کمک به دیگران و معرفی خیریه انجمن قلب آمریکا

اردیبهشت
۰۸

کمک به دیگران و معرفی خیریه انجمن قلب آمریکا

توسطalirastro |  

 

کمک به دیگران و معرفی خیریه انجمن قلب آمریکا

 
کمک به دیگران و معرفی خیریه انجمن قلب آمریکا - کمک به دیگران و معرفی خیریه انجمن قلب آمریکا
 
نویسنده : کتایون صمدی
دسته بندی: سلامت
کشور : ایالات متّحده
فرد اول خیریه : نانسی براون
وب سایت:www.heart.org
پایان سال مالی: ۳۰ ژوئن ۲۰۱۶
مرکز سازمان : دالاس ، تگزاس
هجدهمین خیریه بزرگ ایالات متحده با سود سهام ۸۱۳ میلیون دلار
در این مقاله به معرفی یکی از بهترین خیریه های جهان می پردازیم ، مقاله ای در مورد کمک به دیگران و معرفی خیریه انجمن قلب آمریکا ، پس همراه ما باشید .

درباره انجمن قلب آمریکا

انجمن قلب آمریکا، قدیمی ترین و بزرگترین سازمان داوطلبانه مبارزه با بیماری های قلبی و سکته مغزی در آمریکاست. در سال ۱۹۲۴ با شش متخصص قلب و عروق شروع به کار نمود، و امروزه این خیریه شامل بیش از ۲۲.۵ میلیون داوطلب و حامی است. انجمن قلب پژوهش های نوآورانه، مبارزه برای سیاست های بهداشتی قوی تر، و ارائه ابزار و اطلاعات حیاتی برای نجات و بهبود زندگی را در راستای کمک به دیگران انجام می دهد. سازمان ملی انجمن قلب شامل ۱۵۶ دفتر محلی و بیش از ۳،۰۰۰ کارمند است. در سال ۱۹۷۵ ستاد ملی این خیریه از نیویورک به دالاس نقل مکان کرد تا بیشتر در مرکز قرار بگیرد. انجمن استروک آمریکایی به عنوان یک بخش در سال ۱۹۹۷ به منظور ایجاد فعالیت های مرتبط با سکته مغزی سازمان ایجاد شد.
آنچه انجمن قلب آمریکا انجام می دهد:
برای بهبود زندگی همه آمریکایی ها، آموزش بهداشت عمومی را به روش های مختلفی ارائه می کند. این سازمان رهبر آموزش CPR (احیاء قلبی- ریوی) می باشد ، مردم را برای پی بردن به اهمیت انتخاب شیوه زندگی سالم راهنمایی نموده و دستورالعمل های درمان مبتنی بر علم را به متخصصین مراقبت های بهداشتی ارائه داده تا به آنها برای ارائه ی مراقبت های کافی برای بیماران خود کمک نماید. همچنین به قانونگذاران، سیاستگذاران و مردم به عنوان مدافع تغییرات برای حفاظت و بهبود سلامت جوامع آموزش هایی ارائه می کند. کارشناسان داوطلب انجمن قلب پژوهش های علمی را که بیشترین هزینه را دارند انتخاب می کنند و نتایجی عالی به دست می آورند. این سازمان بیش از ۳.۷ میلیارد دلار را در زمینه ی تحقیق، بیش از هر سازمان دیگری در خارج از دولت فدرال سرمایه گذاری کرده است.
انجمن قلب آمریکا دارای ۱۳برنده جایزه نوبل و بسیاری از پیشرفت های تحقیقاتی در زمینه حیات وحش مانند اولین قلب مصنوعی ، داروهای مهار کننده کلسترول، پیوند قلب، و تکنیک ها و دستورالعمل های CPR است. پیش از تشکیل انجمن قلب آمریکا، افراد مبتلا به بیماری قلب محکوم به استراحت مطلق در بستر و حتی بدتر از آن بودند؛ اما تعداد کمی از پزشکان پیشرو و کارگران اجتماعی معتقد بودند که این کار نباید انجام شود. آنها مطالعاتی را انجام دادند تا اطلاعات بیشتری در مورد بیماری های قلبی بیاموزند و در نهایت منجر به تشکیل انجمن قلب آمریکا در سال ۱۹۲۴ شد. پل دانلی وایت، یکی از شش متخصص مغز و اعصاب که این سازمان را تاسیس کرد، می گوید: “ما در زمان نادانی تقریبا باور نکردنی ای در مورد بیماری های قلبی زندگی می کردیم.” انجمن قلب آمریکا ابتدا از صدها نفر، و سپس هزاران نفر از پزشکان و دانشمندان کمک گرفت. این انجمن در سال ۱۹۴۸ دوباره سازماندهی شد و از یک جامعه علمی به یک سازمان بهداشتی داوطلبانه برای کمک به دیگران متشکل از داوطلبان علوم تبدیل و توسط کارکنان حرفه ای حمایت شد. از آن به بعد، انجمن قلب آمریکا به سرعت در اندازه و نفوذ ملی و بین المللی گسترش یافته است.
کمک به دیگران و معرفی خیریه انجمن قلب آمریکا از جمله سلسله مقالاتی هستند که ما برای آشناییتان با خیریه های برتر جهان تدوین نموده ایم . اگر به دنبال کمک به دیگران هستید ، ما به شما سایت ملاتیما را معرفی می کنیم ، این سایت از یک تیم دانشجویی منسجم برای کمک به افراد نیازمند تشکیل شده است .
امیدواریم که از مقاله کمک به دیگران و معرفی خیریه انجمن قلب آمریکا خوشتان آمده باشد .
کمک به دیگران و معرفی خیریه انجمن قلب آمریکا - ملاتیما
 
مقالات مرتبط:
۹ روش بسیار آسان و قابل اعتماد برای کمک نقدی به خیریه
کمک به دیگران
چرا باید به دیگران کمک کنیم