کمک به دیگران و معرفی خیریه بنیاد دسترسی به بیمار

اردیبهشت
۱۶

کمک به دیگران و معرفی خیریه بنیاد دسترسی به بیمار

توسطalirastro |  

 

کمک به دیگران و معرفی خیریه بنیاد دسترسی به بیمار

 
کمک به دیگران و معرفی خیریه بنیاد دسترسی به بیمار - کمک به دیگران و معرفی خیریه بنیاد دسترسی به بیمار
 
نویسنده : کتایون صمدی
دسته بندی : سلامت
کشور : ایالات متّحده
فرد اول خیریه : دنیل کلین
وب سایت:www.panfoundation.org
پایان سال مالی :۳۱ دسامبر ۲۰۱۶
مرکز سازمان : واشنگتن دی سی
بیست و سومین خیریه بزرگ ایالات متحده با سود سهام ۵۸۱ میلیون دلار
در این مقاله به معرفی یکی از بهترین خیریه های جهان می پردازیم ، مقاله ای در مورد کمک به دیگران و معرفی خیریه بنیاد دسترسی به بیمار ، پس همراه ما باشید .
عدم توانایی برای پرداخت هزینه های ضروری مراقبت های پزشکی ، فقط یک معضل بزرگ برای افراد فاقد بیمه نیست، بلکه برای افرادی که بیمه درمانی دارند نیز مسئله ی بغرنجی است. افزایش حق بیمه و بیمه ی همگانی و کاهش مبالغ پرداختی آن ها به مردم موجب می شود بسیاری از افراد توانایی پرداخت نیازهای مهم پزشکی را نداشته باشند. بنیاد دسترسی به بیمار (PAN) یک سازمان مستقل ملی است که به منظور کمک به دیگران از جمله بیمه شدگان فدرالی و تبلیغاتی ، در زندگی بیماران مبتلا به بیماری های حیاتی، مزمن و نادر با هزینه های خارج از توان مالی این افراد ، برای تجویز و دریافت داروها ، با اهداکنندگان سخاوتمند، ارائه دهندگان خدمات بهداشتی و داروخانه ها، همکاری می نماید . همچنین این خیریه به افراد تحت پوشش بیمه عمر که به درمان ها و مراقبت های بهداشتی نیاز دارند خدمت رسانی نموده تا به بهترین شکل شرایط را مدیریت کنند و تمرکز خود را بر بهبود کیفیت زندگی شان بگذارند. از زمان تأسیس پی.ای.ان در سال ۲۰۰۴، این موسسه برای کمک به دیگران بیش از سیصد پرونده ویژه بیماری را پیگیری و حل نموده است.
پی.ای.ان تنها ۵% هزینه ی اداری دارد. این به این معنی است که ۰.۹۵ دلار از هر دلار پول دریافتی به طور مستقیم برای کمک به بیماران خرج می شود. در هشت سال گذشته، پی.ای.ان تلاش نموده است تا کمتر از یک پنی از هر دلار را برای مخارج خود دریافت نمایند و بقیه ی بودجه را به طور کامل به جمع آوری کمک مالی تخصیص دهد. بنیاد پی.ای.ان اعلام کرده است که به طور متوسط ۹۵ درصد از درآمد سالانه خود را برای پیشبرد برنامه های خدماتی خود استفاده می کند. بیشتر سازمان های دیده بان حقوق بشر، ۷۰ تا ۸۰ درصد درآمد را برای تحویل برنامه به عنوان شاخصی از مدیریت مالی مسئول و میزان موثر ارائه برنامه ها اختصاص می دهند.فعالیت این خیریه مدیریت مالی را با نرخی استثنائی و بالای حد متوسط سالانه نشان می دهد.
به رغم این میانگین، که نشان می دهد پیشبرد برنامه ها توسط این خیریه به شکلی استثنائی انجام می گردد، قابل توجه است که این سازمان گزارش از دست دادن بودجه ی قابل توجهی را در سال ۲۰۱۵ ثبت نموده که موجب اختلال در پرداخت هزینه های خود و حقوق و دستمزد کارکنان خود بوده است.
کمک به دیگران و معرفی خیریه بنیاد دسترسی به بیمار از جمله سلسله مقالاتی هستند که ما برای آشناییتان با خیریه های برتر جهان تدوین نموده ایم . اگر به دنبال کمک به دیگران هستید ، ما به شما سایت ملاتیما را معرفی می کنیم ، این سایت از یک تیم دانشجویی منسجم برای کمک به افراد نیازمند تشکیل شده است .
امیدواریم که از مقاله کمک به دیگران و معرفی خیریه بنیاد دسترسی به بیمار خوشتان آمده باشد .
کمک به دیگران و معرفی خیریه بنیاد دسترسی به بیمار - ملاتیما
 
مقالات مرتبط:
معرفی ۲ خیریه در مشهد برای نیازمندان دارای کمک فوری
کمک به دیگران
چرا باید به دیگران کمک کنیم