کمک به دیگران و معرفی خیریه ارتش رستگاری

فروردین
۲۵

کمک به دیگران و معرفی خیریه ارتش رستگاری

توسطalirastro |  

 

کمک به دیگران و معرفی خیریه ارتش رستگاری

 
کمک به دیگران و معرفی خیریه ارتش رستگاری - کمک به دیگران و معرفی خیریه ارتش رستگاری
 
نویسنده : کتایون صمدی
دسته بندی : نیازهای داخلی
کشور : ایالات متّحده
فرد اوّل خیریه : دیوید جفری
وب سایت:www.salvationarmyusa.org
پایان سال مالی : ۳۰ سپتامبر ۲۰۱۶
مرکز سازمان : الکساندریا ، ویرجینیا
” ارتش رستگاری برای رویارویی با نیازهای بشر در هرکجا ، هر زمان و به هر شکل پابرجاست ”
در این مقاله به معرفی یکی از بهترین خیریه های جهان می پردازیم ، مقاله ای در مورد کمک به دیگران و معرفی خیریه ارتش رستگاری ، پس همراه ما باشید .
از تاریخ ۲۳ اکتبر سال ۲۰۱۶ تا کنون ، ارتش رستگاری در ۱۲۸ کشور فعالیت می کند و خدمات خود را در ۱۷۵ زبان مختلف برای کمک به دیگران ارائه می دهد. از نظر مقاصد اداری، ارتش رستگاری به لحاظ جغرافیایی به ۵ منطقه تقسیم می شود و ادارات منطقه ای در ستاد بین المللی ، لندن بریتانیا ، مرکزاصلی ارتباط اداری با سرزمین های دیگر نقاط جهان ، من جمله : آمریکا و کارائیب ، اروپا ، آسیای جنوبی ، جنوب اقیانوس آرام و شرق آسیا ، و آفریقا . هر قلمرو دارای یک مرکز اداری شناخته شده به عنوان مقر اصلی (THQ) است. به همین ترتیب، هر بخش دارای یک دفتر مرکزی (DHQ) است. هر یک از این سرزمین ها توسط یک فرمانده ارضی هدایت می شوند که دستورات را از ستاد بین المللی ارتش رستگاری در لندن دریافت می کنند.
ارتش رستگاری ، به طور کلی جنبش بین المللی با اعتقادات مسیحیان پروتستان است و ماموریت خود را در جهت رفع تبعیض ها و نیازهای انسانی و کمک به دیگران بر اساس تعالیم کتاب مقدس انجیل و با شعار “انجام بهترین کار ممکن” به ثمر می رساند.

خدمات و فعالیت ها

یک وزارتخانه ی زنان که به حمایت از زنان اختصاص دارد ، دارای ۷۶۶/۳۶۹ عضو است ، که در سال ۱۹۰۷ تاسیس شد. سرویس دفاع “سپاه قرمز” با خدمات ارتش به منظور ارائه کمک هایی مانند نوشیدنی ها، صابون، آدامس، خمیر دندان و کیت های خیاطی فعالیت می کند. “موج تحول” یک پروژه ی منابع آب برای کمک به جوامع محروم است. کمیته ی بین المللی “زندگی معنوی” توسط جنبش عمومی برای بررسی و شناسایی جنبه های مهم رشد روحانی کلیسا و نجات دهنده های فردی به وجود آمده است.
“مراکز میراث ” موزه هایی هستند که توسط ارتش رستگاری اداره می شوند و دارای نمایشگاه های اسناد تاریخی مربوط به تاریخچه و فعالیت های کمک به دیگران سازمان می باشند. مرکز میراث بین المللی در لندن انگلستان، در کالج آموزش و پرورش ویلیام بوث واقع شده است و اطلاعات مربوط به هر قلمرو خاص این خیریه را ارائه می دهد و فید توییتر@SalvArmyArchive را مدیریت می کند. تیم خدمات توسعه بین المللی این موسسه نیز با برخی از جوامع در سراسر جهان کار می کند و حساب رسمی@TSA_Projects توییتر را مدیریت می کند. گام اولیه ی ارتش رستگاری که در اقدام حفاظت از کار مشارکت داشت، نامه ای بود که کاترین بوث به ملکه ویکتوریا در مورد لایحه قانونی حمایت از دختران نوشت. در نتیجه ، قانون جدید پارلمان، ” قانون عمومی تأمین بیشتر برای حفاظت از زنان و دختران و سرکوب مجامع فاسد و سایر اهداف ” ( قانون اصلاح قانون جرم ۱۸۸۵ ) ” با مشارکت و تلاش خیریه ی ارتش رستگاری ، در تاریخ ۱۴ اوت ۱۸۸۵ با دستوری سلطنتی به تصویب رسید.
در تلاشی دیگر ، که شامل تقاضا، جلسات جمعی و تحقیق در مورد کودک آزاری بود ، اقدام به صورت قانونی دنبال شد و دو نفر محکوم و به زندان فرستاده شدند.با کمک ۴۶۱ خوابگاه و ۲۰ برنامه ی پناهندگی، کمک افراد بی خانمان نیز انجام می شود.
در پایگاه اینترنتی این خیریه ، راه های مشارکت در خدمات جهانی ارتش رستگاری مربوط به مسائل مختلفی نظیر حمایت از کودکان ، افراد بی خانمان ، برده داری مدرن ، گرسنگی و … به تفصیل توضیح داده شده است.
کمک به دیگران و معرفی خیریه ارتش رستگاری از جمله سلسله مقالاتی هستند که ما برای آشناییتان با خیریه های برتر جهان تدوین نموده ایم . اگر به دنبال کمک به دیگران هستید ، ما به شما سایت ملاتیما را معرفی می کنیم ، این سایت از یک تیم دانشجویی منسجم برای کمک به افراد نیازمند تشکیل شده است .
امیدواریم که از مقاله کمک به دیگران و معرفی خیریه ارتش رستگاری خوشتان آمده باشد .
کمک به دیگران و معرفی خیریه ارتش رستگاری - ملاتیما
 
مقالات مرتبط:
۸ خیریه که هر کدام بهترین خیریه مشهد به شمار می روند
کراودفاندینگ
چرا باید به دیگران کمک کنیم