کمک به دیگران و معرفی خیریه غذا برای فقرا

فروردین
۲۹

کمک به دیگران و معرفی خیریه غذا برای فقرا

توسطalirastro |  

 

کمک به دیگران و معرفی خیریه غذا برای فقرا

 
کمک به دیگران و معرفی خیریه غذا برای فقرا - کمک به دیگران و معرفی خیریه غذا برای فقرا
 
نویسنده : کتایون صمدی
دسته بندی : نیازهای بین المللی
کشور : ایالات متّحده
فرد اول خیریه: رابین مهفود
وب سایت:www.foodforthepoor.org
پایان سال مالی : ۳۱ دسامبر ۲۰۱۶
مرکز سازمان : فلوریدا
نهمین خیریه بزرگ ایالات متحده با سود سهام ۹۹۴ میلیون دلار
در این مقاله به معرفی یکی از بهترین خیریه های جهان می پردازیم ، مقاله ای در مورد کمک به دیگران و معرفی خیریه غذا برای فقرا ، پس همراه ما باشید.
FOOD FOR THE POOR یکی از بزرگترین سازمان های امداد و توسعه بین المللی در ایالات متحده است. هدف آن ها کمک به دیگران و گسترش عشق بدون قید و شرط و بدون توجه به نژاد، ثروت و یا اعتقادات افراد است. آن ها با فراهم کردن غذا، مسکن امن، آب تمیز، مراقبت های بهداشتی، امداد رسانی و فرصت های آموزشی، به نیازمندان فرصتی برای داشتن آینده ای بهتر می دهند. این خیریه کار خود را در سال ۱۹۸۲ در جاماییکا آغاز کرد. آنان با کمک خیرین برای نیازمندان غذا، مسکن، مراقبت های بهداشتی، محیط آموزشی و آب شیرین فراهم می کنند. بیش از ۹۵ درصد تمام کمک های مالی این خیریه مستقیما صرف کمک به نیازمندان می شود و تنها کمتر از۵ درصد از آن ها صرف هزینه های جمع آوری و کارهای اداری می شود.
“غذا برای فقرا” ابزار خدا برای کمک به فقرا و بخشیدن روحی جدید به آن هاست.
هدف این خیریه مرتبط کردن کلیساهای جهان اول با کلیساهای جهان سوم است تا هم به فقرا مادی و هم به فقرا معنوی کمک شود. نیازهای فقرا مادی از طریق کلیساهایی که کمک های این خیریه را دریافت کرده اند تامین می شود و نیازهای فقرا معنوی از طریق کمک به دیگران به صورت داوطلبانه در این کلیساها. به طور کلی این خیریه قصد دارد که هم نیازمندان و هم خیرخواهان را به خدا نزدیک تر کند. آنان عقیده دارند که عشق خداوند بی قید و شرط است و می خواهند بازتابی از این عشق باشند و معتقدند که می توانند این عشق را با خدمت به نیازمندان روی زمین نشان دهند.
کمک به دیگران و معرفی خیریه غذا برای فقرا از جمله سلسله مقالاتی هستند که ما برای آشناییتان با خیریه های برتر جهان تدوین نموده ایم . اگر به دنبال کمک به دیگران هستید ، ما به شما سایت ملاتیما را معرفی می کنیم ، این سایت از یک تیم دانشجویی منسجم برای کمک به افراد نیازمند تشکیل شده است .
امیدواریم که از مقاله کمک به دیگران و معرفی خیریه غذا برای فقرا خوشتان آمده باشد .
کمک به دیگران و معرفی خیریه غذا برای فقرا - ملاتیما
 
مقالات مرتبط:
معرفی ۴ خیریه مشهد که باید آنها را خوب بشناسید
کمک به دیگران
چرا باید به دیگران کمک کنیم