کمک به دیگران و معرفی خیریه لوسمی و لنفوم

خرداد
۱۳

کمک به دیگران و معرفی خیریه لوسمی و لنفوم

توسطalirastro |  

 

کمک به دیگران و معرفی خیریه لوسمی و لنفوم

 
کمک به دیگران و معرفی خیریه لوسمی و لنفوم - کمک به دیگران و معرفی خیریه لوسمی و لنفوم 1
نویسنده : کتایون صمدی
دسته بندی: سلامت
کشور : ایالات متحده
فرد اول خیریه : لوییس دیجنرارو
پایان سال مالی : ۳۰ ژوئن ۲۰۱۵
وب سایت:www.LLS.org
مرکز سازمان : نیویورک
چهل و چهارمین خیریه بزرگ ایالات متحده با سود سهام ۲۹۵ میلیون دلار
در این مقاله به معرفی یکی از بهترین خیریه های جهان می پردازیم ، مقاله ای در مورد کمک به دیگران و معرفی خیریه لوسمی و لنفوم ، پس همراه ما باشید.

مؤسسه

انجمن لوسمی و لنفوم (LLS)،خیریه‌ای که در سال ۱۹۴۹ تأسیس شد، بزرگترین سازمان بهداشتی داوطلبانه در جهان برای کمک به دیگران می‌باشد که فعالیت‌هایش برای مبارزه با سرطان خون اختصاص داده است.

تاریخچه

انجمن لوسمی و لنفوم که در ابتدا به عنوان بنیاد رابرت روسلر د. ویلرز شناخته می‌شد و در سال ۱۹۴۹ توسط رودلف و آنتوانت دویلیرس ، پس از مرگ پسر رابرت از لوسمی، در شهر نیویورک تاسیس شد. نام سازمان بعدها به “انجمن جامعه لوسمی آمریکا” در دهه ۱۹۶۰ و بعدا به “انجمن لوسمی و لنفوم” در سال ۲۰۰۰ تغییر یافت تا منعکس کننده تمرکز سازمان بر تمامی انواع سرطان خون باشد. انجمن لوسمی و لنفوم ، منبع اصلی اطلاعات بسیار تخصصی و آزاد سرطان، آموزش و حمایت از بیماران، بازماندگان، خانواده ها و متخصصان مراقبت های بهداشتی است. ال.ال.اس به بیماران کمک می کند تا مراحل درمان سرطان خود را طی کنند و دسترسی آنها به مراقبت های با کیفیت، مقرون به صرفه و منظم را تضمین می‌نماید. از سال ۱۹۴۹، انجمن لوسمی و لنفوم بیش از ۱.۲ میلیارد دلار در تحقیقات سرطان سرمایه گذاری کرده است و تقریبا تمام درمان های امیدوار کننده امروز را تأمین می کند. از آن‌جا که هیچ راهی برای جلوگیری از سرطان خون وجود ندارد، برنامه تحقیقاتی ال.ال.اس بر روی یافتن درمان تمرکز دارد. این سازمان، تحقیقاتی را در زمینه های مورد نیاز پزشکی انجام می دهد و به شکاف بین کشف علمی و توسعه دارو کمک می کند.

خدمات و فعالیت ها

ماموریت ال.ال.اس، درمان لوسمی، لنفوم، بیماری هوچکین و میلوما و بهبود کیفیت زندگی بیماران و خانواده های آنها است. این خیریه تحقیقات سرطان خون را در سرتاسر جهان انجام می دهد، اطلاعات و خدمات رایگانی فراهم می کند و صدای همه‌ی بیماران مبتلا به سرطان خون برای دسترسی به خدمات با کیفیت، مقرون به صرفه و مراقبت منظم است. ال.ال.اس در ری بروک نیویورک، اداره می شود ودارای ۵۶ بخش در سراسر ایالات متحده می‌باشد که هر بخش ، فعالیت های جمع آوری کمک های خود را سازماندهی می کند. این خیریه همچنین در کانادا ، با عنوان انجمن لوسمی و لنفوم کانادا برای کمک به دیگران فعال است.
کمک به دیگران و معرفی خیریه لوسمی و لنفوم از جمله سلسله مقالاتی هستند که ما برای آشناییتان با خیریه های برتر جهان تدوین نموده ایم . اگر به دنبال کمک به دیگران هستید ، ما به شما سایت ملاتیما را معرفی می کنیم ، این سایت از یک تیم دانشجویی منسجم برای کمک به افراد نیازمند تشکیل شده است .
امیدواریم که از مقاله کمک به دیگران کمک به دیگران و معرفی خیریه لوسمی و لنفوم خوشتان آمده باشد .
کمک به دیگران و معرفی خیریه لوسمی و لنفوم - ملاتیما
 
مقالات مرتبط:
۹ روش بسیار آسان و قابل اعتماد برای کمک نقدی به خیریه
کمک به دیگران
چرا باید به دیگران کمک کنیم