کمک به دیگران و معرفی خیریه ماموریت پزشکی کاتولیک

اردیبهشت
۲۷

کمک به دیگران و معرفی خیریه ماموریت پزشکی کاتولیک

توسطalirastro |  

 

کمک به دیگران و معرفی خیریه ماموریت پزشکی
کاتولیک

 
کمک به دیگران و معرفی خیریه ماموریت پزشکی کاتولیک - کمک به دیگران و معرفی خیریه ماموریت پزشکی کاتولیک 1
سی و چهارمین خیریه بزرگ ایالات متحده با سود سهام ۳۶۸ میلیون دلار
نویسنده : کتایون صمدی
دسته بندی: نیازهای بین المللی
کشور : ایالات متحده
فرد اول خیریه : بروس ویلکینسون
وب سایت:www.cmmb.org
پایان سال مالی : ۳۰ سپتامبر ۲۰۱۶
مرکز سازمان : نیویورک
در این مقاله به معرفی یکی از بهترین خیریه های جهان می پردازیم ، مقاله ای در مورد کمک به دیگران و معرفی خیریه ماموریت پزشکی کاتولیک ، پس همراه ما باشید .

۱۰۰ سال شفا و امید

ماموریت هیئت ماموریت پزشکی کاتولیک (CMMB) به سال ۱۹۱۲ و رویای دکتر پالوئوس جوزف پرچگ، یک متخصص بیهوشی جوان در بیمارستان سنت وینسنت در شهر نیویورک بازمی‌گردد. این خیریه از یک تراژدی شخصی متولد شد: مرگ دختر نوزادش از آسفیکسی نوزادی در اوایل آن سال و مرگ همسرش در ماه دسامبر. دکتر فلگ در غم و اندوه خود ، به دنبال آرامش می‌گشت و این آرامش در خدمت دیگران بود. یکی از اولین مأموریت هایش به هائیتی بود، جایی که او به کسانی که از جذام رنج می بردند خدمت می کرد. هنگامی که او نیازهای گسترده‌ای را تنها در یک کشور مشاهده نمود ، دریافت که باید بیش‌تر و جدی‌تر از پیش کار کند. او دیگران را برای پیوستن به او تشویق می‌کرد ، و به تدریج انگیزه‌هایی از دیگران و تعدادی از سازمان‌ها، که مهمترین آن‌ها انجمن گسترش ایمان ، رستگاری جامعه ، و مسیحیان کاتولیک در سینسیناتی بودند، برای ادامه‌ی راه خود دریافت نمود.
آنها گروه های مأموریت، پزشکان و پرستاران را برای پشتیبانی از مأموریت ها در هند و چین تشویق کردند. در سال ۱۹۱۴، دکتر مارگارت لامونت، از هات کریک، اَش کرافت، بریتیش کلمبیا، اولین پزشک مسیحی بود که به فراخوانی دکتر فلگ برای کمک به دیگران اعلام آمادگی نمود.دکتر فلگ و فرانسویان انجمن فرشتگان گناهکار، شرایط سفر دکتر لمانت، همسر و سه فرزند خود را به چین مهیا نمود. این سفر اولین برنامه داوطلبانه پزشکی CMMB بود. سابقه قابل توجه خدمات CMMB هرگز بدون تلاش زنان و مردان متعهد و ممتاز که هرگز از دیدگاه و مأموریت خود دست نکشیده و عقب نرفته‌اند، امکان پذیر نبوده‌است . در سال ۲۰۱۵، این خیریه یک هویت بصری و نام تجاری جدید را برای حمایت از تمرکز تازه خود بر بهبود زندگی زنان، کودکان و جوامع ، با حفظ شهرت عالی خود در ارائه خدمات بهداشتی به فقرا و حاشیه نشینی در ۱۰۰ سال گذشته، آغاز کرد. لوگو و نام تجاری جدید به طور دقیق تری نشان دهنده کار امروز این خیریه برای کمک به دیگران است و با تاکید بر دستاوردهای این سازمان ، الهام بخش به جامعه جهانی رو به رشد برای پیوستن به خود در دستیابی به چشم انداز آینده “زندگی سالم در سراسر جهان” می‌باشد. این موسسه اسم تاریخی خود را حفظ نموده‌است، زیرا هنوز هم به صورت قانونی و معنوی، هیئت ماموریت پزشکی کاتولیک، می‌باشد. با این حال، نام تجاری این خیریه به “CMMB” کوتاه شده است، اختصاری که مدتهاست در سراسر جهان استفاده می‌شود.
کمک به دیگران و معرفی خیریه ماموریت پزشکی کاتولیک از جمله سلسله مقالاتی هستند که ما برای آشناییتان با خیریه های برتر جهان تدوین نموده ایم . اگر به دنبال کمک به دیگران هستید ، ما به شما سایت ملاتیما را معرفی می کنیم ، این سایت از یک تیم دانشجویی منسجم برای کمک به افراد نیازمند تشکیل شده است .
امیدواریم که از مقاله کمک به دیگران کمک به دیگران و معرفی خیریه ماموریت پزشکی کاتولیک خوشتان آمده باشد .
کمک به دیگران و معرفی خیریه ماموریت پزشکی کاتولیک - ملاتیما
 
مقالات مرتبط:
۴ خیریه قم که برترین خیریه ها به حساب می آیند
کمک به دیگران
چرا باید به دیگران کمک کنیم