کمک به دیگران و معرفی خیریه جنگجوی زخمی

اردیبهشت
۲۷

کمک به دیگران و معرفی خیریه جنگجوی زخمی

توسطalirastro |  

 

کمک به دیگران و معرفی خیریه جنگجوی زخمی

 
کمک به دیگران و معرفی خیریه جنگجوی زخمی - کمک به دیگران و معرفی خیریه جنگجوی زخمی
 
نویسنده : کتایون صمدی
دسته بندی : نیازهای داخلی
کشور : ایالات متّحده
فرد اول خیریه : مایکل لنینگتون
وب سایت:www.woundedwarriorproject.org
پایان سال مالی: ۳۰ سپتامبر ۲۰۱۶
مرکز سازمان : فلوریدا
سی و دومین خیریه بزرگ ایالات متحده با سود سهام ۴۰۱ میلیون دلار
در این مقاله به معرفی یکی از بهترین خیریه های جهان می پردازیم ، مقاله ای در مورد کمک به دیگران و معرفی خیریه جنگجوی زخمی ، پس همراه ما باشید .
پروژه جنگجوی زخمی(WWP) یک سازمان خدمات خیریه و جانبازی است که برنامه های مختلف، خدمات و رویدادها را برای جانبازان زخمی در عملیات نظامی پس از ۱۱سپتامبر ۲۰۰۱ ارائه می دهد. این سازمان به عنوان یک سازمان غیر انتفاعی ۵۰۱ (c) (3) عمل می کند. در تاریخ ۱ ژوئن ۲۰۱۵، این خیریه به ۷۱،۸۶۶ فارغ التحصیل ثبت شده و ۱۱۴۹۴ عضو خود خدمت کرده است. این سازمان با چندین موسسه خیریه ، از جمله صلیب سرخ صخره ای آمریکایی، شادی مجسم، گروه موسیقی درمانی در کالیفرنیا و عملیات همکاری کرده است.

پروژه ی جنگجوی زخمی چگونه خدمت رسانی می نماید ؟

هر جنگجویی چالش ها و اهداف خاص خود را دنبال می کند. به همین دلیل ، این خیریه خدمات، برنامه های و امکانات گسترده ای را با تنوع مناسب جهت پاسخگویی به نیازهای منحصر به فرد هر عضو خود در دست دارد تا همگام با آنان در بهبود زندگی شان گام بردارد. با پشتیبانی خیرین و داوطلبان ، افراد برای ساختن آینده ای که لایق آن اند ، ملزم به پرداخت حتی یک پنی نمی باشند و این امکانات به صورت کاملا رایگان جهت کمک به دیگران در اختیار قرار می گیرد.حوزه های فعالیت پروژه ی جنگجوی زخمی ، در زمینه های سلامت جسم و روان ، استقلال فردی، یافتن شغل و مراقبت های VA می باشد. مراقبت های VA ، خدمات ارائه شده از سوی اداره ی جانبازان می باشد که با همکاری وزارت دفاع آمریکا امکان ثبات شغلی و حفاظت از جانبازان و خانواده های آنان را فراهم می نماید. جنگجو، یک برنامه پیگیری سالانه را فراهم کرده است که امکان حمل و نقل جانبازان را به کالج و محل کار خود فراهم می کند. در مارس ۲۰۱۴، WWP قبل از کنگره ، قویا از لایحه “اصلاح عنوان ۳۸، کد ایالات متحده، برای ارائه مشاوره و درمان به جانبازان در زمینه ی آسیب های جنسی که در طول تمرینات غیرفعال در محل کار انجام شده است” حمایت کرد. این لایحه یک برنامه مشاوره و مراقبت را برای جانبازان که در محل کار خود دچار این آسیب ها به دلیل حملات نظامی شده اند ، ارائه می نماید و قانون فعلی را که اجازه دسترسی به چنین مشاوره ای را فقط به اعضای فعال نظامی می دهد، دستخوش تغییر می کند تا اعضای گارد ملی و افراد ذخیره واجد شرایط شوند. این خیریه پژوهشی بر روی فارغ التحصیلانش انجام داد و دریافت که “تقریبا نیمی از پاسخ دهندگان می گویند دسترسی به مراقبت از طریق VA برای شرایط مرتبط با MST بسیار دشوار است” و از کسانی که مراقبت VA را دنبال نمی کردند، ۴۱٪ آنها را نمی دانستند که واجد شرایط و نیازمند چنین مراقبتی بودهاند.
کمک به دیگران و معرفی خیریه جنگجوی زخمی از جمله سلسله مقالاتی هستند که ما برای آشناییتان با خیریه های برتر جهان تدوین نموده ایم . اگر به دنبال کمک به دیگران هستید ، ما به شما سایت ملاتیما را معرفی می کنیم ، این سایت از یک تیم دانشجویی منسجم برای کمک به افراد نیازمند تشکیل شده است .
امیدواریم که از مقاله کمک به دیگران کمک به دیگران و معرفی خیریه جنگجوی زخمی خوشتان آمده باشد .
کمک به دیگران و معرفی خیریه جنگجوی زخمی - ملاتیما
 
مقالات مرتبط:
بهترین خیریه در اصفهان کدام است؟ پاسخ سوال شما در این مقاله است
کمک به دیگران
چرا باید به دیگران کمک کنیم