کمک به دیگران و معرفی خیریه شبکه تغذیه آمریکا

فروردین
۲۲

کمک به دیگران و معرفی خیریه شبکه تغذیه آمریکا

توسطalirastro |  

 

کمک به دیگران و معرفی خیریه شبکه تغذیه آمریکا

 
کمک به دیگران و معرفی خیریه شبکه تغذیه آمریکا - کمک به دیگران و معرفی خیریه شبکه تغذیه آمریکا
 
نویسنده : کتایون صمدی
دسته بندی : نیازهای داخلی
کشور : ایالات متّحده
فرد اول خیریه : دیانا آویو
وب سایت:www.feedingamerica.org
سومین خیریه برتر آمریکا با ۲.۶ میلیارد دلار کمک مالی تاکنون
مرکز سازمان : ایلینوی ، شیکاگو

تلاش همگانی برای پایان دادن به گرسنگی و کمک به دیگران

کمک به دیگران و معرفی خیریه شبکه تغذیه آمریکا مقاله ای است در مورد یکی از معتبرترین خیریه های ایالات متحده آمریکا ، پس همراه ما باشید با معرفی این خیریه .
شبکه ی تغذیه ی آمریکا بزرگترین سازمان ملی در جهت رفع گرسنگی کشور آمریکا است. این خیریه با شعار “غذای امروز، امنیت غذایی فردا ” همراه با افراد، موسسات خیریه، کسب و کار و دولت با هدف پایان دادن به گرسنگی و کمک به دیگران فعالیت می کند.
در کشوری که میلیاردها پوند غذا را در هر سال صرف می کند، تقریبا تکان دهنده است که هر کسی در آمریکا گرسنه بماند. با این حال هر روز میلیون ها کودک و بزرگسال مواد غذایی لازم برای رشد و ادامه ی حیات خود را دریافت نمی کنند. این سازمان برای تامین مواد غذایی با کشاورزان، تولید کنندگان و خرده فروشان برای کمک به افرادی که نیازمند هستند، همکاری می کند. در عین حال، به دنبال کمک به افرادی هستند که در خدمت ایجاد مسیری برای یک آینده ی هوشمند و ایمن حرکت می کنند.
گرسنگی یک مسئله ی پیچیده است. هنگامی که مردم با گرسنگی مواجه می شوند، اغلب برای رفع نیازهای اساسی دیگر نیز مانند مسکن، اشتغال و مراقبت های بهداشتی تلاش زیادی می کنند. به همین دلیل است که شبکه ی تغذیه ی آمریکا بیشتر به تامین مواد غذایی برای افراد نیازمند می پردازد .

کمک به دیگران و معرفی خیریه شبکه تغذیه آمریکا : فعالیت ها و خدمات

شبکه ی تغذیه با بیش از ۲۰۰ بانک غذا و سازمان نجات غذا، به منظور آموزش عمومی و آگاهی درباره ی گرسنگی و کمک به دیگران در آمریکا کار می کند. اداره ی ملی ،مقاله های آموزشی و پژوهشی را ارائه می دهد که جنبه های گرسنگی را در بر می گیرند و اطلاعات مربوط به گرسنگی، فقر و برنامه هایی را ارائه می دهد که به آسیب پذیری آمریکایی ها کمک می کند.
کارکنان اداره ی امور عمومی خیریه ی شبکه ی تغذیه ی آمریکا با قانونگذاران کار و تحقیق کرده و در جلسات دادرسی ،از تغییرات در نگرشهای عمومی و قوانینی که از سوی اتاق فکر شبکه ی تغذیه ی غذای آمریکا و کسانی که در این سازمان در حال خدمت اند، حمایت می کنند.در سال ۲۰۱۷ ، این خیریه برنامه ای را جهت افزایش ارزش غذایی مواد خوراکی موجود در بانک های مواد غذایی اعلام کرد. تا سال ۲۰۲۳ ، این گروه قصد دارد تا میوه ها و سبزیجات بیشتری را توزیع کند و آموزش هایی را جهت تولید بیشتر ، دانه های کامل و پروتئین های حیاتی ارائه دهد .
اگر به دنبال کمک به دیگران هستید ، ما به شما سایت ملاتیما را معرفی می کنیم ، این سایت از یک تیم دانشجویی منسجم برای کمک به افراد نیازمند تشکیل شده است .
امیدواریم که از مقاله کمک به دیگران و معرفی خیریه شبکه تغذیه آمریکا خوشتان آمده باشد .
کمک به دیگران و معرفی خیریه شبکه تغذیه آمریکا - ملاتیما
 
مقالات مرتبط:
معرفی خیرین تهران ، این مقاله خواندنی را از دست ندهید
۴ خیریه در شیراز که در صورت نیاز باید با آن ها آشنا باشید
معرفی خیرین اصفهان و فعالیت های انجام شده توسط آنها