کمک به دیگران و معرفی خیریه برادر

تیر
۲۲

کمک به دیگران و معرفی خیریه برادر

توسطalirastro |  

 

کمک به دیگران و معرفی خیریه برادر

 
کمک به دیگران و معرفی خیریه برادر - کمک به دیگران و معرفی خیریه برادر
نویسنده : کتایون صمدی
دسته بندی : نیازهای بین المللی
کشور : ایالات متّحده
فرد اول خیریه : لوک هینگسن
وب سایت: www.brothersbrother.org
پایان سال مالی :۳۱ دسامبر ۲۰۱۶
مرکز سازمان : پنسیلوانیا
شصت و ششمین خیریه بزرگ ایالات متحده با سود سهام ۲۱۷ میلیون دلار
در این مقاله به معرفی یکی از بهترین خیریه های جهان می پردازیم ، مقاله ای در مورد کمک به دیگران و معرفی خیریه برادر ، پس همراه ما باشید.
موسسه خیریه برادر بر نیازهای پزشکی و آموزشی در سراسر جهان تمرکز دارد. خیریه هدایتی برادر برادر در سال ۱۹۵۸تاسیس شد و با بیش از ۱۰۵هزار تن از داروها، تجهیزات پزشکی، کتاب های درسی، لوازم آموزشی و کمک های اضطراری به ۱۴۹ کشور در سراسر جهان خدمت کرده است.
این موسسه خیریه، هدیه ،کالاها و خدمات اهدایی را به مناطقی که نیاز دارند ارسال می کندو به افراد و شرکت ها مانند ناشران و شرکت های دارویی اجازه می دهد اقلام اضافی خود را به کسانی که نیاز دارند اهدا نمایند. بسیاری از موادی که به خیریه هدیه اهدا می شوند، منابع و تجهیزات مازاد هستند. خیریه هایی مانند خیریه هدایتی برادر برادر کمک می کنند تا آن مازاد را با نیازهای مردم در سراسر جهان مرتبط سازند. این خیریه با سازمان های دیگر شراکت می کند و گروه هایی تشکیل میدهد تا با ترتیب دادن سفرهای ماموریتی برای ارسال کمک های پزشکی، وسایل پزشکی و تجهیزات، کتاب های درسی و منابع آموزشی به سراسر جهان برای کمک به دیگران فعالیت کند. با این همکاری ها می تواند با اطمینان این تلاش ها را به بهترین نحو ممکن انجام دهد. این فرآیند تضمین می کند که خیریه هدایتی برادر برادر با برنامه های امداد بین المللی ، مواد و برنامه های آموزشی مازاد را به مدارس سراسر جهان هدایت کند و این ابزار قدرتمند تدریس را در اختیار دانش آموزان و معلمان قرار دهد. برنامه پزشکی، با دریافت دارو از شرکت های داروسازی به تامین بیمارستان ها و افراد نیازمندبه خدمات پزشکی در مناطق پیتسبورگ، بالتیموروسراسرجهان می پردازد . داروهای موجود شامل آنتی بیوتیک ها، داروهای فشار خون، ویتامین ها، داروهای ضد دیابت، داروهای ضد درد، ضد قارچ ها و دیگر موارد هستند.این خیریه برای کمک به دیگران ، سالانه بودجه ی عظیمی را برای اجرای برنامه های هدف خود اختصاص می دهد و درصد کمی از درآمد خود را به مصرف هزینه های اداری خود می رساند.
کمک به دیگران و معرفی خیریه برادر از جمله سلسله مقالاتی هستند که ما برای آشناییتان با خیریه های برتر جهان تدوین نموده ایم . اگر به دنبال کمک به دیگران هستید ، ما به شما سایت ملاتیما را معرفی می کنیم ، این سایت از یک تیم دانشجویی منسجم برای کمک به افراد نیازمند تشکیل شده است .
امیدواریم که از مقاله کمک به دیگران و معرفی خیریه برادر خوشتان آمده باشد .
کمک به دیگران و معرفی خیریه برادر - ملاتیما
 
مقالات مرتبط:
۴ خیریه در شیراز که در صورت نیاز باید با آن ها آشنا باشید
کمک به دیگران
چرا باید به دیگران کمک کنیم