کمک به دیگران و معرفی خیریه دمات لوتری آمریکا

اردیبهشت
۰۶

کمک به دیگران و معرفی خیریه دمات لوتری آمریکا

توسطalirastro |  

 

کمک به دیگران و معرفی خیریه دمات لوتری آمریکا

 
کمک به دیگران و معرفی خیریه دمات لوتری آمریکا  - کمک به دیگران و معرفی خیریه دمات لوتری آمریکا 1
 
نویسنده : کتایون صمدی
دسته بندی : نیازهای خانگی
کشور : ایالات متّحده
فرد اول خیریه : شارلوت هابریکر
وب سایت:www.lutheranservices.org
پایان سال مالی : ۳۰ ژوئن ۲۰۱۷
مرکز سازمان : واشنگتن
هفدهمین خیریه بزرگ ایالات متحده با سود سهام ۲۲.۱ میلیارد دلار
در این مقاله به معرفی یکی از بهترین خیریه های جهان می پردازیم ، مقاله ای در مورد کمک به دیگران و معرفی خیریه دمات لوتری آمریکا ، پس همراه ما باشید .
شبکه پر رونق خدمات لوتری در آمریکا (LSA) یکی از بزرگترین شبکه های مراقبت های بهداشتی و خدمات انسانی در این کشور است که از ۳۰۰ سازمان غیرانتفاعی لوتری در سراسر ایالات متحده و کارائیب تشکیل شده است. LSA برای اتصال و تقویت سازمان های عضو خود که سالانه به شش میلیون نفر خدمت می کنند، کار می کند و هر ساله در زندگی یک نفر از هر ۵۰ نفر در ایالات متحده تغییر ایجاد می‌نماید.

تاریخچه

برای بیش از ۱۵۰ سال، سازمان های وزارتخانه های اجتماعی لوتری در ایجاد و تحویل مراقبت های بهداشتی و خدمات اجتماعی در ایالات متحده در حال فعالیت بوده اند و جوامع سراسر این کشور به اعضای LSA به عنوان حضوری پایدار و حمایتی برای کار کردن در جهت غلبه بر چالش ها و کمک به زندگی مردم می‌نگرند.
‏LSA در سال ۱۹۹۷ تأسیس شد. LSA وابسته به کلیسای انجیلی لوتری در آمریکا (ELCA) و کلیسای لوتری واقع در شورای شهر میسوری (LCMS) است و اعضای شبکه توسط LCMS، وابسته به ELCA یا هر دو آنها به رسمیت شناخته شده است. ELCA و LCMS اعضای اصلی و حامیان جامعه LSA هستند. این خیریه به مشارکت و همکاری با این دو کلیسا برای کمک به دیگران تاکید داشته و ارزش و احترام زیادی قائل است.

آنچه خدمات لوتری آمریکا انجام می‌دهد:

به دنبال دعوت خدا به دوست داشتن و خدمت به همسایگان، LSA به اعضای خود از طریق توسعه رهبری، حل نوآورانه‌ی مسائل، همکاری و به اشتراک گذاری بهترین شیوه ها، گسترش روابط مبتنی بر ایمان، مشارکت در ایجاد فرصت های تامین مالی و حمایت فعال خدمت می‌کند.
LSA شبکه ای از مؤسسات اجتماعی وابسته، لوتری ، قوی و پر رونق را فراهم می کند که زندگی مردم و جوامع را دگرگون می کنند. این خیریه متعهد به قدرت ایمان، همکاری و مشارکت است و به احترام و به رسمیت شناختن تنوع مردم، جوامع و عقاید متعهد هستند.
دفتر مرکزی این موسسه در کاپیتول هیل واشنگتن، متمرکز است بر:
جمع آوری افراد، منابع و متخصصین با یکدیگر برای کمک به نوآوری، تغییر و رشد و بهره برداری از شبکه ملی
برای ارائه فرصت های مالی، وهمچنین خدمات و مشارکت برای سازمان های عضو.
وزارت اجتماعی لوتری به عنوان یک شبکه شناخته شده و صدای رسا برای برای ایجاد فرصت ها و دفاع از این شبکه عمل می‌کند.

LSAبه همه خدمت می کند:

بدون در نظر گرفتن سن، نژاد، فرهنگ و یا مذهب، با ارائه خدمات وسیع و متنوعی در حوزه‌های گوناگون به کمک به دیگران می‌پردازد.
در سراسر آمریکا، در مناطق روستایی و شهری، اعضای LSA در خط مقدم هستند. این خیریه دارای دسترسی‌های فراوان و تنوع بسیار زیادی است و درکشورهای زیادی کودکان، جوانان و خانواده ها؛ سالمندان؛ معلولین؛ بی خانمان‌ها؛ جانبازان؛ پناهندگان و غیره را تحت پوشش قرار میدهد. اعضای LSA مجموعه ای کامل از مراقبت را با طیف گسترده‌ای از خدمات ارائه می دهند که مراقبت های قبل از زایمان تا بزرگسالی، و هر سنی در بین این دو آستانه را شانل می‌شود.LSA در ماموریت خود برای تقویت افراد، خانواده ها و جوامع با تغییر زندگی فردی و اجتماعی، مسیری به سوی آینده‌ای روشن تر را می‌سازد.
کمک به دیگران و معرفی خیریه دمات لوتری آمریکا از جمله سلسله مقالاتی هستند که ما برای آشناییتان با خیریه های برتر جهان تدوین نموده ایم . اگر به دنبال کمک به دیگران هستید ، ما به شما سایت ملاتیما را معرفی می کنیم ، این سایت از یک تیم دانشجویی منسجم برای کمک به افراد نیازمند تشکیل شده است .
امیدواریم که از مقاله کمک به دیگران و معرفی خیریه دمات لوتری آمریکا خوشتان آمده باشد .
کمک به دیگران و معرفی خیریه دمات لوتری آمریکا  - ملاتیما
 
مقالات مرتبط:
۱۱ خیریه کمک به دانشجویان جهت حمایت از تحصیل و برنامه های هنری
کمک به دیگران
چرا باید به دیگران کمک کنیم