کمک به دیگران و معرفی خیریه امریکرز

فروردین
۳۰

کمک به دیگران و معرفی خیریه امریکرز

توسطalirastro |  

 

کمک به دیگران و معرفی خیریه امریکرز

 
کمک به دیگران و معرفی خیریه امریکرز  - کمک به دیگران و معرفی خیریه امریکرز  1
نویسنده : کتایون صمدی
دسته بندی : نیازهای بین المللی
کشور : ایالات متحده
فرد اول خیریه : مایکل ناینهوس
وب سایت:www.americares.org
پایان سال مالی : ۳۰ ژوئن ۲۰۱۶
مرکز سازمان : استفورد
 
در این مقاله به معرفی یکی از بهترین خیریه های جهان می پردازیم ، مقاله ای در مورد کمک به دیگران و معرفی خیریه غذا برای فقرا ، پس همراه ما باشید .
این خیریه هر ساله خدمات بهداشتی، پزشکی و دارویی به ارزش ۵۰۰ میلیون دلار را به ۹۰ کشور و تمامی ۵۰ ایالت ایالات متحده امریکا ارائه می دهد. در ۱۲ سپتامبر ۲۰۱۶ امریکرز یک لوگوی جدید برای خود انتخاب کرد که نشانه رشد و تبدیل آن به یک سازمان بین المللی و به دست آوردن نقش کلیدی در سلامت جهانی بود. امریکرز از جهت ارائه خدمات اورژانسی و پزشکی بسیار معروف است. کمک به دیگران در زمینه سلامتی برای این خیریه حرف اول را می زند. خدمات اورژانسی امریکرز به جوامع کمک می کند تا هنگام حوادث و بلایا خود را آماده سازند. هدف امریکرز این است که میلیون ها نفر در سراسر جهان به خدمات پزشکی دسترسی داشته باشند. در راستای کمک به دیگران در زمینه سلامت فردی و سلامت خانواده، امریکرز در بیمارستان ها، کلینیک ها و دیگر مراکز سلامت فعالیت دارد.

به سوی سلامتی و فراتر از آن

این خیریه قصد دارد خدمات و ابزارهای بهداشتی و پزشکی با کیفیت را در اختیار کسانی قرار دهند که به هیچ گونه خدمات پزشکی و بهداشتی دسترسی ندارند. کلینیک های امریکرز در جامعه خدمات درمان را به پیشگیری از بیماری ها و آموزش بهداشت متصل می کند. آن ها در حال توسعه و ارائه سیستم هایی تایید شده جهت مراقبت از نوزادان، مادران و کودکان، بهداشت روان، فشار خون بالا و دیابت هستند. پایه و اساس کارهای آن ها در جامعه بر توانمند سازی، اطلاع رسانی و آموزش کارکنان و رهبران بهداشت جامعه تأکید دارد. این یعنی ایجاد یک سیستم مراقبت بهداشتی قوی تر، به طوری که بتوانند اتصال دهنده جامعه به سلامتی و فراتر از آن باشند.
کمک به دیگران و معرفی خیریه امریکرز از جمله سلسله مقالاتی هستند که ما برای آشناییتان با خیریه های برتر جهان تدوین نموده ایم . اگر به دنبال کمک به دیگران هستید ، ما به شما سایت ملاتیما را معرفی می کنیم ، این سایت از یک تیم دانشجویی منسجم برای کمک به افراد نیازمند تشکیل شده است .
امیدواریم که از مقاله کمک به دیگران و معرفی خیریه امریکرز خوشتان آمده باشد .
کمک به دیگران و معرفی خیریه امریکرز  - ملاتیما
 
مقالات مرتبط:
معرفی ۲ خیریه در مشهد برای نیازمندان دارای کمک فوری
کمک به دیگران
چرا باید به دیگران کمک کنیم