کمک به دیگران و معرفی خیریه دانا فاربر

خرداد
۰۴

کمک به دیگران و معرفی خیریه دانا فاربر

توسطalirastro |  

 

کمک به دیگران و معرفی خیریه دانا فاربر

 
کمک به دیگران و معرفی خیریه دانا فاربر - کمک به دیگران و معرفی خیریه دانا فاربر 1
 
نویسنده : کتایون صمدی
دسته بندی : مراقبت از سلامت و اجتماع
کشور : ایالات متّحده
فرد اول خیریه : لاری گلیمچر
وب سایت:www.dana-farber.org
مرکز سازمان : بوستون، ماساچوست
چهل و یکمین خیریه بزرگ ایالات متحده
حائز رتبه ی هفتم بهترین کارکنان متوسط آمریکا ، با ۴۸۲۶ کارمند
در این مقاله به معرفی یکی از بهترین خیریه های جهان می پردازیم ، مقاله ای در مورد کمک به دیگران و معرفی خیریه دانا فاربر ، پس همراه ما باشید .
مؤسسه سرطان دانا فاربر، مرکز درمان و تحقیقات جامع سرطان در بوستون، ماساچوست است. این موسسه یک مدرس علمی برای دانشکده پزشکی هاروارد و یکی از اعضای بنیانگذار مرکز تحقیقات سرطان دانا-فاربر / هاروارد سنتر، مرکز جامع سرطان است که توسط موسسه ملی سرطان پایهریزی شده است. دانا فاربر بیش از ۴،۲۷۴ نفر را به شکل تمام وقت و نیمه وقت از ۴۶۷ دانشکده استخدام می کند و درآمد سالیانه آن حدود یک میلیارد دلار است. بیش از ۲۹۹۲۰۲ بیمار بزرگسال و خردسال هر ساله از این بیمارستان بازدید و در بیش از ۷۰۰ آزمایش بالینی شرکت می کنند. این تحقیق در سطح بین المللی برای تحقیق بالینی عالی خود شناخته شده است. برنامه های این موسسه درزمینههای کم خونی آپلاسمی و میلوم چندگانه به عنوان بهترینها در جهان رتبه بندی میشوند. این خیریه همچنین توسط خبرنامه جهانی و گزارش جهانی ایالات متحده ، حائز رتبهی چهارم بهترین بیمارستان سرطان در این کشور عنوان شدهاست.
دانا فاربر عضو گروه تحقیقاتی چندگانه در زمینهی میلوما است. دانا فاربر علاوه بر داشتن مدرک تحصیلی مدرسه پزشکی هاروارد، مرکز تعیین شده برای تحقیقات در زمینه ایدز میباشد . دانا فاربر، ارائه دهنده آموزش پیشرفته در زمینه درمان سرطان و تحقیق برای دانشکده بین المللی است و طراحی برنامه های مبتنی بر جامعه در زمینه پیشگیری، تشخیص و کنترل سرطان در نیوانگلند را به انجام میرساند و همچنین برنامه های مشترک را با سایر موسسات بوستون همچون بیمارستان بریگهام و بیمارستان زنان، کودکان بوستون و بیمارستان عمومی ماساچوست پایهریزی مینماید. دانا فاربر توسط موسسه ملی سرطان، موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی، و کمک های بنیادی خصوصی و از سوی افراد داوطلب حمایت می شود. صندوق جیمی ، صندوق اصلی این موسسه، به نام یکی از کودکان بیمار آن است.
کمک به دیگران و معرفی خیریه دانا فاربر از جمله سلسله مقالاتی هستند که ما برای آشناییتان با خیریه های برتر جهان تدوین نموده ایم . اگر به دنبال کمک به دیگران هستید ، ما به شما سایت ملاتیما را معرفی می کنیم ، این سایت از یک تیم دانشجویی منسجم برای کمک به افراد نیازمند تشکیل شده است .
امیدواریم که از مقاله کمک به دیگران کمک به دیگران و معرفی خیریه دانا فاربر خوشتان آمده باشد .
کمک به دیگران و معرفی خیریه دانا فاربر - ملاتیما
 
مقالات مرتبط:
۸ خیریه کارآفرین برتر ایران
کمک به دیگران
چرا باید به دیگران کمک کنیم