کمک به دیگران و معرفی خیریه بنیاد سرگرمی

تیر
۱۲

کمک به دیگران و معرفی خیریه بنیاد سرگرمی

توسطalirastro |  

 

کمک به دیگران و معرفی خیریه بنیاد سرگرمی

 
کمک به دیگران و معرفی خیریه بنیاد سرگرمی  - کمک به دیگران و معرفی خیریه بنیاد سرگرمی  1
نویسنده : کتایون صمدی
دسته بندی : سلامت
کشور: ایالات متّحده
فرد اوّل خیریه : لیزا پالسن
وب سایت:www.eifoundation.org
مرکز سازمان :لس آنجلس ، کالیفرنیا
شصت و سومین خیریه بزرگ ایالات متحده با سود سهام ۲۲۸ میلیون دلار
در این مقاله به معرفی یکی از بهترین خیریه های جهان می پردازیم ، مقاله ای در مورد کمک به دیگران و معرفی خیریه بنیاد سرگرمی ، پس همراه ما باشید.
بنیاد سرگرمی ایی.آی .اف یک سازمان خیریه ۴ ستاره است که برای مسائل بهداشتی، آموزشی و اجتماعی ایجاد آگاهی می¬نماید و در سال ۱۹۴۲ برای کمک به دیگران تاسیس شده است . بزرگترین ابتکار این خیریه با موضوع توقف سرطان ، در سال ۲۰۰۸ توسط رهبران خیریه راه اندازی شد که با ساختن فیلم و تبلیغات رسانه ایی ، با شرکت عموم مردم در حمایت از یک مدل جدید همکاری تحقیقاتی در زمینه سرطان و افزایش آگاهی در مورد پیشگیری از سرطان و همچنین پیشرفت در مبارزه با این بیماری ، اقداماتی انجام شده است. این پژوهش تاثیر درمان های جدید به بیماران را تسریع میکرد. این خیریه از زمان تأسیس آن ، تقریبا ده سال پیش گروه “تیم رویایی” را تشکیل داده است که شامل بیش از ۱۲۰۰ دانشمند از ۱۴۴ مؤسسه برجسته در سراسر جهان است. این تحقیق، از جمله بیش از ۱۸۰ کارآزمایی بالینی، انجام شده، یا تکمیل شده، به تصویب اداره غذا و دارو و درمان جدید کمک کرده است.
همکاری بنیاد سرگرمی ایی.آی .اف با بنیاد آلبرتسون ) (Albertsons Companies، آگاهی از گرسنگی در دوران کودکی را افزایش داده و از برنامه های غذایی صبحانه پیش دبستانی و غذا در خارج از مدرسه پشتیبانی می کند. در سال ۱۹۴۲، بنیاد سرگرمی ایی.آی .اف بر این باور بود که صنعت سرگرمی در یک موقعیت منحصر به فرد است که واقعا به دیگران کمک کند. قدرت جمعی ، صنایع سرگرمی را مهار می کند و کانال های منحصر به فرد خود را برای افزایش آگاهی و منابع مالی برای سلامتی و گذر ازبحران مسائل آموزشی و اجتماعی به منظور تأثیر مثبت در جامعه و در سرتاسر کشور ایجاد می¬نماید. بنیاد سرگرمی سالانه بیش از ۳۰۰ سازمان خیریه را در منطقه لس آنجلس و در سرتاسر کشور آمریکا برای کمک به دیگران حمایت می کند ودر حال حاضر به منظور جمع آوری کمک های مالی برای تسریع تحقیقات سرطان و ارائه درمان های جدید ، برای ایجاد پشتیبانی عمومی تلاش می کند.
کمک به دیگران و معرفی خیریه بنیاد سرگرمی از جمله سلسله مقالاتی هستند که ما برای آشناییتان با خیریه های برتر جهان تدوین نموده ایم . اگر به دنبال کمک به دیگران هستید ، ما به شما سایت ملاتیما را معرفی می کنیم ، این سایت از یک تیم دانشجویی منسجم برای کمک به افراد نیازمند تشکیل شده است .
امیدواریم که از مقاله کمک به دیگران و معرفی خیریه بنیاد سرگرمی خوشتان آمده باشد .
کمک به دیگران و معرفی خیریه بنیاد سرگرمی  - ملاتیما
 
مقالات مرتبط:
۸ خیریه که هر کدام بهترین خیریه مشهد به شمار می روند
کمک به دیگران
چرا باید به دیگران کمک کنیم