کمک به دیگران و معرفی خیریه دختران و پسران آمریکا

فروردین
۳۱

کمک به دیگران و معرفی خیریه دختران و پسران آمریکا

توسطalirastro |  

 

کمک به دیگران و معرفی خیریه دختران و پسران آمریکا

 
کمک به دیگران و معرفی خیریه دختران و پسران آمریکا - کمک به دیگران و معرفی خیریه دختران و پسران آمریکا 1
 
نویسنده : کتایون صمدی
دسته بندی : جوانان
کشور : ایالات متّحده
فرد اول خیریه : جیمز کلارک
وب سایت:www.bgca.org
پایان سال مالی : ۳۱ دسامبر ۲۰۱۶
مرکز سازمان : آتلانتا ،جورجیا
دوازدهمین خیریه بزرگ ایالات متحده با سود سهام ۱.۸۴ میلیارد دلار
در این مقاله به معرفی یکی از بهترین خیریه های جهان می پردازیم ، مقاله ای در مورد کمک به دیگران و معرفی خیریه دختران و پسران آمریکا ، پس همراه ما باشید.
باشگاه دختران و پسران آمریکا در راستای همراهی با همه جوانان، به ویژه کسانی که به کمک بیشتری نیاز دارند، قدم بر می دارد ، تا به پتانسیل کامل خود به عنوان شهروندان مولد، مراقب و مسئول، دست یابند.

تاریخچه

باشگاه های آمریکایی پسران و دختران در سال ۱۸۶۰ توسط سه زن در هارتفورد، کانکتیکات – ماری گودوین، آلیس گودوین و الیزابت همرزلی برای کمک به دیگران شروع به کار کرد.با توسعه شخصیت به عنوان سنگ بنای تجربه، باشگاه متمرکز بر گرفتن منافع پسران، بهبود رفتار آنها و افزایش انتظارات و اهداف شخصی خود متولد شد.

نکات برجسته تاریخچه

در سال ۱۹۰۶، چندین باشگاه پسران تصمیم گرفتند که مستقل شوند. باشگاه های پسران فدرال در بوستون با ۵۳ سازمان عضو تشکیل شد – این شروع جنبش سازمان ملی باشگاه دختران و پسران در سراسر کشور آمریکا بود.در سال ۱۹۵۶، باشگاههای پسران آمریکا پنجاهمین سالگرد خود را جشن گرفتند و منشور کنگره ایالات متحده را دریافت کردند. به رسمیت شناختن این واقعیت که دختران بخشی از دلیل وجود این خیریه کمک به دیگران است، نام سازمان ملی به باشگاه های پسران و دختران آمریکا در سال ۱۹۹۰ تغییر یافت. بر این اساس کنگره منشور این سازمان را اصلاح نمود.سال ۲۰۰۶ مدت خدمات و فعالیت های این خیریه از مرز ۱۰۰ سال ارمغان امید و ایجاد فرصت برای جوانان سراسر کشور آمریکا گذر نمود.

ایجاد تغییر

بررسی های باشگاه پسران و دختران آمریکا نشان میدهند که جوانانی که در باشگاه حضور دارند، به طور مرتب تمایل دارند در سطح ملی بهتر از هم سن و سالان خود عمل کنند. برای مثال :
۶۸٪ از اعضای باشگاه در کلاس های پایه ۱۲ ام دبیرستان حداقل یک بار در ماه داوطلب می شوند، در حالی که ۳۹٪ از دانش آموزان دبیرستانی در سطح ملی این کار را انجام می دهند .
۹۱٪ از اعضا در کلاس نهم دارای گزارش عدم سو مصرف الکل اند، در حالی که در سطح ملی این آمار برای دانش آموزان کلاس نهم ۷۷٪ است. همچنین ۹۱٪ از اعضای باشگاه های این خیریه در همین پایه ، دارای گزارش عدم استفاده از ماری جوانا در مقایسه با ۸۵٪ در سطح ملی اند.
۲۷ درصد از دختران باشگاه در مدرسه راهنمایی هر روز فعالیت های ورزشی و جسمی انجام می¬دهند، در مقایسه با ۲۳ درصد از دختران متوسطه در سطح ملی .
۷۳ درصد از اعضای کم درآمد سنین ۱۲ تا ۱۷ ساله باشگاه ، نمرات AS و BS را در مقایسه با ۶۹ درصد از هم سن و سالان خود در سطح ملی دریافت می کنند .
کمک به دیگران و معرفی خیریه دختران و پسران آمریکا از جمله سلسله مقالاتی هستند که ما برای آشناییتان با خیریه های برتر جهان تدوین نموده ایم . اگر به دنبال کمک به دیگران هستید ، ما به شما سایت ملاتیما را معرفی می کنیم ، این سایت از یک تیم دانشجویی منسجم برای کمک به افراد نیازمند تشکیل شده است .
امیدواریم که از مقاله کمک به دیگران و معرفی خیریه دختران و پسران آمریکا خوشتان آمده باشد .
کمک به دیگران و معرفی خیریه دختران و پسران آمریکا - ملاتیما
 
مقالات مرتبط:
معرفی خیرین اصفهان و فعالیت های انجام شده توسط آنها
کمک به دیگران
چرا باید به دیگران کمک کنیم