کمک به دیگران و معرفی خیریه جانبازان آمریکایی

تیر
۰۹

کمک به دیگران و معرفی خیریه جانبازان آمریکایی

توسطalirastro |  

 

کمک به دیگران و معرفی خیریه جانبازان آمریکایی

 
کمک به دیگران و معرفی خیریه جانبازان آمریکایی - کمک به دیگران و معرفی خیریه جانبازان آمریکایی
نویسنده : کتایون صمدی
دسته بندی : نیازهای داخلی
کشور : ایالات متّحده
فرد اول خیریه : دلفین متکالف- فاستر
وب سایت:www.dav.org
مرکز سازمان :کلد اسپرینگ ، کنتاکی
شصتمین خیریه بزرگ ایالات متحده با سود سهام ۳۰۹ میلیون دلار
در این مقاله به معرفی یکی از بهترین خیریه های جهان می پردازیم ، مقاله ای در مورد کمک به دیگران و معرفی خیریه جانبازان آمریکایی ، پس همراه ما باشید.
دی.ای.وی یک سازمان سازمان یافته توسط کنگره ایالات متحده برای جانبازان نظامی وغیر نظامی نیروهای مسلح ایالات متحده است که به جانبازان و معلولان آمریکایی و خانواده هایشان از طریق ابزارهای مختلف کمک می کند. در حال حاضر حدود ۱.۳ میلیون عضو دارد.. پس از جنگ جهانی اول، جانبازان ومعلولان در ایالات متحده خود را به طور جدی در معرض تهدید میدیدند و حمایت کمی از دولت داشتند.۲۰۴هزارنفر از این جانبازان وقتی که از خط مقدم بازگشتند، کور، ناشنوا یا مبتلا به ناهنجاری روانی بودند. ایده تشکیل خیریه جانبازان ومعلولان آمریکایی در سال ۱۹۲۰ در یک مهمانی کریسمس داده شدکه درآن قاضی دادگاه عالی سینسیناتی، رابرت مارکس، کاپیتان ارتش ایالات متحده و جانباز جنگ جهانی اول که در نوامبر ۱۹۱۸ در واپسگرا ماز آرگون در مجروحیت بود ، شرکت داشتند. این خیریه به طور رسمی در ۲۵ سپتامبر ۱۹۲۱ در نخستین کنفرانس ملی خود در سالن هامیلتون کانتی در سینسیناتی، اوهایو تاسیس شد،در حالی که در سراسر ایالات متحده به عنوان بخشی از کمپین انتخابات جیمز م. کاکس سفر می کرد، قاضی مارکس تاسیس این سازمان جدید را اعلام کرد که به سرعت گسترش یافت. این سازمان اولین کنوانسیون ملی خود رادر دیترویت، میشیگان در تاریخ ۲۷ ژوئن ۱۹۲۱ برگزار کرد. در آن زمان، مارکس اولین فرمانده ملی بود. در سال ۱۹۲۲ سازمان کمکی زنان تاسیس شد . مشکلات جنگ جهانی دوم ،گسترش فوری سازمان را ایجاب میکرد .
در این زمان ، نام سازمان به جانبازان آمریکایی ومعلولان تغییر یافته بود تا تاثیر جنگ را به رسمیت بشناسند. در سال ۱۹۴۴، دی.ای.وی شروع به ارائه برنامه آموزش افسران ملی در دانشگاه آمریکایی در واشنگتن نمود ؛ اولین گام آموزش و پرورش که با یک برنامه دو ساله تکمیل شد. در سال ۱۹۴۵، دی.ای.وی برنامه Idento Tag را گسترش داد و در نهایت مالکیت کامل این برنامه را در سال ۱۹۵۰ بدست اورد. این برنامه طولانی مدت و بسیار موفقیت آمیز بود. دی.ای.وی در جلب کمک های مالی و استخدام جانبازان در تولیدگام بزرگی برداشت. تا سال ۱۹۵۲، ۳۵۰ نفر در تلاش بودند و بیش از ۲ میلیون دلار در سال کمک مالی می کردند. در سال ۲۰۱۰، دی.ای.وی و شرکت های وابسته آن بیش از ۱۰ میلیون دلار برای یادبود اهدا نموده بودند. مدرک یادبود برای ۵ اکتبر ۲۰۱۴ تنظیم شده است.
کمک به دیگران و معرفی خیریه جانبازان آمریکایی از جمله سلسله مقالاتی هستند که ما برای آشناییتان با خیریه های برتر جهان تدوین نموده ایم . اگر به دنبال کمک به دیگران هستید ، ما به شما سایت ملاتیما را معرفی می کنیم ، این سایت از یک تیم دانشجویی منسجم برای کمک به افراد نیازمند تشکیل شده است .
امیدواریم که از مقاله کمک به دیگران و معرفی خیریه جانبازان آمریکایی خوشتان آمده باشد .
کمک به دیگران و معرفی خیریه جانبازان آمریکایی - ملاتیما
 
مقالات مرتبط:
۹ روش بسیار آسان و قابل اعتماد برای کمک نقدی به خیریه
کمک به دیگران
چرا باید به دیگران کمک کنیم