کمک به دیگران و معرفی خیریه اسلوان کترینگ

خرداد
۰۴

کمک به دیگران و معرفی خیریه اسلوان کترینگ

توسطalirastro |  

 

کمک به دیگران و معرفی خیریه اسلوان کترینگ

 
کمک به دیگران و معرفی خیریه اسلوان کترینگ   - کمک به دیگران و معرفی خیریه اسلوان کترینگ
 
نویسنده : کتایون صمدی
دسته بندی : مراقبت سلامت و اجتماع
کشور : ایالات متحده
فرد اول خیریه : کریگ تامپسون
پایان سال مالی : ۳۱ دسامبر ۲۰۱۶
وب سایت:www.mskcc.org
مرکز سازمان : نیویورک
چهلمین خیریه بزرگ ایالات متحده با سود سهام ۳۲۵ میلیون دلار
در این مقاله به معرفی یکی از بهترین خیریه های جهان می پردازیم ، مقاله ای در مورد کمک به دیگران و معرفی خیریه اسلوان کترینگ ، پس همراه ما باشید .
مرکز سرطان یادبود اسلوان کترینگ قدیمی ترین و بزرگترین مرکز سرطان های خصوصی در جهان بیش از ۱۳۰ سال است که به مراقبت های ویژه بیماران، تحقیقات ابتکاری و برنامه های آموزشی برجسته و کمک به دیگران مشغول است . امروزه این موسسه یکی از ۴۷ موسسه ملی سرطان است که مراکز جامع سرطان را تشکیل می دهند و با پیشرفت علم در حال پیشرفت است .
همکاری نزدیک بین پزشکان و دانشمندان یکی از نقاط قوت منحصر به فرد در این موسسه است، این مسئله، موسسه را قادر می سازد تا بهترین مراقبت های ممکن را در اختیار بیماران قرار دهد همچنین این بحث می تواند در کشف راهکارهای موثرتر برای پیشگیری، کنترل و در نهایت درمان سرطان در آینده موثر باشد . این موسسه برنامه های آموزشی برای تربیت و آموزش پزشکان و روانشناسان آینده تهیه کرده است همچنین دانش و تجربه ای که آنها در مرکز سرطان یادبود اسلوان کترینگ کسب میکنند، اثر گذار در درمان سرطان و تحقیقات زیست پزشکی در سراسر جهان است.
MSK دارای تاریخ گسترده ای از کشف های قابل توجه در تحقیقات سرطان است. پس از ادغام با بیمارستان “یادبود”، بخش تحقیق MSK هنوز به عنوان موسسه کتلینگ اسلوان شناخته می شود. در راستای هدف کمک به دیگران بیمارستان یادبود، چندین آزمایشگاه را به طور جداگانه اداره می کند. در سال ۲۰۱۱، یک مطالعه در میان موسسات تحقیقاتی بخش دولتی MSK را پس از NIH و سیستم دانشگاه کالیفرنیا در رتبه سوم قرار داد . پایگاه آموزشی مرکز سرطان یادبود اسلوان کترینگ ، در خیابان ۱۴۲۹ اول در گوشه ای از خیابان ۷۴ شرقی در منهتن است. بانک سابق در دهه ۱۹۳۰ توسط” پرکینز” و” ویل” ساخته شد سپس در سال ۱۹۹۷ این بنا برای استفاده توسط خیریه کترینگ تغییر کاربری یافت . در سال ۲۰۱۵ سازمان نظارت بر خیریه ها به مرکز سرطان یادبود اسلوان کترینگ ، درجه را “A” اعطا کرد .
در سال ۲۰۱۵-۲۰۱۶ های و ۲۰۱۷ سازمان گزارش و اخبار جهانی ایالات متحده ، MSK را به عنوان خیریه شماره ۲ سرطان در ایالات متحده آمریکا انتخاب کردند
کمک به دیگران و معرفی خیریه اسلوان کترینگ از جمله سلسله مقالاتی هستند که ما برای آشناییتان با خیریه های برتر جهان تدوین نموده ایم . اگر به دنبال کمک به دیگران هستید ، ما به شما سایت ملاتیما را معرفی می کنیم ، این سایت از یک تیم دانشجویی منسجم برای کمک به افراد نیازمند تشکیل شده است .
امیدواریم که از مقاله کمک به دیگران کمک به دیگران و معرفی خیریه اسلوان کترینگ خوشتان آمده باشد .
کمک به دیگران و معرفی خیریه اسلوان کترینگ - ملاتیما
 
مقالات مرتبط:
خیریه کاریابی
کمک به دیگران
چرا باید به دیگران کمک کنیم