کمک به دیگران و معرفی خیریه مایو

تیر
۰۱

کمک به دیگران و معرفی خیریه مایو

توسطalirastro |  

 

کمک به دیگران و معرفی خیریه مایو

 
کمک به دیگران و معرفی خیریه مایو - کمک به دیگران و معرفی خیریه مایو 1
نویسنده : کتایون صمدی
دسته بندی : مراقبت سلامت و اجتماع
کشور : ایالات متّحده
فرد اول خیریه : جان نوز ورسی
وب سایت:www.mayoclinic.org
مرکز سازمان :روچستر ، مینه سوتا
چهل و نهمین خیریه بزرگ ایالات متحده با سود سهام ۲۸۰ میلیون دلار
در این مقاله به معرفی یکی از بهترین خیریه های جهان می پردازیم ، مقاله ای در مورد کمک به دیگران و معرفی خیریه مایو ، پس همراه ما باشید .
درمانگاه “مایو” یک مرکز پزشکی دانشگاهی غیر انتفاعی است که در روچستر، مینه سوتا بر آموزش ، عمل ها و تحقیقات بالینی متمرکزاست. این خیریه دارای بیش از ۴۵۰۰ پزشک و دانشمند و ۵۸،۴۰۰ کارمند اداری و مرتبط با آن می باشد.این درمانگاه متخصص در درمان بیماری های سخت و حاد از طریق مراقبت های عالی است و بیش از ۶۶۰ میلیون دلار را در سال صرف تحقیق کرده و بیش از ۳۰۰۰ پرسنل تحقیقاتی تمام وقت را در اختیار دارد.
ویلیام ورراول مایو و خانواده اش در سال ۱۸۶۳ در روچستر ساکن شدند.وی در آن سال ها ، یک مرکز آموزش پزشکی را افتتاح نمود کرد که بعد ها توسط فرزندانش به درمانگاه مایو تبدیل شد. درمانگاه مایو ، یکی از بزرگترین بیمارستان های ایالات متحده محسوب می شود و رتبه اول را در فهرست سال های۲۰۱۶-۲۰۱۷ ایالات متحده از آن خود دارد و همچنین در لیست گزارش جهانی بهترین بیمارستان های ایالات متحده برای کمک به دیگران قرار گرفته است و رتبه ی خود را برای بیش از ۲۵ سال در رده های بالاحفظ نموده است. علاوه بر بیمارستان عالی خود در روچستر، درمانگاه مایو در پردیس های بزرگ در آریزونا و فلوریدا نیز مستقر است. سیستم بهداشتی کلینیک مایو ، ارائه ی خدمات و کمک به دیگران را در سراسر مینه سوتا، ویسکانسین و آیوا تحت پوشش قرار می دهد. پژوهشگران کلینیک مایو ، در درک فرایندهای بیماری، بهترین شیوه های بالینی و تحلیلِ یافته های آزمایشگاهی ، به عمل های بالینی کمک می کنند. حدود ۶۰۰ نفر از پزشکان و دانشمندان پژوهشگر در سطح دکترا ، با همکاری ۳۴۰۰ نفر دیگر از پرسنل بهداشتی و دانشجویانی که مأموریت تحقیقاتی دارند، مشغول به کار هستند. در سال ۲۰۱۵، بیش از ۲۷۰۰ پروتکل تحقیق توسط هیئت بررسی علمی کلینیک مایو و ۱۱ هزار مرکز مطالعات تحقیقاتی انسانی ، مورد بررسی قرار گرفت. این پژوهش ها منجر به انتشار بیش از۷۳۰۰ مقاله ی علمی گردید.
شرکای بنیانگذار در عمل خصوصی، بسیار پیشتر آموزش دیده بودند. در سال ۱۹۱۷، بنیاد مایو به صندوق مدرسه پزشکی دانشگاه مینه سوتا کمکی دو میلیون دلاری کرد و آن را به ترکیبی از چندین دانشکده پزشکی در مینیاپولیس و سنت پل توسعه داد. بسیاری از فارغ التحصیلان جدید ، برای آموزش بیشتر به کلینیک مایو فرستاده می شوند.این خیریه، یکی از پیشگامان کمک به ایجاد نظام آموزشی فعلی ایالات متحده بوده است. تا اوایل دهه ۷۰ پزشکان پژوهشگر کلینیک مایو واقع در روچستر، مینه سوتا ، به عنوان استادان دانشکده پزشکی دانشگاه مینه سوتا ، مأموریت های مشترکی را برگزار می نمودند. در سال ۱۹۷۲، درمانگاه مایو ، درهای دانشکده پزشکی خود (دانشکده پزشکی بالینی مایو) را در روچستر، که به خاطر مشارکت در زمینه پزشکی شناخته شده بود، باز نمود .همچنین، این خیریه در سال ۱۹۸۹، مدرسه آموزش عالی خود (مدرسه آموزش عالی پزشکی کلینیک مایو) را برای تحصیل در رشته پزشکی و همچنین برای دانشجویان زیست پزشکی تاسیس کرد.
کمک به دیگران و معرفی خیریه مایو از جمله سلسله مقالاتی هستند که ما برای آشناییتان با خیریه های برتر جهان تدوین نموده ایم . اگر به دنبال کمک به دیگران هستید ، ما به شما سایت ملاتیما را معرفی می کنیم ، این سایت از یک تیم دانشجویی منسجم برای کمک به افراد نیازمند تشکیل شده است .
امیدواریم که از مقاله کمک به دیگران و معرفی خیریه مایو خوشتان آمده باشد .
کمک به دیگران و معرفی خیریه مایو - ملاتیما
 
مقالات مرتبط:
معرفی ۴ خیریه مشهد که باید آنها را خوب بشناسید
کمک به دیگران
چرا باید به دیگران کمک کنیم