن سرطان آمریکا - کمک به دیگران و معرفی انجمن سرطان آمریکا 1
نویسنده : کتایون صمدی
دسته بندی : سلامت
کشور : ایالات متّحده
فرد اول خیریه : گری ردی
وب سایت:www.cancer.org
پایان سال مالی : ۳۱ دسامبر ۲۰۱۶
مرکز سازمان : آتلانتا ، جورجیا
در این مقاله به معرفی یکی از بهترین خیریه های جهان می پردازیم ، مقاله ای در مورد کمک به دیگران و معرفی انجمن سرطان آمریکا ، پس همراه ما باشید .

درباره انجمن سرطان آمریکا

در انجمن سرطان آمریکا، تلاش بر این است که جهان از سرطان آزاد شود. تا زمانی که این هدف محقق شود، فعالیت‌هایی نظیر کمک مالی و انجام تحقیقات، به اشتراک گذاشتن اطلاعات متخصص، حمایت از بیماران و انتشار راهنمایی‌هایی در مورد پیشگیری از سرطان انجام می‌گردد، به طوری که فرصت زندگی طولانی تر و بهتر را در اختیار دیگران قرار می‌دهد.

تاریخچه

در شروع فعالیت، انجمن سرطان آمریکا در سال ۱۹۱۳ توسط ۱۰ پزشک و ۵ نفر از افراد عادی در نیویورک تاسیس و انجمن آمریکایی کنترل سرطان (ASCC) نامگذاری شد. در آن زمان، تشخیص سرطان به معنای مرگ نزدیک بود. این بیماری به ندرت به طور عمومی بیان می‌گشت و در ترس و انکار بود. پزشکان گاهی اوقات بع بیماران خود تشخیص سرطان را اعلام نمی‌کردمد، و بیماران نیز اغلب به دوستان و خانواده‌شان درباره‌ی بیماری خود صحبت نمی‌کردند. بنیانگذاران انجمن می دانستند برای اینکه پیشرفت هایی علیه این بیماری انجام شود، باید آگاهی عمومی در مورد سرطان را بالا ببرند. علیرغم حجم زیاد وظایف آنها، بنیانگذاران و همکاران این خیریه در راه نوشتن مقالات برای مجلات و نشریات حرفه ای قرار گرفتند.انتشار یادداشت کمپین، یک بولتن ماهانه اطلاعات سرطان؛ و استخدام پزشکان در سراسر کشور برای کمک به آموزش عمومی از دیگر فعالیت‌های این خیریه‌ در راستای آگاهی بخشی بود.
در این سالها، انجمن برای اولین بار از نماد شمشیر امید که امروزه به عنوان نماد سازمان دیده می شود استفاده‌کرد. این نماد شمشیر طی یک مسابقه پوستر سراسری در آمریکا،که توسط ASCC و کمیته سرطان شهر نیویورک برگزار شد، در سال ۱۹۲۸ به دست آمد. جورج.ای. دورانت ، از بروکلین مقام اول مسابقه را به دست آورد، و جایزه ۵۰۰ دلاری را دریافت کرد. او شمشیر را برای بیان روح صلیب سرخ جنبش کنترل سرطان انتخاب کرد. کادوکوس دوقلو – ماری که دسته شمشیر را تشکیل می دهد ، بر طبیعت پزشکی و علمی کار انجمن تأکید دارد. به طور کلاسیک، مارهای دوزی نشان دهنده بهبودی بیمار و سلامت است.
در طول ۱۰۰ سال گذشته، آرم چندین بار تغییر کرده است. انجمن سرطان آمریکا در حال حاضر یک نهاد مدرن، قدرتمند و منسجم است.
شکل ذوزنقه‌ای با لبه زاویه ای، حرکت رو به جلو، آرمانگرایی و رشد است. طرح کلی ، تصویر یک پرچم را به سمت پیروزی منتقل می کند. این نماد ، در نظر گرفته شده برای متحد کردن مردم در هدف مشترک نجات جان انسان ها از سرطان است.
کمک به دیگران و معرفی انجمن سرطان آمریکا از جمله سلسله مقالاتی هستند که ما برای آشناییتان با خیریه های برتر جهان تدوین نموده ایم . اگر به دنبال کمک به دیگران هستید ، ما به شما سایت ملاتیما را معرفی می کنیم ، این سایت از یک تیم دانشجویی منسجم برای کمک به افراد نیازمند تشکیل شده است .
امیدواریم که از مقاله کمک به دیگران و معرفی انجمن سرطان آمریکا خوشتان آمده باشد .
کمک به دیگران و معرفی انجمن سرطان آمریکا - ملاتیما
 
مقالات مرتبط:
۸ خیریه کارآفرین برتر ایران
کمک به دیگران
چرا باید به دیگران کمک کنیم