کمک به دیگران و معرفی خیریه سرپناه

فروردین
۲۵

کمک به دیگران و معرفی خیریه سرپناه

توسطalirastro |  

 

کمک به دیگران و معرفی خیریه سرپناه

 
کمک به دیگران و معرفی خیریه سرپناه - کمک به دیگران و معرفی خیریه سرپناه
 
نویسنده : کتایون صمدی
دسته بندی : نیازهای بین المللی
کشور : ایالات متّحده
فرد اوّل خیریّه : جاناتان رکفورد
وب سایت:www.habitat.org
پایان سال مالی : ۳۰ ژوئن ۲۰۱۶
مرکز سازمان : جورجیا
در این مقاله به معرفی یکی از بهترین خیریه های جهان می پردازیم ، مقاله ای در مورد کمک به دیگران و معرفی خیریه سرپناه ، پس همراه ما باشید .
مزرعه کوینونیا در سال ۱۹۴۲ در خارج از آمریکا، در گرجستان، توسط کشاورز و دانشمند کتاب مقدس ، کلارنس اردن و دیگران برای ترویج آشتی نژادی تاسیس شد. میلارد و لیندا فولر برای اولین بار از کونونیا در سال ۱۹۶۵ بازدید کردند. آنها یک کسب و کار موفقیت آمیز و زندگی ثروتمندانه را در مونتگومری، آلاباما برای شروع زندگی جدید در راستای خدمات مسیحی ترک کردند. در کینونیا، اردن و فولر مفهوم “مشارکت مسکن” را توسعه دادند. این مفهوم مشارکت برای کمک به کسانی که نیازمند سرپناه و مسکن بودند، بر همکاری با داوطلبان برای ساخت خانه های ساده و مناسب متمرکز بود. در نتیجه ی این تلاش ها ، سرپناه در سال ۱۹۷۶ به عنوان مؤسسه مسکن مسیحی تاسیس شد، و از آن زمان تا کنون، کمک های مالی و داوطلبانه ساخت خانه را برای افرادی که سرپناه مناسبی ندارند، انجام می دهد. این خانه ها بدون سود ساخته می شوند و هزینه های ساخت و ساز با یک صندوق گردان به نام تامین مالی “صندوق کمک به بشریت” پرداخت می گردد. پول این صندوق از پرداخت پول خانه به صاحب خانه ، وام های ارائه شده توسط حامیان بدون بهره و پول به دست آمده از فعالیت های جمع آوری اعانه تامین می گردد. این پول در صندوق بشریت برای ساخت خانه های بیشتر و کمک به دیگران مورد استفاده قرار می گیرد.
خیریه کمک به دیگران سرپناه ، معتقد است که یک خانه مناسب و مقرون به صرفه، به مردم کمک می کند تا زندگی خود و خانواده هایشان را بهتر کنند. داشتن مکان مناسبی برای زندگی سبب بهره بردن از فرصت ها، موفقیت و سلامتی می شود، و سال هاست که بخشی از زندگی خانوادگی است. یک خانه ، بنیان قوی تری برای ساختن زندگی بهتر فراهم می کند و نیرویی ثبات دهنده برای خانواده، محله و جامعه بزرگتر است. تا به امروز، بیش از ۹.۸ میلیون نفر در خانه های خیریه سرپناه برای بشریت زندگی می کنند که نزدیک به ۲.۴ میلیون نفر آنها در منطقه آسیا و اقیانوس آرام سکونت دارند.مسکن مناسب و مقرون به صرفه در مناطث گوناگون آسیا و اقیانوس آرام چالشی پیچیده است. به گفته سازمان ملل متحد، حدود ۴۰۰ میلیون نفر، تقریبا یک دهم جمعیت جهان، در فقر شدید درآمد زندگی می کنند. افرادی که در آسیا و اقیانوس آرام زندگی می کنند بیشتر در معرض آسیب های ناشی از بلایای طبیعی نسبت به سایر مناطق جهان قرار دارند. راه حل مشکلات مسکن در جزایر اقیانوس آرام حساس و بسیار متفاوت با سایر سرزمین های جهان است. با کمک همگانی، همه ما این توانایی را داریم تا از طریق سرپناه، برای افرار ناتوان توانمند سازی کنیم.
کمک به دیگران و معرفی خیریه سرپناه از جمله سلسله مقالاتی هستند که ما برای آشناییتان با خیریه های برتر جهان تدوین نموده ایم . اگر به دنبال کمک به دیگران هستید ، ما به شما سایت ملاتیما را معرفی می کنیم ، این سایت از یک تیم دانشجویی منسجم برای کمک به افراد نیازمند تشکیل شده است .
امیدواریم که از مقاله کمک به دیگران و معرفی خیریه سرپناه خوشتان آمده باشد .
کمک به دیگران و معرفی خیریه سرپناه - ملاتیما
 
مقالات مرتبط:
۹ روش بسیار آسان و قابل اعتماد برای کمک نقدی به خیریه
چرا باید به دیگران کمک کنیم
کراودفاندینگ