کمک به دیگران و معرفی خیریه مراقبت آمریکا

اردیبهشت
۲۷

کمک به دیگران و معرفی خیریه مراقبت آمریکا

توسطalirastro |  

 

کمک به دیگران و معرفی خیریه مراقبت آمریکا

 
کمک به دیگران و معرفی خیریه مراقبت آمریکا - کمک به دیگران و معرفی خیریه مراقبت آمریکا
 
نویسنده : کتایون صمدی
دسته بندی : نیازهای بین المللی
کشور : ایالات متّحده
فرد اول خیریه : مایکل نان
وب سایت:www.care.org
پایان سال مالی : ۳۰ ژوئن ۲۰۱۶
مرکز سازمان : آتلانتا ، جورجیا
سی و سومین خیریه بزرگ ایالات متحده با سود سهام ۵۲۶ میلیون دلار
در این مقاله به معرفی یکی از بهترین خیریه های جهان می پردازیم ، مقاله ای در مورد کمک به دیگران و معرفی خیریه مراقبت آمریکا ، پس همراه ما باشید .

مراقبت جهانی

خیریه ی مراقبت ، در سال ۱۹۴۵ تأسیس شد، درست در زمانی که ۲۲ سازمان آمریکایی برای نجات جنگجویان جنگ جهانی دوم با هم به میدان رفتند و هزاران آمریکایی، از جمله رئیس جمهور هری اس. ترومن، به این تلاش کمک کردند. در ۱۱ ماه مه ۱۹۴۶، ۱۵،۰۰۰ بسته اول برای بازماندگان جنگ جهانی دوم در لوه هاور فرانسه فرستاده شد. این بسته های اولیه ، بسته های غذایی “۱۰ در ۱” مازاد ارتش ایالات متحده بود که قصد داشت یک وعده غذا را برای ۱۰ سرباز در طی حمله برنامه ریزی شده به ژاپن ارائه دهد. با دریافت ده دلار امکان خریداری یک بسته CARE وجود داشت و این تضمین که فرستنده آن طی چهار ماه آن را دریافت خواهد کرد. هنگامی که بسته های “۱۰ در ۱” به اتمام رسیدند، این خیریه شروع به جمع آوری بسته های مواد غذایی خود نمود، که به شدت وابسته به کمک های مالی شرکت های آمریکایی بود. در ابتدا فرستنده ها مجبور بودند یک فرد خاص را به عنوان گیرنده تعیین کنند اما طولی نکشید که قسمت گیرنده بسته های “مراقبت” با کمک های مالی، برای ارسال با عناوینی مانند “یک گاو گرسنه کلبه شکسته”، “معلم مدرسه ای در آلمان” و غیره پر شد. بسته های بعدی شامل ابزار نجاری، پتو، لباس، کتاب، لوازم مدرسه و پزشکی بود که این خیریه محدوده تحویل آن را به مناطقی از جمله آسیا و آمریکای لاتین گسترش داد. این بسته ها همچنان یک نماد قدرتمند از شفقت و سخاوت کسانی است که از دیدگاه مراقبت از یک جهان بدون فقر و رنج پشتیبانی می کنند.

خدمات مراقبت امروز

امروزه این خیریه یک سازمان پیشرو در کمک به دیگران ومبارزه با فقر جهانی است .زنان در قلب تلاش های جامعه مراقبت برای بهبود آموزش ابتدایی، جلوگیری از گسترش اچ آی وی، افزایش دسترسی به آب پاک و بهداشت، گسترش فرصت های اقتصادی و حفاظت از منابع طبیعی قرار دارند. مراقبت همچنین کمک های اضطراری را برای بازماندگان جنگ و بلایای طبیعی ارائه می دهد و به مردم کمک می کند که زندگی خود را بازسازی کنند.
برنامه های خیریه مراقبت، در کشورهای در حال توسعه طیف گسترده ای از موضوعات شامل واکنش های اضطراری، امنیت غذایی، آب و بهداشت، توسعه اقتصادی، تغییرات آب و هوایی، کشاورزی، آموزش و پرورش و سلامت را در بردارد.در هر یک از مناطق تحت پوشش، مراقبت بر توانمندسازی و رفع نیازهای زنان و دختران و ترویج برابری جنسیتی تمرکز دارد.
کمک به دیگران و معرفی خیریه مراقبت آمریکا از جمله سلسله مقالاتی هستند که ما برای آشناییتان با خیریه های برتر جهان تدوین نموده ایم . اگر به دنبال کمک به دیگران هستید ، ما به شما سایت ملاتیما را معرفی می کنیم ، این سایت از یک تیم دانشجویی منسجم برای کمک به افراد نیازمند تشکیل شده است .
امیدواریم که از مقاله کمک به دیگران کمک به دیگران و معرفی خیریه مراقبت آمریکا خوشتان آمده باشد .
کمک به دیگران و معرفی خیریه مراقبت آمریکا - ملاتیما
 
مقالات مرتبط:
۸ خیریه که هر کدام بهترین خیریه مشهد به شمار می روند
کمک به دیگران
چرا باید به دیگران کمک کنیم