کمک به دیگران و معرفی خیریه سوزان

تیر
۰۵

کمک به دیگران و معرفی خیریه سوزان

توسطalirastro |  

 

کمک به دیگران و معرفی خیریه سوزان

 
کمک به دیگران و معرفی خیریه سوزان - کمک به دیگران و معرفی خیریه سوزان 1
نویسنده : کتایون صمدی
دسته بندی : سلامت
کشور : ایالات متّحده
فرد اول خیریه : پائولا اشنایدر
وب سایت:www.komen.org
مرکز سازمان :دالاس ، تگزاس
پنجاه و هفتمین خیریه بزرگ ایالات متحده با سود سهام ۲۵۸ میلیون دلار
در این مقاله به معرفی یکی از بهترین خیریه های جهان می پردازیم ، مقاله ای در مورد کمک به دیگران و معرفی خیریه سوزان ، پس همراه ما باشید
بنیاد سوزان جی.کومن، که قبلا به عنوان “خدمات درمانی سوزان جی.کومن ” شناخته می شد، بزرگترین و بهترین سازمان سرطان سینه برای کمک به دیگران در ایالات متحده است. از زمان آغاز آن در سال های ۱۹۸۲ تا ۲۰۱۰، کومن در حدود ۵/۱ میلیارد دلار برای آموزش در زمینه ی سرطان سینه، تحقیق، حمایت، خدمات بهداشتی و برنامه های حمایت اجتماعی در ایالات متحده و مشارکت در بیش از ۵۰ کشور جهان، صرف کرده است. امروزه، کومن دارای بیش از ۱۰۰،۰۰۰ داوطلب در شبکه ای متشکل از۱۲۴ وابسته در سراسر جهان می باشد. در سال ۲۰۱۲، تصمیم کومن برای متوقف کردن بودجه برنامه ریزی شده برای والدین بسیار بحث برانگیز بود، به طوری که توجه رسانه ها را جلب نمود و با انتقادات گسترده ای مواجه شد. در این زمان شهرت سازمان آسیب دیده بود که این موضوع موجب کاهش چشمگیر کمک های مالی و جذب سرمایه گذار گردید. این سازمان همچنین به خاطر افزایش هزینه های اجرایی، هزینه های اداری، وابستگی به حامیان مالی و ادعاهای استفاده از آمار گمراه کننده در تبلیغات مورد انتقاد قرار گرفته است. در مارس ۲۰۱۳، رتبه کومن در”Charity Navigator”از چهار ستاره (بالاترین امتیاز) به سه ستاره کاهش یافت و در سال ۲۰۱۴ به دو ستاره رسید.در نهایت از ماه ژوئن ۲۰۱۶، کومن با ۸۱ امتیاز از ۱۰۰ امتیاز به سه ستاره بازگشت.

تاریخچه ی سوزان گودمن کومن

سوزان گودمن کومن، در سال ۱۹۴۳ در پئوریا، ایلینوی متولد شد. او در سن ۳۳ سالگی مبتلا به سرطان سینه تشخیص داده شد. وی در سال ۱۹۸۰ در سن ۳۶ سالگی درگذشت. نانسی گودمن برینکر، که معتقد بود سرنوشت سوزان می توانست بهتر باشد اگر بیماران در مورد سرطان و راه درمان آن بیشتر بدانند، به خواهر سوزان گفت که او می تواند هر کاری برای پایان دادن به سرطان سینه انجام دهد. برای تحقق این وعده، برینکر، بنیاد سرطان سوزان جی.کومن را در سال ۱۹۸۲ به یادواره ی شخص سوزان جی.کومن تأسیس نمود. در سال ۲۰۰۸، ۲۵امین سالگرد این سازمان، نام آن را به” خدمات درمانی سوزان جی.کومن “و علامت تجاری جدید خود را در حمایت از وعده ی “برای پایان دادن به سرطان سینه برای همیشه ” تغییر داد. آرم جدید ، روبان صورتی است که نشان دهنده ی دونده ای در حال حرکت است و به معنای انعکاس اهمیت چالش امضاء کومن برای رویداد درمان است، که در حال حاضر بزرگترین رویداد سرمایه گذاری در جهان برای تحصیلات و تحقیقات در مورد سرطان سینه می باشد.
هر ساله ، درحدود ۴۵۸۰۰۰ نفر در سراسر جهان از سرطان سینه می میرند. خدمات درمانی جی.کومن با هدف “کاهش سرطان سینه در سطح جهانی” خدمات خود را ارائه می نماید. در سال ۲۰۰۶، این خیریه مشارکت خود را با شرکای خاورمیانه در زمینه ی آگاهی و تحقیقات سرطان سینه، یک برنامه ابتکاری که رهبران پیشگیری از سرطان سینه در ایالات متحده و خاورمیانه را به شکلی هدفمند افزایش می دهد، اعلام نمود.
این خیریه امروزه برای تشخیص زودهنگام سرطان سینه و کاهش مرگ و میر از طریق آگاهی بیشتر ، در جهت کمک به دیگران فعّال است و حائز رتبه ی ۵۷ام در جمع ۱۰۰ خیریه ی بزرگ ایالات متحده می باشد.
کمک به دیگران و معرفی خیریه سوزان از جمله سلسله مقالاتی هستند که ما برای آشناییتان با خیریه های برتر جهان تدوین نموده ایم . اگر به دنبال کمک به دیگران هستید ، ما به شما سایت ملاتیما را معرفی می کنیم ، این سایت از یک تیم دانشجویی منسجم برای کمک به افراد نیازمند تشکیل شده است .
امیدواریم که از مقاله کمک به دیگران و معرفی خیریه سوزان خوشتان آمده باشد .
کمک به دیگران و معرفی خیریه سوزان - کمک به دیگران و معرفی خیریه سوزان
 
مقالات مرتبط:
خیریه کاریابی
کمک به دیگران
چرا باید به دیگران کمک کنیم