کمک به دیگران و معرفی خیریه آزادی های مدنی

تیر
۱۰

کمک به دیگران و معرفی خیریه آزادی های مدنی

توسطalirastro |  

 

کمک به دیگران و معرفی خیریه آزادی های مدنی

 
کمک به دیگران و معرفی خیریه آزادی های مدنی - کمک به دیگران و معرفی خیریه آزادی های مدنی 2
نویسنده : کتایون صمدی
دسته بندی : نیازهای عمومی
کشور : ایالات متّحده
فرد اوّل خیریه : آنتونی رومرو
وب سایت:www.aclu.org
مرکز سازمان : نیویورک
شصت و دومین خیریه بزرگ ایالات متحده با سود سهام ۲۳۲ میلیون دلار
در این مقاله به معرفی یکی از بهترین خیریه های جهان می پردازیم ، مقاله ای در مورد کمک به دیگران و معرفی خیریه آزادی های مدنی ، پس همراه ما باشید.
اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا (ACLU) یک سازمان غیر انتفاعی است ،که ماموریت “دفاع و حفظ حقوق و آزادی های فردی ” برای کمک به دیگران رادارد. حقوق هر فردی در این کشور به موجب قانون اساسی و قوانین ایالات متحده تضمین شده است . به طور رسمی و غیر حزبی، این خیریه توسط سازمان های لیبرال و محافظه کار مورد حمایت و بازبینی قرار گرفته است.خیریه ای.سی.ال.یو از طریق دادرسی و لابیگری کار می کند و دارای بیش از ۱/۲۰۰/۰۰۰عضو و بودجه سالانه بیش از ۱۰۰ میلیون دلار است. وابسته های محلی به اتحادیه ای.سی.ال.یو تقریبا در تمام ۵۰ ایالت، ناحیه کلمبیا و پورتوریکو فعال هستند. اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا (ACLU) در مواردی که آزادی های مدنی را در معرض خطر قرار ندهد، کمک قانونی می کند. پشتیبانی حقوقی از ای.سی.ال.یو می تواند به صورت مستقیم یا توسط نمایندگی های حقوقی انجام شود.مواضع فعلی اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا (ACLU) عبارتند از: مخالفت با مجازات اعدام؛ حمایت از ازدواج ؛ حمایت از کنترل تولد و حقوق سقط جنین؛ از بین بردن تبعیض علیه زنان، اقلیت ها و حمایت از حقوق زندانیان و مخالفت با شکنجه؛ و مخالفت با ترجیح دولت در انتخاب نوع دین یا برای اعتقادات خاص دیگران. از لحاظ قانونی، اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا (ACLU) متشکل از دو سازمان غیر انتفاعی است که شامل: اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا،و گروه رفاه اجتماعی و صندوق خیریه عمومی. هر دو سازمان در دادرسی های مدنی، حمایت و آموزش و پرورش مشغول به کار هستند، اما تنها کمک های مالی به صندوق بصورت مالیات قابل پرداخت است .این خیریه بصورت رسمی در سال۱۹۲۰ توسط هلن کلر، راجر بلدوین، کریستال استمن، والتر نولز، موریس ارنست، آلبرت دیلور، آرتور گارفیلد هیز، جین آدامز، فلیکس فرانکفورتر و الیزابت گریلی فلین تاسیس شد و تمرکز آن بر آزادی بیان برای معترضان ضد جنگ بود . در دهه ۱۹۲۰، اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا (ACLU) دامنه خود را گسترش داد تا شامل حفاظت از حقوق آزادی بیان هنرمندان و کارفرمایان برجسته و همکاری با انجمن ملی پیشرفت رنگین پوستان (NAACP) برای کاهش نژادپرستی و تبعیض ، و فعالیت در مبارزه با رفتارهای پلیس و حمایت از حقوق بومیان آمریکا باشد. در طول جنگ جهانی دوم، اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا از شهروندان ژاپنی-آمریکایی دفاع کرد و تلاش برای جلوگیری از انتقال آنها به اردوگاه های بازداشت را انجام داد. در سال ۱۹۶۴، تعداد اعضا به ۸۰ هزار نفر افزایش یافت و ای.سی.ال.یو در تلاش برای گسترش آزادی های مدنی برای کمک به دیگران شرکت کرد. در ۱۹۶۰، تلاش های چند دهه ای خود را برای اعمال جدایی کلیسا و دولت ادامه داد و در طول جنگ ویتنام از چندین فعال ضد جنگ دفاع کرد. همچنین در مورد پرونده میراندا شرکت داشت و در مورد نیویورک تایمز رفتارهای پلیس را افشا و پرونده های جدیدی را برای روزنامه ها در مورد فعالیت های دولتی تأسیس کرد. در دهه ۱۹۷۰ و ۱۹۸۰، اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا در زمینه حقوق قانونی جدید قرار گرفت که شامل حقوق دانشجویان، زندانیان و فقرا بود. در قرن بیست و یکم با آموزش ، تعلیم و تربیت در مدارس دولتی مبارزه کرده و مقررات ضد تروریسم را به عنوان نقض حریم خصوصی وناقض آزادی های مدنی اعلام کرد.
کمک به دیگران و معرفی خیریه آزادی های مدنی از جمله سلسله مقالاتی هستند که ما برای آشناییتان با خیریه های برتر جهان تدوین نموده ایم . اگر به دنبال کمک به دیگران هستید ، ما به شما سایت ملاتیما را معرفی می کنیم ، این سایت از یک تیم دانشجویی منسجم برای کمک به افراد نیازمند تشکیل شده است .
امیدواریم که از مقاله کمک به دیگران و معرفی خیریه آزادی های مدنی خوشتان آمده باشد .
کمک به دیگران و معرفی خیریه آزادی های مدنی - ملاتیما
 
مقالات مرتبط:
بهترین خیریه در اصفهان کدام است؟ پاسخ سوال شما در این مقاله است
چرا باید به دیگران کمک کنیم
کمک به دیگران