کمک به دیگران و معرفی خیریه زندگی جوان

تیر
۰۲

کمک به دیگران و معرفی خیریه زندگی جوان

توسطalirastro |  

 

کمک به دیگران و معرفی خیریه زندگی جوان

 
کمک به دیگران و معرفی خیریه زندگی جوان - کمک به دیگران و معرفی خیریه زندگی جوان
نویسنده : کتایون صمدی
دسته بندی : مذهبی
کشور : ایالات متّحده
فرد اول خیریه : نیوتن کرن شاو
وب سایت:www.younglife.org
مرکز سازمان : کلرادو
پنجاه و چهارمین خیریه بزرگ ایالات متحده با سود سهام ۳۵۶ میلیون دلار
در این مقاله به معرفی یکی از بهترین خیریه های جهان می پردازیم ، مقاله ای در مورد کمک به دیگران و معرفی خیریه زندگی جوان ، پس همراه ما باشید

معرفی

زندگی جوان ، خیریه‌ای برای کمک به دیگران واقع در اسپرینگز، کلرادو می‌باشد. این سازمان در دالاس، تگزاس در سال ۱۹۴۱ توسط جیم رابرن، وزیر پروتستان تاسیس شد. زندگی جوان به صورت چندین سازمان مختلف با تمرکزهای مختلف فعالیت می کند. در سال ۱۹۳۹، جیم رابرن، وزیر پروتستان، باشگاه کتاب معجزه برای دانش آموزان دبیرستان را تاسیس کرد. این باشگاه کتاب در ۱۶ اکتبر ۱۹۴۱ به «زندگی جوان» تبدیل شد. این خیریه در سال ۱۹۴۶ به کلرادو اسپرینگز، کلرادو نقل مکان کرد. رهبری داوطلبانه زندگی جوان در دهه ۱۹۴۰ در کالج ویتون ایلینوی آغاز شد. در ابتدای کار وزارت جوانان، تمرکز آن تقریبا به طور کامل به دانش آموزان دبیرستان های حومه اختصاص داده شد. در اوایل دهه ۱۹۵۰، سازمان‌های این خیریه در حدود ۲۵ منطقه شهری آغاز به کار نموده بود. زندگی جوان در حال حاضر دارای بیش از ۷۰۰ وزارتخانه در ۳۲۴شهر است که طبق گزارشات ، دارای حدودا ۱۸۰۰۰ عضو می باشد.

برنامه ها

زندگی جوانان در اردوگاه های تابستانی در ۱۷ ایالت آمریکا و همچنین اردوگاه هایی در بریتیش کلمبیا، کانادا، جمهوری دومنیکن، انگلستان، ارمنستان و فرانسه فعالیت دارد. این اردوها از پیام های مسیحی ارائه شده در تنظیم اردو و فعالیت های معمول اردوگاه بهره می‌برند. بزرگترین اردوگاه های زندگی جوانان واشنگتن ، خانواده رانچ (و همراه آن فرودگاه بزرگ موددی رانچ) در آنتلوپ، اورگان اند. زندگی جوان، در باشگاه های محلی این خیریه، برنامه‌های گسترده‌ای را برای دانش آموزان دبیرستانی اجرا می کند، که معمولا به صورت هفتگی و در خانه ها برگزار می شوند و شامل آواز، اسکیت و جلساتی‌است که در آن‌ها انجیل مسیحی در سخن‌رانی‌هایی کوتاه توضیح داده می‌شوند. نزدیک به ۷۰۰ باشگاه خیریه‌ی زندگی جوان در سراسر جهان وجود دارد و معمولا هر باشگاه با یک دبیرستان همراه و هماهنگ است. این باشگاه‌ها متشکل از داوطلبانی اند که زمان خود را بر راهنمایی و کمک به دیگران و دانش آموزان دبیرستانی بر اساس ارزش ها و اصول مسیحی متمرکز می کنند.
کمک به دیگران و معرفی خیریه زندگی جوان از جمله سلسله مقالاتی هستند که ما برای آشناییتان با خیریه های برتر جهان تدوین نموده ایم . اگر به دنبال کمک به دیگران هستید ، ما به شما سایت ملاتیما را معرفی می کنیم ، این سایت از یک تیم دانشجویی منسجم برای کمک به افراد نیازمند تشکیل شده است .
امیدواریم که از مقاله کمک به دیگران و معرفی خیریه زندگی جوان خوشتان آمده باشد .
کمک به دیگران و معرفی خیریه زندگی جوان - ملاتیما
 
مقالات مرتبط:
۴ خیریه در شیراز که در صورت نیاز باید با آن ها آشنا باشید
کمک به دیگران
چرا باید به دیگران کمک کنیم