کمک به دیگران و معرفی خیریه اسکاتینگ

خرداد
۱۳

کمک به دیگران و معرفی خیریه اسکاتینگ

توسطalirastro |  

 

کمک به دیگران و معرفی خیریه اسکاتینگ

 
کمک به دیگران و معرفی خیریه اسکاتینگ - کمک به دیگران و معرفی خیریه اسکاتینگ 1
نویسنده : کتایون صمدی
دسته بندی : جوانان
کشور : ایالات متّحده
فرد اول خیریه : مایکل سوربا
پایان سال مالی : ۳۱ دسامبر ۲۰۱۵
وب سایت:www.scouting.org
مرکز سازمان : تگزاس
چهل و پنجمین خیریه بزرگ ایالات متحده با سود سهام ۸۱۵ میلیون دلار
در این مقاله به معرفی یکی از بهترین خیریه های جهان می پردازیم ، مقاله ای در مورد کمک به دیگران و معرفی خیریه اسکاتینگ ، پس همراه ما باشید .
پیشاهنگان پسر آمریکا (BSA) یکی از بزرگترین سازمانهای کشوری کمک به دیگران و نیز از بزرگترین سازمانهای جوانان در ایالات متحده است که بیش از ۲،۴ میلیون جوان و حدود یک میلیون داوطلب بزرگسال دارد.این خیریه برای کمک به دیگران ، در سال ۱۹۱۰ تأسیس شد و از آن زمان تا کنون ، بیش از ۱۱۰ میلیون آمریکایی در برنامه های بی.اس.ای مشارکت داشته اند. پیشاهنگان پسر آمریکا(به اختصار بی.اس.ای) بخشی از جنبش بین المللی اسکات است و در سال۱۹۲۲ به یکی از سازمان های عضو سازمان جهانی این جنبش تبدیل شد.
پیشاهنگان پسر، در حالی که به سمت بالاترین رتبه جنبش اسکاتینگ حرکت می کنند ، منافع و مهارت های خود را نیز بهبود می بخشند. در اولین قدم، پس از انجام پروژه های خدمات خود با برنامه ریزی، پیشاهنگان پسر ارزش کار سخت را یاد می گیرند و حس هیجان ناشی از مشاهده‌ی آن را تجربه می کنند. با ماجراجویی‌های در فضای باز، پیاده روی و کمپینگ ، کنید اسکاتینگ تجربیاتی را در اختیار جوانان قرارمی‌دهد که در طول زندگی آنها مفید باشند. این خیریه با استفاده از روش پیشاهنگ آموزش‌هایی را برپایه‌ی یک سیستم آموزشی غیر رسمی ارائه می‌دهد که بر فعالیت های عملی خارج از منزل تأکید دارد. این سازمان برنامه های موجود برای پیشاهنگان در محدوده سنی ۶ تا ۲۵ سال (هرچند محدودیت های سنی، کمی در این کشور متفاوت است) را به شیوه ای مناسب برای سن آنها به انجام می رسانند. پس از آغاز خلع سلاح در اوایل دهه ۱۹۰۰، برنامه های برخی از کشورها در جنبش های اجتماعی مانند جنبش مقاومت ملی گرا در هند شرکت داشته اند. هرچند اسکاتینگ توسط مقامات بریتانیایی به عنوان راهی برای تقویت حکومت خود به آفریقا معرفی شد، ارزش هایی که آنهااسکاتینگ را بر اساس آن تأسیس کردند، به مبارزه برای مشروعیت امپریالیسم بریتانیا کمک کرده‌اند. در طی یک مطالعه ، ارتباطی قوی بین شرکت در برنامه‌های اسکاتینگ و “راهنمایی” به عنوان یک فرد جوان و داشتن سلامت روانی توجهی پیدا شده است. داده های این مطالعه، از حدود ۱۰،۰۰۰ نفر، از طریق مطالعه طول عمر افراد متولد شده در نوامبر ۱۹۵۸، در انگلستان ، که به عنوان “مطالعه ملی توسعه کودک” شناخته می شود، به دست آمده‌اند.
کمک به دیگران و معرفی خیریه اسکاتینگ از جمله سلسله مقالاتی هستند که ما برای آشناییتان با خیریه های برتر جهان تدوین نموده ایم . اگر به دنبال کمک به دیگران هستید ، ما به شما سایت ملاتیما را معرفی می کنیم ، این سایت از یک تیم دانشجویی منسجم برای کمک به افراد نیازمند تشکیل شده است .
امیدواریم که از مقاله کمک به دیگران کمک به دیگران و معرفی خیریه اسکاتینگ فاربر خوشتان آمده باشد .
کمک به دیگران و معرفی خیریه اسکاتینگ - ملاتیما
 
مقالات مرتبط:
بهترین خیریه در اصفهان کدام است؟ پاسخ سوال شما در این مقاله است
کمک به دیگران
چرا باید به دیگران کمک کنیم