کمک به دیگران و معرفی خیریه آموزش آمریکا

تیر
۱۷

کمک به دیگران و معرفی خیریه آموزش آمریکا

توسطalirastro |  

 

کمک به دیگران و معرفی خیریه ی واقعی و کارآفرین آموزش آمریکا

 
کمک به دیگران و معرفی خیریه آموزش آمریکا - کمک به دیگران و معرفی خیریه آموزش آمریکا 1
نویسنده : کتایون صمدی
دسته بندی : آموزش
کشور : ایالات متحده
فرد اول خیریه : الیسا ویلانوئوا برد
وب سایت:www.teachforamerica.org
پایان سال مالی :۳۱ می ۲۰۱۶
مرکز سازمان : نیویورک
شصت و نهمین خیریه بزرگ ایالات متحده با سود سهام ۲۹۲ میلیون دلار
در این مقاله به معرفی یکی از بهترین خیریه های جهان می پردازیم ، مقاله ای در مورد کمک به دیگران و معرفی خیریه آموزش آمریکا ، پس همراه ما باشید.
سازمان آموزش آمریکا یک سازمان غیر انتفاعی است که مأموریت آن “جذب، توسعه و بسیج برای آموزش و تعالی” است .سازمان با استخدام و انتخاب فارغ التحصیلان کالج از دانشگاه های برتر در سراسر ایالات متحده برای خدمت به عنوان معلمان؛نیروهای خودرا برمیگزیند . اعضای منتخب که به نام “اعضای سپاه” شناخته می شوند، حداقل دو سال در یک مدرسه عمومی ،در یکی از ۵۲ جامعهی کم درآمد درحال خدمت و تدریس میباشند. سازمان آموزش، توسط وندی کپپ بر اساس پایان نامه کارشناسی ارشد دانشگاه پرینستون در سال ۱۹۸۹ تاسیس شد. اعضای تیم پایه شامل سرمایه گذاری ویتنی تیلسون، دیوید شلمن، کمیساریای سابق ایالات متحده در امور درآمد داخلی، ریچارد بارت، رئیس و مدیر اجرایی برنامه هستند که اولین سپاه تشکیل شده در سال ۱۹۹۰ میباشد که بیش از ۴۲هزار عضو سپاه تعهد خود را به آموزش برای امریکا تکمیل کردند. در سپتامبر ۲۰۱۵، سازمان به یک نقطه عطف ازکارخود رسید که با اعزام۵۰هزار عضو به سراسر کشور، بیش از ۵ میلیون دانش آموز را تحت آموزش قراردادند. ده سال اول این سازمان در کتاب اول کپپ ” روزی ، همه کودکان…” اشاره به آنچه که در طول راه برای آموزش کودکان یاد گرفته میپردازد. وندی کپپ در ژانویه سال ۲۰۱۱ کتاب دوم خود را، “فرصتی برای ایجاد تاریخ” منتشر کرد، که آنچه را که در طول ۲۰ سال گذشته در آموزش و پرورش آمریکایی آموخته است، نشان می دهد.
سازمان آموزش آمریکا، فهرست بسیاری از شرکت کنندگان مهم را در وب سایت خود قرار می دهد. این فهرست شامل بنیادها، افراد، شرکت ها، و دسته بندی های عمومی و سرمایه گذاران است. در میان بزرگترین اهداکنندگان این سازمان، خانواده والتون است که از سال ۱۹۹۳ به سازمان آموزش آمریکا حمایت خود را برای کمک به دیگران اهدا کرده است. در نوامبر ۲۰۱۵، بنیاد خانواده والتون یک هدیه به سازمان آموزش ارسال مینماید که بالغ بر ۵۰ میلیون دلار در طول سه سال برای حمایت از تلاش های سازمان و استخدام توسعه حرفه ای برای ۴۰۰۰ معلم جدید در سراسر کشور بوده است. آرتور و تونی رمب راک از دیگر اهداکنندگان بزرگ این خیریه هستند ، برای کمک به خیریه و کمک به دیگران به عنوان اهدا کننده قهرمان در وب سایت سازمان ثبت نام شده اند و بیش از ۵ میلیون دلار اهدا کرده اند. در سال ۲۰۱۱،بنیادهای زیادی برای همکاری با این سازمان کمک های بشردوستانه با مبالغ بالاتراز ۲۵ میلیون دلار به صندوق اهدا نموده اند.
کمک به دیگران و معرفی خیریه آموزش آمریکا از جمله سلسله مقالاتی هستند که ما برای آشناییتان با خیریه های برتر جهان تدوین نموده ایم . اگر به دنبال کمک به دیگران هستید ، ما به شما سایت ملاتیما را معرفی می کنیم ، این سایت از یک تیم دانشجویی منسجم برای کمک به افراد نیازمند تشکیل شده است .
امیدواریم که از مقاله کمک به دیگران و معرفی خیریه آموزش آمریکا خوشتان آمده باشد .
کمک به دیگران و معرفی خیریه آموزش آمریکا - ملاتیما
 
مقالات مرتبط:
معرفی ۲ خیریه در مشهد برای نیازمندان دارای کمک فوری
کمک به دیگران
چرا باید به دیگران کمک کنیم