کمک به دیگران و معرفی خیریه امدادی کاتولیک

خرداد
۰۴

کمک به دیگران و معرفی خیریه امدادی کاتولیک

توسطalirastro |  

 

کمک به دیگران و معرفی خیریه امدادی کاتولیک

 
کمک به دیگران و معرفی خیریه امدادی کاتولیک - کمک به دیگران و معرفی خیریه امدادی کاتولیک
 
نویسنده : کتایون صمدی
دسته بندی : نیازهای داخلی
کشور : ایالات متحده
فرد اول خیریه : سین کالاهان
وب سایت:www.crs.org
پایان سال مالی :۳۰ سپتامبر ۲۰۱۶
مرکز سازمان : بالتیمور ، مریلند
سی و هشتمین خیریه بزرگ ایالات متحده با سود سهام ۹۲۲ میلیون دلار
در این مقاله به معرفی یکی از بهترین خیریه های جهان می پردازیم ، مقاله ای در مورد کمک به دیگران و معرفی خیریه امدادی کاتولیک ، پس همراه ما باشید .

معرفی خیریه ی خدمات امدادی کاتولیک

خدمات امدادی کاتولیک در سال ۱۹۴۳ توسط اسقف های کاتولیک ایالات متحده برای خدمت به بازماندگان جنگ جهانی دوم در اروپا تاسیس شد. از آن به بعد، به بیش از ۱۳۰ میلیون نفر در بیش از ۱۰۰ کشور در پنج قاره گسترش یافت. برای بیش از ۷۵ سال، ماموریت این خیریه ، کمک به مردم فقیر و محروم در خارج از کشور آمریکا، کار در روح آموزش اجتماعی کاتولیک برای ترویج تقدس زندگی انسان و شأن و منزلت فردی بوده است. گرچه ماموریت خدمات امدادی کاتولیک در ایمان کاتولیک ریشه دارد، کمک به افراد بدون در نظر گرفتن نیاز ، با صرف نظر از نژاد، مذهب یا قومیت آنهاست.

اصول فعالیت

این خیریه متعهد به مجموعه ای از اصول بنیادی است و خود را مسئول کمک به دیگران می داند. به عنوان مقام سازمان بشردوستانه بین المللی جامعه کاتولیک در ایالات متحده، CRS توسط یک هیئت مدیره متشکل از زنان و مردان مذهبی و روحانیون، که بسیاری از آنها اسقف منتخب کنفرانس ایالات متحده اسقف های کاتولیک اند، اداره می‌گردد. خدمات امداد کاتولیک تعهد اسقفان ایالات متحده را برای کمک به فقرا و افراد آسیب پذیر در خارج از کشور تضمین می کند.

امداد کاتولیک چگونه خدمت می نماید؟

موسسه خیریه پرورش و عدالت و تجسم آموزش اجتماعی و اخلاقی کاتولیک، از انجیل عیسی مسیح با انگیزه‌ی گرامی داشتن، حفظ و حمایت از تقدس و کرامت زندگی بشر ، با پاسخ به شرایط اضطراری، مبارزه با بیماری و فقر و پرورش جوامع صلح آمیز و عادلانه، سبب رشد و توسعه‌ی زندگی انسان‌ها و کمک به دیگران می‌گردد . همچنین این خیریه کاتولیک ها را در ایالات متحده آمریکا اداره می کند، زیرا آنها اعتقاد به همبستگی با برادران و خواهران خود در سراسر جهان دارند. به عنوان بخشی از ماموریت جهانی کلیسای کاتولیک، این سازمان با نهادهای محلی، ملی و بین المللی کاتولیک و همچنین سازمان های دیگر، برای کمک به مردم بر اساس نیاز آن‌ها، و نه مذهب، نژاد یا ملیت‌ ایشان فعالیت می‌نماید.
کمک به دیگران و معرفی خیریه امدادی کاتولیک از جمله سلسله مقالاتی هستند که ما برای آشناییتان با خیریه های برتر جهان تدوین نموده ایم . اگر به دنبال کمک به دیگران هستید ، ما به شما سایت ملاتیما را معرفی می کنیم ، این سایت از یک تیم دانشجویی منسجم برای کمک به افراد نیازمند تشکیل شده است .
امیدواریم که از مقاله کمک به دیگران کمک به دیگران و معرفی خیریه امدادی کاتولیک خوشتان آمده باشد .
کمک به دیگران و معرفی خیریه امدادی کاتولیک - ملاتیما
 
مقالات مرتبط:
۴ خیریه در شیراز که در صورت نیاز باید با آن ها آشنا باشید
کمک به دیگران
چرا باید به دیگران کمک کنیم