کمک به دیگران و معرفی خیریه صلیب جهانی

اردیبهشت
۲۴

کمک به دیگران و معرفی خیریه صلیب جهانی

توسطalirastro |  

 

کمک به دیگران و معرفی خیریه صلیب جهانی

 
کمک به دیگران و معرفی خیریه صلیب جهانی - کمک به دیگران و معرفی خیریه صلیب جهانی
 
نویسنده : کتایون صمدی
دسته بندی: نیازهای بین المللی
کشور : ایالات متحده
فرد اول خیریه : جیمز کاونر
وب سایت:www.crossinternational.org
مرکز سازمان : ساحل پومپانو ، فلوریدا
سی و یکمین خیریه بزرگ ایالات متحده با سود سهام ۴۱۳ میلیون دلار
در این مقاله به معرفی یکی از بهترین خیریه های جهان می پردازیم ، مقاله ای در مورد کمک به دیگران و معرفی خیریه صلیب جهانی ، پس همراه ما باشید .

صلیب جهانی

خیریه ی جهانی صلیب ، یک سازمان امداد و توسعه مسیحی است که غذا، پناهگاه، مراقبت های پزشکی، آب، آموزش، برنامه های خودکفا، مراقبت از کودکان یتیم و کمک های اضطراری را به نیازمندترین افراد ارائه می نماید. این خیریه به منظور کمک به دیگران ، با نام عیسی مسیح و از طریق همکاری با شرکا و داوطلبان مسیحی خود ، راهبرد جامعه محور را در سراسر جهان به کار گرفته و تلاش می کد خودکفایی افراد نیازمند و تهی دست را افزایش دهد.
از طریق همکاری با شرکای بزرگتر و پیشرفته تر ، این خیریه نه تنها منابع مالی و مادی را برای کمک به دیگران فراهم می کند، بلکه همچنین به نظارت و ارزیابی، گزارش تأثیرات و نتایج برنامه ها و پاسخگویی مالی می پردازد. این شرکا نیز، در عوض، افق های جامعه را گسترش داده و محدودیت ها را کنار میزنند و از توانایی این خیریه برای یاری رسانی به خانواده هایی که بزرگترین و بیشترین نیازها را دارند، اطمینان حاصل می نمایند. صرف نظر از اندازه و پیچیدگی شریک کلیسا، صلیب جهانی همچنان برای خدمت به خداوند و به عنوان بهره برداران صالح از منابع او فعالیت می کند.

این اهداف گونه محقق می شوند ؟

با همکاری با وزارتخانه های موجود کلیسا و دیگر سازمان های مسیحی مبتنی بر ایمان، صلیب جهانی یک شبکه بسیار مقرون به صرفه برای توزیع مواد غذایی و منابع دیگر که بیشتر آنها مورد نیازاند، ایجاد کرده است.بخش بین المللی نیز در نظر دارد انجیل را به عنوان یک اولویت به اشتراک بگذارد و در تلاش برای خدمت خالصانه و با افتخار به دیگران برای رضای خداوند می باشد. همه چیزهایی که صلیب جهانی ارائه می دهد، به نام عیسی مسیح داده می شود، زیرای این سازمان معتقد است که ارتباط قوی شخصی با مسیح برای رفاه نهایی فقرا ضروری است. خداوند، تنها منبع تحول معنوی و کلید نجات و نعمت های زندگی ابدی است. با یاری مسیحیان سراسر جهان ، صلیب تلاش می کند تا رفاه و آسایش را به زندگی تمام نیازمندان جهان بازگرداند.
کمک به دیگران و معرفی خیریه صلیب جهانی از جمله سلسله مقالاتی هستند که ما برای آشناییتان با خیریه های برتر جهان تدوین نموده ایم . اگر به دنبال کمک به دیگران هستید ، ما به شما سایت ملاتیما را معرفی می کنیم ، این سایت از یک تیم دانشجویی منسجم برای کمک به افراد نیازمند تشکیل شده است .
امیدواریم که از مقاله کمک به دیگران کمک به دیگران و معرفی خیریه صلیب جهانی خوشتان آمده باشد .
کمک به دیگران و معرفی خیریه صلیب جهانی - ملاتیما
 
مقالات مرتبط:
۱۱ خیریه کمک به دانشجویان جهت حمایت از تحصیل و برنامه های هنری
کمک به دیگران
چرا باید به دیگران کمک کنیم