کمک به دیگران و معرفی خیریه اوربیس

تیر
۲۳

کمک به دیگران و معرفی خیریه اوربیس

توسطalirastro |  

 

کمک به دیگران و معرفی خیریه اوربیس

 
کمک به دیگران و معرفی خیریه اوربیس - کمک به دیگران و معرفی خیریه اوربیس 1
نویسنده : کتایون صمدی
دسته بندی: نیازهای بین المللی
کشور : ایالات متّحده
فرد اول خیریه : جان رنک
وب سایت: www.orbis.org
پایان سال مالی :۳۱ دسامبر ۲۰۱۶
مرکز سازمان : نیویورک
شصت و هفتمین خیریه بزرگ ایالات متحده با سود سهام ۲۱۹ میلیون دلار
در این مقاله به معرفی یکی از بهترین خیریه های جهان می پردازیم ، مقاله ای در مورد کمک به دیگران و معرفی خیریه اوربیس ، پس همراه ما باشید.
سازمان بین المللی اوربیس یک سازمان غیر انتفاعی و غیر دولتی است که با هدف جلوگیری از پیشرفت بیماریهای چشم و کمک به دیگران در سراسر جهان تشکیل یافته و برنامه های آن بر روی پیشگیری از نابینایی و درمان بیماری های چشم در کشورهای در حال توسعه بر آموزش بهداشت عمومی تمرکز می کند. از سال ۱۹۸۲، برنامه های ارتقای ظرفیت سازی را با آموزش ۳۲۵هزار پرسنل درقسمت مراقبتهای چشمی بر بیش از ۲۳.۳ میلیون نفر در ۹۲ کشور انجام داده اند. این خیریه با ثبت نام ۵۰۱ خیریه غیر انتفاعی مالیاتی در ایالات متحده کارخود را توسعه داده است،دفتر مرکزی آن در نیویورک مستقر است و با دفاتردیگرش در تورنتو، لندن، دوبلین، هنگ کنگ، ماکائو، شانگهای، سنگاپور و کیپ تاون ارتباط دارد .خیریه اوربیس بر مهارت ها، آموزش و خودکفایی تأکید دارد. این سازمان حدود یکسال برنامه ریزی و هماهنگی با بیمارستان های شریک و سازمان های محلی را انجام داده است . بیمارستان (Flying Eye)چشم پرنده ،نه تنها آموزش، بلکه تجهیزات و وسایل جراحی را نیز فراهم می کند تا اطمینان حاصل شود که تیم های پزشکی محلی با مهارت ها و لوازم مجهز به بیماران دیگری که نیاز به درمان دارند، حتی پس از خروج از بیمارستان، می توانند درمان را دریافت کنند. خیریه اوربیس، دربرنامه مراقبت از تله مدیاهمچنان روابط آموزشی و مربیگری را ادامه می دهد حتی پس از اینکه بیماران از بیمارستان چشم پرنده Flying Eye از سایت برنامه خارج شده باشند . اوربیس علاوه بر بیمارستان چشم پرنده ، برنامه های بیمارستان را در چندین کشور اجرا می کند و با سازمان های پزشکی و تحقیقات پزشکی محلی در زمینه پیشگیری از نابینایی و درمان بیماری چشم مشغول به کار است.این خیریه همچنین با دانشگاه های محلی و موسسات مراقبت های بهداشتی کار می کند و یک تیم با بیش از ۴۰۰ داوطلب پزشکی از ۲۹ کشور را برای ارائه آموزش های تخصصی به شرکای محلی خود مدیریت می کند. در هر کشور، Orbis با موسسات شریک محلی خود کار می کند تا ظرفیت خود را برای کمک به دیگران و ارائه خدمات جامع، مقرون به صرفه و پایدار چشم در بلند مدت افزایش دهند. این برنامه ها عبارت از: توسعه امکانات ویژه بیمارستان، بانک های چشم، آموزش بیمار و مراقبت های بهداشتی و برنامه های پیشگیری و درمان میباشد . تنها در سال ۲۰۱۵ بیش از ۳۰هزار متخصص پزشکی مورد آموزش قرار گرفتند و بیش از ۲ میلیون بیمار در بیمارستان چشم پرنده یا در موسسات شریک آن مورد آزمایش قرار گرفتند.
کمک به دیگران و معرفی خیریه اوربیس از جمله سلسله مقالاتی هستند که ما برای آشناییتان با خیریه های برتر جهان تدوین نموده ایم . اگر به دنبال کمک به دیگران هستید ، ما به شما سایت ملاتیما را معرفی می کنیم ، این سایت از یک تیم دانشجویی منسجم برای کمک به افراد نیازمند تشکیل شده است .
امیدواریم که از مقاله کمک به دیگران و معرفی خیریه اوربیس خوشتان آمده باشد .
کمک به دیگران و معرفی خیریه اوربیس - ملاتیما
 
مقالات مرتبط:
معرفی خیرین تهران ، این مقاله خواندنی را از دست ندهید
کمک به دیگران
چرا باید به دیگران کمک کنیم