کمک به دیگران و معرفی خیریه شفقت

اردیبهشت
۰۱

کمک به دیگران و معرفی خیریه شفقت

توسطalirastro |  

 

کمک به دیگران و معرفی خیریه شفقت

 
کمک به دیگران و معرفی خیریه شفقت - کمک به دیگران و معرفی خیریه شفقت
 
نویسنده : کتایون صمدی
دسته بندی : نیازهای بین المللی
کشور : ایالات متحده
وب سایت:www.ci.org
تعداد کارکنان :۱۰۳۳ نفر
پایان سال مالی : ۳۰ ژوئن ۲۰۱۷
مرکز سازمان : کلرادو
سیزدهمین خیریه بزرگ ایالات متحده با سود سهام ۸۱۹ میلیون دلار
دارای رتبه ی ۴۰ام بهترین کارکنان متوسط آمریکا
در این مقاله به معرفی یکی از بهترین خیریه های جهان می پردازیم ، مقاله ای در مورد کمک به دیگران و معرفی خیریه شفقت ، پس همراه ما باشید.

شفقت به چه معناست ؟

شفقت به معنی “غمخوار”و “هم درد” است و پاسخی عاطفی از همدردی است. اما شفقت فقط یک احساس نیست ، این احساس با میل به کمک همراه است. شفقت ، می خواهد به افرادی که رنج می کشند کمک کند و با آنها همراه شود و سختی هایشان را “با هم” متحمل شود. این چیزی است که ترحم را از همدردی متمایز می کند.

خیریه بین المللی شفقت

شفقت بین المللی یک خیریه حمایت از کودکان است که افراد دلسوز را به افرادی که از فقر رنج می برند متصل می کند. این موسسه، کودکان را از فقر معنوی، اقتصادی، اجتماعی و فیزیکی آزاد می کند. هدف این است که هر کودک برای تبدیل شدن به یک بزرگسال مسئول و کامل پشتیبانی و کمک دریافت کند. کار خیرخواهانه این موسسه از زمانی که واعظ آمریکایی Rev. Everett Swanson مجبور شد به ۳۵ کودک یتیم شده توسط جنگ کره در کره جنوبی و در سال ۱۹۵۲ کمک کند ، آغاز شده است، امروزه، شفقت یک خیریه کمک به دیگران جهانی است که در آن میلیونها کودک از مزایای چشم انداز روشن و دیدگاه خداوند بهره می برند.
برنامه کلان پرورش کودک به این معنی است که شفقت خدمات خود را در بعضی موارد با مراقبتهای دوران بارداری شروع کرده و این روند را تا زمان جوانی و بزرگسالی افراد واجد شرایط ادامه می دهد. این بدان معنی است رویکرد بلند مدت شفقت ، فراتر از دخالت ساده در زندگی کودکان و خانواده هایی که به آن ها خدمت می کند، پیش می رود.
همه برنامه های پرورش کودک این موسسه ، فرصت هایی را فراهم می کنند که رشد سالم را در چهار حوزه ی : معنوی، فیزیکی، اجتماعی و اقتصادی دنبال کنند، و هنگامی که به طور خاص حرف از حمایت کودک می آید، برنامه حمایت از فرزندان شفقت تنها برنامه در این زمینه است که از طریق تحقیقات مستقل و تجربی تأیید شده است.
در جهان که بیش از یک میلیارد کودک با کمتر از ۲ دلار در روز زندگی می کنند، حمایت از کودکان راهبردی ترین راه برای پایان دادن به فقر کودکان است.
ابتکار موسسه کمک به دیگران شفقت در زمینه بقا و ادامه ی زندگی ، بر پرورش و زنده ماندن نوزادان آسیب پذیر تمرکز کرده و در عین حال آموزش و حمایت از مادر و یا مراقب اصلی کودک را نیز فراهم می کند. پرورش کودک پویا است و همگام با نیازهای کودک تغییر کرده ، و شخصی، فردی و ارتباطی است. این موضوع با سن، جنسیت، سلامت، فرهنگ ها و موقعیت های خانوادگی متناسب است.
هم چنین برنامه توسعه جوانان شفقت برای جوانان سنین ۱۲ و بالاتر در نظر گرفته شده است و با مسیرهای آموزشی ویژه با توجه به توانایی های منحصر به فرد هر نوجوان و جوان، فرصت شکوفایی استعدادهای خدادادی و اهداف الهی را فراهم می کند.
کمک به دیگران و معرفی خیریه شفقت از جمله سلسله مقالاتی هستند که ما برای آشناییتان با خیریه های برتر جهان تدوین نموده ایم . اگر به دنبال کمک به دیگران هستید ، ما به شما سایت ملاتیما را معرفی می کنیم ، این سایت از یک تیم دانشجویی منسجم برای کمک به افراد نیازمند تشکیل شده است .
امیدواریم که از مقاله کمک به دیگران و معرفی خیریه شفقت خوشتان آمده باشد .
کمک به دیگران و معرفی خیریه شفقت - ملاتیما
 
مقالات مرتبط:
۴ خیریه در شیراز که در صورت نیاز باید با آن ها آشنا باشید
کمک به دیگران
چرا باید به دیگران کمک کنیم