کمک به دیگران و معرفی خیریه تحویل خوبی

تیر
۱۵

کمک به دیگران و معرفی خیریه تحویل خوبی

توسطalirastro |  

 

کمک به دیگران و معرفی خیریه تحویل خوبی

 
کمک به دیگران و معرفی خیریه تحویل خوبی - کمک به دیگران و معرفی خیریه تحویل خوبی 1
نویسنده : کتایون صمدی
دسته بندی : نیازهای داخلی
کشور : ایالات متّحده
فرد اوّل خیریه : لیزا گرویچ
وب سایت:www.delivering-good.org
مرکز سازمان : نیویورک
شصت و پنجمین خیریه بزرگ ایالات متحده با سود سهام ۲۱۷ میلیون دلار
در این مقاله به معرفی یکی از بهترین خیریه های جهان می پردازیم ، مقاله ای در مورد کمک به دیگران و معرفی خیریه تحویل خوبی ، پس همراه ما باشید.
“تحویل خوبی” موسسه ای ست که کمک رسانی خیرخواهانه محصول جدید ساخته شده توسط صدها شرکت در صنایع مد، خانه و ….. را با یک روش ساده و موثر به افرادی که نیاز دارند فراهم می کند. ارائه خدمات بیش از ۳۰ سال پیش، توسط یک سازمان غیر انتفاعی شامل خرده فروشان، تولید کنندگان، بنیادها و افراد برای حمایت از افرادی که تحت تأثیر فقر و فاجعه هستند،و کمک به دیگران آغاز شد. تحویل خوبی یک موسسه خیریه بسیار کارآمد است که بیش از ۹۸ درصد از درآمد اختصاص یافته به برنامه خیرخواهانه خود را برای توزیع پوشاک، لوازم جانبی، کفش، مبلمان خانگی، اسباب بازی، کتاب و سایر موارد مفید فراهم می کند. از سال ۱۹۸۵ بیش از ۱.۶ میلیارد دلار از محصولات اهدا شده از طریق شبکه های همکاران محلی توزیع شده و به افراد و خانواده هایی که تحت تاثیر فقر و فاجعه در سراسر جهان قرار دارند، رسیده است. ارائه گزارش این موسسه ی خیریه ، نیازهای خانواده های فقیر در ایالات متحده بسیار تکان دهنده است: ۴۵٪ از کودکان در خانواده های کم درآمد زندگی می کنند که مشکلاتی را برای تامین نیازهای اولیه برای زندگی روزمره دارند. حتی بدتر، ۲۲ درصد از همه کودکان ایالات متحده در خانواده هایی با درآمد پایین تر از سطح فقر فدرال زندگی می کنند. اما در سال ۲۰۱۶، تحویل خوب به کودکان و این خانواده ها و سایر افراد تحت تاثیر بلایا، در ایالات متحده و در سراسر جهان کمک کرده است. تحویل خوب برای تسریع مشارکت همکاران محلی در سراسر مناطق آسیب دیده، برای ارزیابی نیازهای فوری افراد و خانواده ها، با شرکای خود همکاری می کند. لوازم مورد نیاز برای ۷ فاجعه در سراسر جهان از جمله تگزاس، فلوریدا، مکزیک، کالیفرنیا، پورتوریکو، نیویورک و دومینیکا برای کمک به مردم توزیع شد. ارائه کارت های هدیه به خانواده ها امکان خرید نیازهای فوری آنها را در هنگام خرید ایجاد کرد. از فوریه ۲۰۱۸موارد زیر برای کمک به دیگران انجام گرفته است :
۸ ناحیه آسیب دیده در سراسر جهان کمک و امداد رسانی شده است
۵.۷۸۴ کارت هدیه بین افراد و خانواده های آسیب دیده فاجعه توزیع شده است
بیش از ۱ میلیون دلار کمک مالی برای تهیه کارت های هدیه، لوازم و محصولات بسیار مورد نیاز برای بهبود زندگی افرادی که تحت تاثیر فاجعه های طبیعی قرار دارند و ۷۵ ظرف اضطراری به پورتوریکو، حمل شده است.
کمک به دیگران و معرفی خیریه تحویل خوبی از جمله سلسله مقالاتی هستند که ما برای آشناییتان با خیریه های برتر جهان تدوین نموده ایم . اگر به دنبال کمک به دیگران هستید ، ما به شما سایت ملاتیما را معرفی می کنیم ، این سایت از یک تیم دانشجویی منسجم برای کمک به افراد نیازمند تشکیل شده است .
امیدواریم که از مقاله کمک به دیگران و معرفی تحویل خوبی خوشتان آمده باشد .
کمک به دیگران و معرفی خیریه تحویل خوبی - ملاتیما
 
مقالات مرتبط:
۴ خیریه قم که برترین خیریه ها به حساب می آیند
کمک به دیگران
چرا باید به دیگران کمک کنیم