کمک به دیگران و معرفی خیریه خزانه سامری

اردیبهشت
۱۴

کمک به دیگران و معرفی خیریه خزانه سامری

توسطalirastro |  

 

کمک به دیگران و معرفی خیریه خزانه سامری

 
کمک به دیگران و معرفی خیریه خزانه سامری - کمک به دیگران و معرفی خیریه خزانه سامری
 
نویسنده : کتایون صمدی
دسته بندی : نیازهای داخی
کشور : ایالات متّحده
فرد اول خیریه : دبلیو . فرانکلین گراهام سوم
وب سایت:www.samaritanspurse.org
پایان سال مالی : ۳۱ دسامبر ۲۰۱۶
مرکز سازمان : کارولینای شمالی
بیست و دومین خیریه بزرگ ایالات متحده با سود سهام ۶۳۵ میلیون دلار
در این مقاله به معرفی یکی از بهترین خیریه های جهان می پردازیم ، مقاله ای در مورد کمک به دیگران و معرفی خیریه خزانه سامری ، پس همراه ما باشید .

شکل گیری و معرفی

“اجازه دهید قلب من با چیزهایی که قلب خدا را می شکند شکسته شود. ” باب پیرس این کلمات معروف را در کتاب مقدس خود پس از بازدید از کودکان در رنج و عذاب جزیره کره ای کوزو نوشت. پس از جنگ جهانی دوم، باب پیرس در سراسر آسیا به عنوان روزنامه نگار و خبرنگار همراه جوانان برای مسیح سفر کرد. به واسطه ی عشق بی حد و مرز خود ، خداوند به پیرس چشم اندازی برای تاسیس خیریه ” خزانه ی سامری ” را داد. او خود را وقف یافتن و حمایت از دیگر مسیحیان در گوشه های دور دنیا که به فکر مراقبت از فقرا و افراد رنجور بودند نموده است. در تابستان ۱۹۷۳، باب پیرس با جانشین نهایی خود، دانشجوی ماجراجوی جوان یبه نام فرانکلین گراهام با قلب پرشوری برای انجام مأموریت های جهانی ملاقات کرد. فرانکلین درگیر داستان های زیای در این زمینه بود و روز به روز وقت بیشتری را با مسیحیان و زندگی هایشان سپری می کرد. در سال ۱۹۷۵، باب در یک پروژه ی تغییر زندگی در برخی از نیازمندترین نقاط جهان شرکت نمود. فرانکلین فقر ادیان بنیادی و ناامیدی فراوان مردم را در این مناطق مشاهده نمود.باب پیرس در سال ۱۹۷۸ به دلیل بیماری لوسمی درگذشت وکمی بیش از یک سال بعد، فرانکلین گراهام مدیر و رئیس هیئت مدیره کوسسه ای شد که پیرس تاسیس نموده بود. طی بیش از ۳۰ سال وقوع زمین لرزه ها، طوفان ها، جنگ ها و قحطی، فرانکلین این موسسه را با پیروی از کتاب مقدس به خوبی در سراسر جهان هدایت کرده است. خداوند این سازمان را تحت رهبری فرانکلین برکت داده و این سازمان رشد انفجاری داشته است و همان طور که عیسی مسیح دستور داده است ، “حرکت کن و کاری خردمندانه انجام بده ” این خیریه به همان سمت حرکت می کند.. خزانه ی سامری به نقاط مختلف و دور دست جهان سفر می کند و در طول این راه به دنبال قربانیان فقر و افراد رنجور برای یاری رساندن به آن ها می گردد. این خیریه در درمان زخم هایی که می بیند سریع عمل می کند، اما همانند سامری تنها در این نقطه متوقف نمی گردد، بلکه علاوه بر رسیدگی به نیازهای اورژانسی و فوری، به این قربانیان کمک می کند تا خود را پیدا کنند و آن ها به زندگی باز می گرداند.

چشم انداز کلی فعالیت

برای بیش از ۴۰ سال، خزانه ی سامری برای کمک به جهان فقیر، بیمار و رنجور و کمک به دیگران تلاش کرده و قدم بر می دارد.
این خیریه یک ابزار موثر برای رسیدگی به آسیب دیدگی مردم در سراسر جهان با غذا، خدمات پزشکی، و کمک های دیگر با نام عیسی مسیح است و به نوبه خود، ما را به شنیدن انجیل، و اخبار زندگی روشن ابدی از طریق عیسی مسیح سوق می دهد. همانطور که تیم های خزانه ی سامری در مناطق بحرانی جهان کار می کنند، اغلب از آن ها پرسیده می شود، “چرا شما آمدید؟” پاسخ همیشه این است”: ما آمده ایم تا به شما به نام خداوند و عیسی مسیح کمک کنیم”. همانطور که پولس گفت: “زیرا ما خودمان را بیان نمیکنیم، بلکه عیسی مسیح را به عنوان رسول خداوند و خودمان را به عنوان بندگان پیرو عیسی”
کمک به دیگران و معرفی خیریه خزانه سامری از جمله سلسله مقالاتی هستند که ما برای آشناییتان با خیریه های برتر جهان تدوین نموده ایم . اگر به دنبال کمک به دیگران هستید ، ما به شما سایت ملاتیما را معرفی می کنیم ، این سایت از یک تیم دانشجویی منسجم برای کمک به افراد نیازمند تشکیل شده است .
امیدواریم که از مقاله کمک به دیگران و معرفی خیریه خزانه سامری خوشتان آمده باشد .
کمک به دیگران و معرفی خیریه خزانه سامری - ملاتیما
 
مقالات مرتبط:
معرفی ۴ خیریه مشهد که باید آنها را خوب بشناسید
کمک به دیگران
چرا باید به دیگران کمک کنیم