کمک به دیگران و معرفی خیریه زندگی والدین

اردیبهشت
۲۷

کمک به دیگران و معرفی خیریه زندگی والدین

توسطalirastro |  

 

کمک به دیگران و معرفی خیریه زندگی والدین

 
کمک به دیگران و معرفی خیریه زندگی والدین - کمک به دیگران و معرفی خیریه زندگی والدین 1
 
نویسنده : کتایون صمدی
دسته بندی : نیازهای داخلی
کشور : ایالات متّحده
فرد اول خیریه : سیسیل ریچاردز
وب سایت:www.plannedparenthood.org
پایان سال مالی :۳۰ ژوئن ۲۰۱۶۱
مرکز سازمان : نیویورک
بیست و هشتمین خیریه بزرگ ایالات متحده با سود سهام ۴۷۲ میلیون دلار
در این مقاله به معرفی یکی از بهترین خیریه های جهان می پردازیم ، مقاله ای در مورد کمک به دیگران و معرفی خیریه زندگی والدین ، پس همراه ما باشید .

گامی جهانی برای سلامت

زندگی برنامه ریزی شده ی والدین از مؤسسات پیشرو در زمینه مراقبت های بهداشتی مقرون به صرفه برای زنان، مردان و جوانان و بزرگترین ارائه دهنده آموزش جنسی در کشور آمریکا است. این خیریه ارائه دهندهی خدمات بهداشتی با کیفیت و پشتیبانی از کارشناسان پزشکی و دارای سابقهی بیش از ۱۰۰ سال تحقیق در زمینه مراقبت های باروری برای کمک به دیگران میباشد.
مأموریت والدین برنامه ریزی شده ،آموزش و ترویج اطلاعات جوامع، ارائه مراقبت های بهداشتی با کیفیت، رهبری جنبش حقوق تولید مثل و پیشبرد سلامت جهانی است. والدین برنامه ریزی شده مقتد است که حقوق جنسی و بهداشت باروری از حقوق اساسی مردم میباشد. پرستاران متخصص این خیریه، پزشکان، مربیان و کارکنان مرکز بهداشت متعهد به ارائه مراقبت با کیفیت بالا و مقرون به صرفه برای هر عضو جامعه می باشند. از هر پنج زن در ایالات متحده، یک نفر حداقل یک بار در زندگی خود، استفاده از مراقبت های بهداشتی را برنامه ریزی نمودهاست.

این خیریه خدمات خود را چگونه ارائه می کند؟

۵۷ مرکز وابسته به این خیریه در مناطق مختلف ، ارائه دهنده ی خدمات به بیش از ۶۰۰ مرکز بهداشتی در سرار کشور آمریکا می باشند.
مراکز بهداشتی این سازمان طیف گسترده ای از مراقبت های بهداشتی محرمانه، ایمن و تخصصی را ارائه می دهند. اکثریت خدمات برنامه ریزی شده والدین پیشگیرانه است: مراقبت هایی که از حاملگی های ناخواسته با کنترل تولد و تربیت جنسیتی جلوگیری می کند، گسترش بیماری های STD را از طریق آزمایش و درمان کاهش می دهد، و برای سرطان دهانه رحم، پستان و سایر سرطان ها نیز برنامه هایی ترتیب داده می شود.
پزشکان متخصص، پرستاران و دیگر کارکنان وقت خود را برای گفتگو با مراجعین و کمک به دیگران در اختیار قرار می دهند، بنابراین هر مراجعه کننده می تواند یک فضای صادقانه، حمایتی و غیر اجباری را برای پرسش و تصمیم گیری درباره سلامتی خود داشته باشد. زندگی برنامه ریزی شده، به کمک ۲.۵ میلیون بیمار در قرن گذشته شتافته است، مراقبت های بهداشتی باروری را در اختیار قرار داده و میلیون ها نفر از مردم جهان را به منظور تصمیم گیری های آگاهانه در رابطه با مسائل بهداشتی خود و زندگی سالم و شاد هدایت می کند.
کمک به دیگران و معرفی خیریه زندگی والدین از جمله سلسله مقالاتی هستند که ما برای آشناییتان با خیریه های برتر جهان تدوین نموده ایم . اگر به دنبال کمک به دیگران هستید ، ما به شما سایت ملاتیما را معرفی می کنیم ، این سایت از یک تیم دانشجویی منسجم برای کمک به افراد نیازمند تشکیل شده است .
امیدواریم که از مقاله کمک به دیگران کمک به دیگران و معرفی خیریه زندگی برنامه ریزی شده والدین خوشتان آمده باشد .
کمک به دیگران و معرفی خیریه زندگی والدین - ملاتیما
 
مقالات مرتبط:
۹ روش بسیار آسان و قابل اعتماد برای کمک نقدی به خیریه
کمک به دیگران
چرا باید به دیگران کمک کنیم