کمک به دیگران و معرفی خیریه تغذیه ی کودکان

اردیبهشت
۲۱

کمک به دیگران و معرفی خیریه تغذیه ی کودکان

توسطalirastro |  

 

کمک به دیگران و معرفی خیریه تغذیه ی کودکان

 
کمک به دیگران و معرفی خیریه تغذیه ی کودکان - کمک به دیگران و معرفی خیریه تغذیه ی کودکان 1
نویسنده : کتایون صمدی
دسته بندی : نیازهای داخلی
کشور : ایالات متّحده
فرد اول خیریه : تراویس آرنولد
وب سایت:www.Feedthechildren.org
پایان سال مالی :۳۰ ژوئن ۲۰۱۶
مرکز سازمان : اوکلهاما سیتی
بیست و هشتمین خیریه بزرگ ایالات متحده با سود سهام ۴۷۲ میلیون دلار
در این مقاله به معرفی یکی از بهترین خیریه های جهان می پردازیم ، مقاله ای در مورد کمک به دیگران و معرفی خیریه تغذیه ی کودکان ، پس همراه ما باشید .

با خیریه ی تغذیه ی کودکان آشنا شوید

سازمان تغذیه کودکان ، برای پایان دادن به گرسنگی در دوران کودکی فعالیت می کند. این علتی است که سبب تاسیس این سازمان در سال ۱۹۷۹ گردید و آن چیزی که هر روز آن را برای ادامه مبارزه تشویق می کند.تغذیه ی کودکان اهداکنندگان، کارشناسان، همکاران، رهبران و جوامع را برای حمله به مشکلات از همه زوایا و کمک به دیگران به هم متصل می کند و تا زمانی که هیچ کودک گرسنه ای باقی نماند ، دست از تلاش برنمی دارد. دیدگاه این خیریه ، ایجاد یک جهانیست که در آن هیچ کودکی با گرسنگی به خواب نمی رود. ماموریت تغذیه ی کودکان ارائه امید و منابع برای کسانی ست که قدرت تامین مایحتاج زندگی را ندارند و معتقد است که ایجاد آینده ی بدون کودکان گرسنه امکان پذیر است.

همکاری ، تنها راه پایان دادن به گرسنگی کودکان است

هر اهداکننده که نقش مهمی در پایان دادن به گرسنگی کودکان دارد و در ایجاد تغییرات در شرایط سخت زندگی کودکان مناطق محروم ، و تامین منابع زندگی آن ها نقش بسزایی داراست . تغذیه کودکان به شدت کار می کند تا این اطمینان حاصل شود که هر دلار به صورت عاقلانه مورد استفاده قرار می گیرد تا بهترین کار ممکن را انجام دهد. کمک به کودکان گرسنه با تمرکز بر نظارت خوب و شفافیت در تغذیه کودکان، وظیفه خود را در تماس با کسانی که نیازمند هستند، اجرای برنامه ای کاربردی برای بهره بردن از وجوه سپرده شده به این خیریه به طرزی موثر ، می داند. این سازمان کمک به دیگران ، سالانه حسابرسی می کند و اطلاعاتی را از صورت حساب مالی تلفیقی خلاصه کرده و ارائه می کند. کمک های مالی به کودکان از مالیات محاسبه شده به عنوان قانون مجاز است. برای اطمینان از خوراک کودکان، شرکت تجارت خود را به صورت عادلانه، بی طرفانه، به صورت اخلاقی و مناسب انجام می دهد و در سال ۲۰۰۸ در راستای تمامی قوانین و مقررات، خط تلفن رایگان را ایجاد کرده است.
کمک به دیگران و معرفی خیریه تغذیه ی کودکان از جمله سلسله مقالاتی هستند که ما برای آشناییتان با خیریه های برتر جهان تدوین نموده ایم . اگر به دنبال کمک به دیگران هستید ، ما به شما سایت ملاتیما را معرفی می کنیم ، این سایت از یک تیم دانشجویی منسجم برای کمک به افراد نیازمند تشکیل شده است .
امیدواریم که از مقاله کمک به دیگران و معرفی خیریه تغذیه ی کودکان خوشتان آمده باشد .
کمک به دیگران و معرفی خیریه تغذیه ی کودکان - ملاتیما
 
مقالات مرتبط:
خیریه کاریابی
کمک به دیگران
چرا باید به دیگران کمک کنیم