کمک به دیگران و معرفی خیریه سیستم بهداشت کوه سینا

اردیبهشت
۲۴

کمک به دیگران و معرفی خیریه سیستم بهداشت کوه سینا

توسطalirastro |  

 

کمک به دیگران و معرفی خیریه سیستم بهداشت کوه سینا

 
کمک به دیگران و معرفی خیریه سیستم بهداشت کوه سینا - کمک به دیگران و معرفی خیریه سیستم بهداشت کوه سینا
 
نویسنده : کتایون صمدی
دسته بندی : دارویی
کشور : ایالات متحده
فرد اول خیریه : کنت دیویس
وب سایت:www.mountsinaihealth.org
پایان سال مالی : ۳۱ دسامبر ۲۰۱۵
مرکز سازمان : نیویورک
بیست و نهمین خیریه بزرگ ایالات متحده با سود سهام ۶.۵۹ میلیون دلار
دارای رتبه ۹۸ام بهترین کارکنان متوسط آمریکا
در این مقاله به معرفی یکی از بهترین خیریه های جهان می پردازیم ، مقاله ای در مورد کمک به دیگران و معرفی خیریه سیستم بهداشت کوه سینا ، پس همراه ما باشید .

خیریه کوه سینا چیست؟

سیستم بهداشت کوه سینا یک سیستم مراقبت بهداشتی یکپارچه است که مراقبت های پزشکی استثنایی را به جوامع محلی و جهانی ارائه می دهد.
کوه سینا ، متشکل از دانشکده پزشکی ایکان در کوه سینا و هفت بیمارستان در منطقه کلان شهر نیویورک و همچنین یک ناحیه بزرگ منطقه از نظر بین المللی، در زمینه تحقیق، مراقبت از بیمار و آموزش در محدوده گسترده¬ای از تخصص ها شهرت و درخشش دارد.
این خیریه از ترکیبی از مرکز پزشکی کوه سینا و مرکز سلامت قوام ایجاد شده است که هر دو به اتفاق آرا به منظور هماهنگ کردن این دو نهاد در ماه ژوئیه ۲۰۱۳ ایجاد شده اند.

کوه سینا چه خدماتی ارائه می دهد؟

سیستم بهداشت و درمان این خیریه برای افزایش بهره وری و صرفه جویی، بهبود کیفیت و نتایج و گسترش دسترسی به خدمات پیشرفته اولیه، تخصص و خدمات مراقبت های اورژانسی در سراسر یک شبکه گسترده بالینی طراحی شده است.این سیستم بهداشتی شامل بیش از ۷۰۰۰ پزشک متخصص و ۱۲ مرکز جراحی مستقل است. کوه سینا همچنین دارای یک شبکه قوی و به طور مداوم در حال گسترش خدمات چند جانبه ، از جمله بیش از ۴۵ عملیات آمبولانسی در پنج شهر نیویورک، وستچستر و لانگ آیلند است.این خیریه بیش از ۴۰ رابط بالینی و علمی با سایر سازمان های بهداشت محلی برای کمک به دیگران دارد. پزشکان کوه سینا را می توان در بیش از ۳۰۰ مکان اجتماعی در سراسر منطقه شهری نیویورک یافت. سیستم بهداشتی کوه سینا با مجموعه ی فوق العاده ای از منابع برای ارائه مراقبت های متداول و مدرن، به شناسایی و پاسخگویی به نیازهای بهداشتی جمعیت های گوناگون که به ارائه ی خدمت به آن ها می پردازد، آمادگی دارد. سیستم بهداشت کوه سینا مراقبت های بالینی بی نظیری را ارائه می دهد که از طریق تحقیقات پیشرفته و تخصص در تمامی رشته های پزشکی پشتیبانی می شود. این سیستم تازه تاسیس بیماران را با طیف گسترده ای از مراقبت های تخصصی بالینی و درمانی روبرو کرده ، و همچنین شبکه وسیعی از امکانات را برای کمک به دیگران فراهم می کند.
کمک به دیگران و معرفی خیریه سیستم بهداشت کوه سینا از جمله سلسله مقالاتی هستند که ما برای آشناییتان با خیریه های برتر جهان تدوین نموده ایم . اگر به دنبال کمک به دیگران هستید ، ما به شما سایت ملاتیما را معرفی می کنیم ، این سایت از یک تیم دانشجویی منسجم برای کمک به افراد نیازمند تشکیل شده است .
امیدواریم که از مقاله کمک به دیگران و معرفی خیریه سیستم بهداشت کوه سینا خوشتان آمده باشد .
کمک به دیگران و معرفی خیریه سیستم بهداشت کوه سینا - ملاتیما
 
مقالات مرتبط:
۸ خیریه کارآفرین برتر ایران
کمک به دیگران
چرا باید به دیگران کمک کنیم