کمک به دیگران و معرفی خیریه صنایع بین المللی خیرخواه

اردیبهشت
۰۲

کمک به دیگران و معرفی خیریه صنایع بین المللی خیرخواه

توسطalirastro |  

 

کمک به دیگران و معرفی خیریه صنایع بین المللی خیرخواه

 
کمک به دیگران و معرفی خیریه صنایع بین المللی خیرخواه - کمک به دیگران و معرفی خیریه صنایع بین المللی خیرخواه 1
 
دسته بندی : نیازهای داخلی
کشور : ایالات متّحده
فرد اول خیریه : جیمز گیبونز
وب سایت:www.goodwill.org
پایان سال مالی : ۳۱ دسامبر ۲۰۱۶
افراد اصلی : راک ویل، ماری لند
چهاردهمین خیریه بزرگ ایالات متحده با سود سهام ۵.۷ میلیارد دلار
حائز رتبه‌ی اول سودآوری تجاری در جهان از دیدگاه مصرف کنندگان برای دو سال متوالی
در این مقاله به معرفی یکی از سیستم های تامین مالی جمعی می پردازیم ، مقاله ای در مورد کمک به دیگران و معرفی خیریه صنایع بین المللی خیرخواه ، پس همراه ما باشید .

معرفی

خیرخواه ، با کمک به دیگران برای دستیابی به پتانسیل کامل خود از طریق آموزش و پرورش، آموزش مهارت و قدرت کار، به ارتقای شأن و کیفیت زندگی افراد و خانواده ها می پردازد. خیرخواه نیازهای همه مشاغل و شاغلین را، از جمله برنامه های جوانان، سالمندان، جانبازان و افراد معلول و دیگر نیازهای تخصصی، برآورده می کنند. در سال ۲۰۱۶، خیرخواه، به بیش از ۳۱۳،۰۰۰ نفر برای کار در زمینه‌هایی مانند بانکداری، فناوری اطلاعات و مراقبت های بهداشتی، کمک کرده است و خدمات پشتیبانی لازم را برای موفقیت، مانند آموزش زبان انگلیسی، آموزش های اضافی یا دسترسی به حمل و نقل و مراقبت از کودکان ، در اختیار آنان قرار داده است.خیریه‌ی بین المللی خیرخواه ، با تعهد به اعضای جامعه و افرادی که با آنها کار می کند، انعطاف ، تنوع و احترام به مردم خدمت می کند . افرادی از پیشینه های مختلف برای ایجاد مهارت ها و اهداف شغلی خود به خیرخواه آمده اند.

تاریخچه

خیریه کمک به دیگران خیر‌خواه در سال ۱۹۰۲ در بوستون توسط ادگار هلمز، یک متدیست و نوآور اجتماعی تاسیس شد. هلمز کالاهای خانگی و لباس های مورد استفاده در مناطق ثروتمند شهر را جمع آوری کرده و سپس افراد نیازمند شغل و تهی‌دست را استخدام نمود و آنها را تعلیم داد تا کالاها را تعمیر کنند. پس از آن کالا ها فروخته یا به افرادی که آنها را تعمیر می کردند داده می‌شد. بدین ترتیب این سیستم با شعار “نه خیریه، بلکه یک شانس” متولد شد. چشم انداز دکتر هلمز آغازی برای آنچه که امروز تبدیل به یک سازمان غیر انتفاعی ۵.۵۹ میلیارد دلاری شده است را تعیین کرد. این خیریه ارائه دهنده فرصت‌های اشتغال، آموزش و توانبخشی برای افرادی که دارای قابلیت های محدود برای استخدام هستند و منبع کمک های موقت برای افرادی است که منابع آنها از بین رفته است. زمانه تغییر می‌کند، اما چشم انداز هلمز ثابت باقی می ماند: “ما شجاع و بی باک هستیم. با همکاری میلیونها نفر از همکاران و کارگران ما، تا زمانی که لعنت فقر و استثمار از مردمان بیرون رانده شود، کوشش خواهیم کرد.“
امروزه بیش از ۳۴ میلیون نفر از کامپیوترها و دستگاه های تلفن همراه استفاده می کنند تا به برنامه‌های آموزشی خیرخواه دسترسی پیدا کنند.
کمک به دیگران و معرفی خیریه صنایع بین المللی خیرخواه از جمله سلسله مقالاتی هستند که ما برای آشناییتان با خیریه های برتر تدوین نموده ایم . اگر به دنبال کمک به دیگران هستید ، ما به شما سایت ملاتیما را معرفی می کنیم ، این سایت از یک تیم دانشجویی منسجم برای کمک به افراد نیازمند تشکیل شده است .
امیدواریم که از مقاله کمک به دیگران و معرفی خیریه صنایع بین المللی خیرخواه خوشتان آمده باشد .
کمک به دیگران و معرفی خیریه صنایع بین المللی خیرخواه - ملاتیما
 
مقالات مرتبط:
معرفی خیرین تهران ، این مقاله خواندنی را از دست ندهید
کمک به دیگران
چرا باید به دیگران کمک کنیم