کمک به دیگران و معرفی خیریه امداد مستقیم

فروردین
۲۹

کمک به دیگران و معرفی خیریه امداد مستقیم

توسطalirastro |  

 

کمک به دیگران و معرفی خیریه امداد مستقیم

 
کمک به دیگران و معرفی خیریه امداد مستقیم - کمک به دیگران و معرفی خیریه امداد مستقیم 1
 
نویسنده : کتایون صمدی
دسته بندی : نیازهای بین المللی
کشور : ایالات متّحده
فرد اول خیریه : توماس تای
وب سایت:www.directrelif.org
پایان سال مالی : ۳۰ ژوئن ۲۰۱۷
مرکز سازمان : گلتا ، کالیفرنیا
هفتمین خیریه بزرگ ایالات متحده با سود سهام ۱.۲ میلیارد دلار
در این مقاله به معرفی یکی از سیستم های تامین مالی جمعی می پردازیم ، مقاله ای در مورد کمک به دیگران و معرفی خیریه امداد مستقیم ، پس همراه ما باشید.
خیریه “امداد مستقیم” اهدا کننده ی داروها و ارائه دهنده ی خدمات بهداشتی محلی در بیش از ۱۴۰ کشور، از جمله ایالات متحده است. این موسسه به شکل مستقیم به مردم و جوامع بدون توجه به سیاست، باورهای مذهبی یا هویت های قومی کمک می کند.

امداد مستقیم چه می کند؟

امداد مستقیم بر سلامت مادران و کودکان، پیشگیری و درمان بیماری ها، آمادگی برای واکنش در شرایط اضطراری تمرکز کرده و به شرایط خاص و نیازهای مجامع آسیب پذیر و در خطر جهان متصل نظارت می کند. این خیریه برای کمک به دیگران از راه کمک مستقیم و هدفمند که با مشارکت مردمی همراه است ، خدمت می کند ، و این شیوه ی هدفمند از زمان تأسیس آن در سال ۱۹۴۸ توسط مهاجران جنگی پناهندگان به ایالات متحده، تا کنون مشخصه ی سازمان بوده است.
امداد مستقیم ،تنها انجمن غیرانتفاعی بشردوستانه است که توسط انجمن ملی داروخانه ها (NABP) به عنوان یک توزیع کننده ی عمده معتبر (VAWD) داروها و سایر وسائل پزشکی تأسیس شده است، و در انواع سازمان های برجسته حرفه ای، سازمان های دولتی و حوزه های قضایی اعتبار و عضویت دارد.

سیاست کاری و مالی امداد مستقیم

خیریه ی امداد مستقیم از اهداکنندگان با پیروی از سیاست کلی “شفافیت کامل در تمام عملیات خود”، تقدیر می نماید. این سازمان به صورت منظم در مورد نحوه استفاده از کمکهای مالی و اسناد مالی آن (مانند بازنشستگی مالیات، گزارش سالانه، ممیزی)، روش های جمع آوری پول و سیاست های جبران خسارت برای عموم گزارش هایی را منتشر می کند.امداد مستقیم از ۷۰ نفر کادر حرفه ای فنی ، که توسط هیئت مدیره مستقل اداره می شود ، و بیش از ۴۰۰ داوطلب برخوردار است. امداد مستقیم همیشه به دنبال افرادی با انگیزه برای پیوستن به این تیم در مقر آن در سانتا باربارا کالیفرنیا است.

اصول خدمت به مردم

بهبود سلامت افرادی که در مناطق پرجمعیت زندگی می کنند با تقویت سیستم های بهداشتی ضعیف و افزایش دسترسی به مراقبت های بهداشتی با کیفیت انجام می گردد. تمرکز امداد مستقیم با همکاری شرکت های پیشرو جهان، بزرگترین متفکران و بهترین موسسات بر روی کمک از طریق حذف موانع، ایجاد کانال های شفاف، قابل اطمینان و مقرون به صرفه برای دسترسی جوامع پزشکی کم درآمد در ایالات متحده و خارج از کشور، به منابع پزشکی ضروری (به ویژه دارو، لوازم و تجهیزات) می باشد. خیریه ی امداد مستقیم بدون توجه به نژاد، قومیت، وابستگی سیاسی یا مذهبی، جنسیت، گرایش جنسی، یا توانایی پرداخت در صدد تحقّق اهداف آرمانی خود و کمک به دیگران می باشد و از بهترین راهکارهای کسب و کار، تکنولوژی و سیاست عمومی به نفع افرادی که نیاز دارند، استفاده می نماید.
کمک به دیگران و معرفی خیریه امداد مستقیم از جمله سلسله مقالاتی هستند که ما برای آشناییتان با خیریه های برتر تدوین نموده ایم . اگر به دنبال کمک به دیگران هستید ، ما به شما سایت ملاتیما را معرفی می کنیم ، این سایت از یک تیم دانشجویی منسجم برای کمک به افراد نیازمند تشکیل شده است .
امیدواریم که از مقاله کمک به دیگران و معرفی خیریه امداد مستقیم خوشتان آمده باشد .
کمک به دیگران و معرفی خیریه امداد مستقیم - ملاتیما
 
مقالات مرتبط:
چرا باید به دیگران کمک کنیم
کراودفاندینگ
کمک به دیگران