کمک به دیگران و معرفی خیریه جهان بین

اردیبهشت
۰۳

کمک به دیگران و معرفی خیریه جهان بین

توسطalirastro |  

 

کمک به دیگران و معرفی خیریه جهان بین

 
کمک به دیگران و معرفی خیریه جهان بین - کمک به دیگران و معرفی خیریه جهان بین
دسته بندی : نیازهای بین المللی
کشور : ایالات متحده
فرد اول خیریه : ریچارد استرنز
وب سایت:www.worldvision.org
پایان سال مالی : ۳۰ سپتامبر ۲۰۱۶
مرکز سازمان : واشنگتن
پانزدهمین خیریه بزرگ ایالات متحده با سود سهام ۱ میلیارد دلار
در این مقاله به معرفی یکی از بهترین خیریه های جهان می پردازیم ، مقاله ای در مورد کمک به دیگران و معرفی خیریه جهان بین ، پس همراه ما باشید.
خیریه ی بین المللی جهان بین یک موسسه کمک های بشردوستانه ، حمایت از انسان ها و کمک به دیگران است. این موسسه ترجیح می دهد که خود را به عنوان سازمانی بین مذهبی دارای کارکنان مسیحی و غیر مسیحی معرفی نماید.

تاریخچه

جهان بین در سال ۱۹۵۰ توسط رابرت پیرس به عنوان یک سازمان خدماتی برای پاسخگویی به نیازهای اضطراری مبلغین تأسیس شد. در سال ۱۹۷۵ کار توسعه به اهداف جهان بین اضافه گردید. این خیریه ، در بیش از ۹۰ کشور جهان با درآمد کل ۱،۰۱ میلیارد دلار، که محصول مواردی از جمله کمک های مالی، و کمک های خارجی است ، فعال می باشد. سازمان بین المللی جهان بین در سال ۱۹۷۷ توسط والتر استنلی موونیاهام، رئیس جمهور پیشین جهان بینی، تاسیس شد. در سال ۱۹۶۷ ، مرکز تحقیقات و ارتباطات پیشرفته (MARC) توسط اد دیتون به عنوان بخش بین المللی جهان بین تاسیس شد. این سازمان ستون کمیته لوازان برای جهانی سازی انجیل شد، اطلاعات جمع آوری شده در مورد “افراد غیر رسمی” و همچنین “راهنمای ماموریت: وزارتخانه های پروتستان شمالی در خارج از کشور” را منتشر کرد. در دهه ۱۹۷۰ ، جهان بین شروع به آموزش خانواده ها برای ایجاد مزارع کوچک به منظور ایجاد اثرات پایدار در جوامعی که از طریق ارتقاء اعتماد به نفس خود کمک می کردند، با تدریس مهارت های کشاورزی نمود. این سازمان همچنین با نصب پمپ های آب پاک در جوامع ،نرخ مرگ و میر نوزادان را کاهش داده است. داوطلبان در حال حاضر از آب شیرین برای آموزش باغبانی و آب رسانی جوامع استفاده می کنند وپایداری سلامت خوبی را به وجود می آورند. در دهه ۱۹۹۰، جهان بین المللی با توجه به نیازهای کودکان یتیم شده در اوگاندا، رومانی و سومالی ترمز بر پاسخ به ایدز و جنگ داخلی را شروع نمود. آنها بعد از تحقق تأثیرگذاری،اطلاعات حیاتی مربوط به بیماری ایدز را به دیگر جوامع آفریقایی آموزش دادند. همچنین به تلاش های صلح سازمان ملل متحد برای کمک به کسانی که تحت تاثیر جنگ داخلی بودند، پیوستند. این خیریه شروع به موافقت آشکارا با ممنوعیت بین المللی مین های زمینی نمود. در سال ۱۹۹۴ مقر جهان بین در ایالات متحده به واشنگتن منتقل شد.

چگونه می توانم یک کودک را حمایت کنم؟

حمایت از یک کودک و هدیه ماهانه شما کمک می کند تا ملزوماتی مانند آب پاک، تغذیه، آموزش و پرورش، و امید را به کودک تحت سرپرستی خود داده ، و او را حمایت کنید. هنگامی که شما یک کودک را حمایت می کنید، می توانید از طریق نامه ها و عکس ها با فرزند معنوی تان ارتباط برقرار کنید. یک کودک را با ۳۹ دلار در ماه حمایت کنید و به او و جامعه کمک کنید تا از فقر نجات یابند. حمایت از یک کودک که داستان زندگی، منافع و شرایط آن با شما ربط دارد.
هنگامی که یک کودک را حمایت می کنید، کمک مالی شما با سایر حامیان مالی به منظور اجرای برنامه های مالی که به نفع فرزند حامی خود و جامعه آنها است، پیوسته است.حامیان مالی که شرایط مناسبی دارند ، حتی می توانند با فرزند معنوی خود دیدار کنند. با حمایت از یک کودک، شما می توانید تأثیر کمک مالی خود را بر روی این کودک و جامعه خود مشاهده کنید.
شما می توانید یک کودک را در بسیاری از کشورها در سراسر این مناطق حمایت کنید:
آفریقا
آسیا
آمریکای جنوبی
خاورمیانه
اروپای شرقی
حمایت از کودک از طریق خیریه کمک به دیگران جهان بینی به معنی ایجاد راه حل برای جامعه و فرزند معنوی شما بر اساس نیازهای خاص خود است. شما می توانید مشاهده کنید که به طور موثر برای حل مسائلی که بیشترین اهمیت را دارند، مبارزه می کنید.
کمک به دیگران و معرفی خیریه جهان بین از جمله سلسله مقالاتی هستند که ما برای آشناییتان با خیریه های برتر جهان تدوین نموده ایم . اگر به دنبال کمک به دیگران هستید ، ما به شما سایت ملاتیما را معرفی می کنیم ، این سایت از یک تیم دانشجویی منسجم برای کمک به افراد نیازمند تشکیل شده است .
امیدواریم که از مقاله کمک به دیگران و معرفی خیریه جهان بین خوشتان آمده باشد .
کمک به دیگران و معرفی خیریه جهان بین - ملاتیما
 
مقالات مرتبط:
خیریه کاریابی
کمک به دیگران
چرا باید به دیگران کمک کنیم