کمک به دیگران و معرفی خیریه بیل

خرداد
۱۳

کمک به دیگران و معرفی خیریه بیل

توسطalirastro |  

 

کمک به دیگران و معرفی خیریه بیل

 
کمک به دیگران و معرفی خیریه بیل - کمک به دیگران و معرفی خیریه بیل 1
نویسنده : کتایون صمدی
دسته بندی : امور عمومی
کشور : ایالات متحده
فرد اول خیریه : کوین تورم
پایان سال مالی : ۳۱ دسامبر ۲۰۱۵
وب سایت:www.ClintonFoundation.org
مرکز سازمان :لیتل راک ، آرکانساس
چهل و هشتمین خیریه بزرگ ایالات متحده با سود سهام ۲۸۲ میلیون دلار
در این مقاله به معرفی یکی از بهترین خیریه های جهان می پردازیم ، مقاله ای در مورد کمک به دیگران و معرفی خیریه بیل ، پس همراه ما باشید .
پس از یک عمر خدمات عمومی ، پرزیدنت کلینتون، بنیان کلینتون را بر اساس باور ساده ای به شرح” همه شایسته شانس موفقیت اند، همه مسئولیت دارند که نقش خود را ایفا کنند و ما هنگامی به خوبی عمل می کنیم که با هم کار کنیم” بنا نمود. برای تقریبا دو دهه، این فرضیه به کار این بنیاد برای غلبه بر چالش های پیچیده ، بهبود زندگی مردم و کمک به دیگران در سراسر ایالات متحده و سراسر جهان انرژی داده است. به عنوان پایه عملیاتی، این خیریه در راستای حل مسائل روز به طور مستقیم یا با شرکای استراتژیک از بخش های کسب و کار، دولتی و غیر انتفاعی، برای ایجاد فرصت های اقتصادی، بهبود سلامت عمومی و الهام بخشیدن به مشارکت مدنی و خدمات، کار می کند. هدف این بنیان ، تلاش در جهت استفاده از منابع موجود برای دستیابی سریعتر به نتایج بهتر با کمترین هزینه ممکن برای کمک به دیگران است. این خیریه قاطعانه معتقد است که وقتی گروههای مختلفی از مردم در روح همکاری واقعی با یکدیگر روبرو می شوند، ایده های تحول پذیری به وجود می آیند که قادراند اقدامات در حال تغییر را به وجود آورند.

بنیان کلینتون چگونه کار می کند ؟

برای انجام مأموریت خود، بنیاد کلینتون ، همانطور که گفته شد ، برای توسعه و اجرای برنامه هایی که فرصت های اقتصادی ، بهبود سلامت عمومی و الهام بخشیدن به مشارکت مدنی و خدمات را به همراه دارند، تلاش می کند. در این سه زمینه برنامه ریزی شده، فعالیت های این بنیان شامل کمک به کشاورزان در شرق آفریقا، افزایش بهره وری و درآمد خود برای جمع اوری و همگام سازی خدمات امدادی به دنبال بروز بلایای طبیعی ، رویارویی با بحران های بهداشت عمومی مانند اچ آی وی / ایدز، بیماری های اپیدمیک، بیماری های قلبی، دیابت و چاقی کودکان و مبارزه با اثرات تغییرات اقلیمی در کارائیب از طریق تلاش برای توسعه و حفظ انرژی های پاک و تجدید پذیر، می باشد.
علاوه بر این ها، بنیاد کلینتون متعهد به پرورش نسل های گوناگون و نسل جدید رهبران است. این هدف شامل برنامه هایی است که به دانشجویان کمک می کند تا تغییراتی در محوطه های دانشگاهی خود ایجاد کنند؛ این خیریه همچنین دارای شبکه های پشتیبانی است که رهبری زنان را در بخش های انرژی تجدید پذیر و صنایع دستی تقویت می کند. این بنیاد همچنین مدیریت مرکز ریاست جمهوری کلینتون در لیتل راک را به عهده دارد که فرصت های فرهنگی و آموزشی را در طول سال ها فراهم می کند.کتابخانه و موزه ریاست جمهوری کلینتون، یکی از بزرگترین مجموعه های آرشیو در تاریخ ریاست جمهوری آمریکا است.
کمک به دیگران و معرفی خیریه بیل از جمله سلسله مقالاتی هستند که ما برای آشناییتان با خیریه های برتر جهان تدوین نموده ایم . اگر به دنبال کمک به دیگران هستید ، ما به شما سایت ملاتیما را معرفی می کنیم ، این سایت از یک تیم دانشجویی منسجم برای کمک به افراد نیازمند تشکیل شده است .
امیدواریم که از مقاله کمک به دیگران و معرفی خیریه بیل خوشتان آمده باشد .
کمک به دیگران و معرفی خیریه بیل - ملاتیما
 
مقالات مرتبط:
معرفی ۴ خیریه مشهد که باید آنها را خوب بشناسید
کمک به دیگران
چرا باید به دیگران کمک کنیم