کمک به دیگران و معرفی خیریه حفاظت از طبیعت

اردیبهشت
۱۱

کمک به دیگران و معرفی خیریه حفاظت از طبیعت

توسطalirastro |  

 

کمک به دیگران و معرفی خیریه حفاظت از طبیعت

 
کمک به دیگران و معرفی خیریه حفاظت از طبیعت - کمک به دیگران و معرفی خیریه حفاظت از طبیعت 1
 
نویسنده : کتایون صمدی
دسته بندی : حیوانات و محیط زیست
کشور : ایالات متّحده
فرد اول خیریه : مارک ترسک
وب سایت:www.nature.org
مرکز سازمان : ویرجینیا
در این مقاله به معرفی یکی از بهترین خیریه های جهان می پردازیم ، مقاله ای در مورد کمک به دیگران و معرفی خیریه حفاظت از طبیعت ، پس همراه ما باشید .
نوزدهمین خیریه بزرگ ایالات متحده با سود سهام ۸۱۸ میلیون دلار

معرفی

خیریه حفاظت از طبیعت یک گردهمایی برای طبیعت است که در سال ۱۹۵۱ تأسیس شده و در حال حاضر در بیش از ۳۰ کشور فعال است. این خیریه برای حفاظت از زمین و آب برای کمک به دیگران کار می کند و دارای حامیان برجسته ای برای پیشبرد حفاظت در مقیاسی بی سابقه می باشد.

ماموریت

در همکاری با سازمان های بشردوستانه، شرکت ها، بنیادها و دولت هایی که تامین جدی مالی را به عهده می گیرند، حفاظت از طبیعت قدرت ایجاد آینده ای را دارد که مردم و طبیعت با هم در آن رشد می کنند. این هدف محقق می شود ، تنها اگر چشم انداز جدیدی برای سیاره مان ایجاد نماییم و از طبیعت مراقبت کنیم . در این صورت طبیعت نیز می تواند از ما مراقبت کند.
این سازمان معتقد است که باید تعهد خود را برای ایجاد یک آینده ی امیدوار کننده و روشن برای سرزمین هایمان، آب ، آب و هوا، اقیانوس ها وشهرهای مان تقویت کنیم. حفاظت از طبیعت،تنها مختص مردمان امروز نیست ،بلکه میراثی برای نسل های آینده نیز هست. ماموریت حفاظت از طبیعت این است که زمین ها و آب هایی را که تمام حیات به آن بستگی دارد ، حفظ کند. چشم انداز سازمان یک جهان است که تنوع زندگی در آن رشد می کند و مردم برای حفاظت از طبیعت به خاطر خود و توانایی آن برای برآورده ساختن نیازها و غنی سازی زندگی شان اقدام می کنند.
حفاظت از طبیعت چگونه می تواند به این ماموریت و بینش دست یابد؟
از طریق تلاش های اختصاصی کارکنان متنوع حفاظت از طبیعت، از جمله بیش از ۶۰۰ دانشمند، که همه آنها بر حفاظت در ۷۲ کشور تاثیر می گذارند و با کمک بسیاری از شرکای این سازمان، از جمله افراد ، دولت ها ، سازمان های غیرانتفاعی و شرکت های محلی تحقق با استفاده از یک رویکرد غیرمنتظره، همکاری و پایبندی به پنج ارزش اصلی منحصر به فرد حفاظت از طبیعت، به ثمر نشاندن این ماموریت ممکن است. به همین دلیل است که محافظت از طبیعت از زمان تاسیس در سال ۱۹۵۱تا به امروز، بیش از هر سازمان دیگری برای حفاظت از محیط زیست و کمک به دیگران در سراسر جهان فعالیت کرده است.
کمک به دیگران و معرفی خیریه حفاظت از طبیعت از جمله سلسله مقالاتی هستند که ما برای آشناییتان با خیریه های برتر جهان تدوین نموده ایم . اگر به دنبال کمک به دیگران هستید ، ما به شما سایت ملاتیما را معرفی می کنیم ، این سایت از یک تیم دانشجویی منسجم برای کمک به افراد نیازمند تشکیل شده است .
امیدواریم که از مقاله کمک به دیگران و معرفی خیریه حفاظت از طبیعت خوشتان آمده باشد .
کمک به دیگران و معرفی خیریه حفاظت از طبیعت - ملاتیما
 
مقالات مرتبط:
بهترین خیریه در اصفهان کدام است؟ پاسخ سوال شما در این مقاله است
کمک به دیگران
چرا باید به دیگران کمک کنیم