کمک به دیگران و معرفی خیریه مرکز کارتر

خرداد
۱۳

کمک به دیگران و معرفی خیریه مرکز کارتر

توسطalirastro |  

 

کمک به دیگران و معرفی خیریه مرکز کارتر

 
کمک به دیگران و معرفی خیریه مرکز کارتر - کمک به دیگران و معرفی خیریه مرکز کارتر 1
 
نویسنده : کتایون صمدی
دسته بندی : نیازهای بین المللی
کشور : ایالات متحده
فرد اول خیریه : سین کالاهان
وب سایت:www.cartercenter.org
پایان سال مالی :۳۱ آگوست ۲۰۱۶
مرکز سازمان : آتلانتا ، جورجیا
چهل و هفتمین خیریه بزرگ ایالات متحده با سود سهام ۳۱۹ میلیون دلار
در این مقاله به معرفی یکی از بهترین خیریه های جهان می پردازیم ، مقاله ای در مورد کمک به دیگران و معرفی خیریه مرکز کارتر ، پس همراه ما باشید .
مرکز کارتر یک سازمان غیر دولتی و غیر انتفاعی است که در سال ۱۹۸۲ توسط جیمی کارتر، رئیس جمهور سابق آمریکا تاسیس شده است. او و همسرش روزالین کارتر، پس از شکست خود در انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده در سال ۱۹۸۰ با دانشگاه اموری همکاری کردند. این مرکز در یک ساختمان مشترک در مجاورت کتابخانه و موزه جیمی کارتر واقع در ۳۷ هکتارپارک در کپنهایل، واقع در فاصله‌ی دو مایلی از مرکز شهر آتلانتا، جورجیا واقع شده است. این کتابخانه و موزه متعلق به اداره آرشیو و اسناد ملی ایالات متحده است و این خیریه تحت نظارت هیئت امنایی قرار دارد که شامل رهبران کسب و کار، مربیان، مقامات سابق دولت و افراد بشردوست می باشد. هدف مرکز کارتر پیشرفت حقوق بشر، کمک به دیگران و رفع رنج انسان‌های است، و برنامه‌هایی از جمله کمک به بهبود کیفیت زندگی افراد در بیش از ۸۰ کشور دنیا دارد. این مرکز پروژه های متعددی نظیر نظارت بر انتخابات، حمایت از تشکیلات دولتی و ایجاد دموکراسی ردر کشورهای مختلف ، میانجگری درگیری های میان دولت های متخاصم و مداخله نظامی با سران کشورها از جانب قربانیان نقض حقوق بشر را در دست دارد. فعالیت‌های این خیریه همچنین منجر به تلاش‌هایی برای ریشه کنی و مبارزه با بیماری کرم گینه می شود و همچنین کنترل و درمان آنچوکرسیاز، ترافوما، فیلاریس لنفاوی و مالاریا را از طریق کمپین های آگاهی رسانی هدایت می کند. در سال ۲۰۰۲، رئیس جمهور کارتر جایزه صلح نوبل را برای تلاش خود “برای یافتن راه حل های مسالمت آمیز برای درگیری های بین المللی، برای پیشرفت دموکراسی و حقوق بشر و ترویج توسعه اقتصادی و اجتماعی و کمک به دیگران” از طریق مرکز کارتر دریافت کرد. در سال ۲۰۰۷ او یک زندگینامه تحت عنوان “فراتر از کاخ سفید”: “پیگیری صلح، مبارزه با بیماری ، امیدوار ساختن”، که ۲۵ سال نخستین مرکز کارتر را ثبت می کند، نوشته‌است.
کمک به دیگران و معرفی خیریه مرکز کارتر از جمله سلسله مقالاتی هستند که ما برای آشناییتان با خیریه های برتر جهان تدوین نموده ایم . اگر به دنبال کمک به دیگران هستید ، ما به شما سایت ملاتیما را معرفی می کنیم ، این سایت از یک تیم دانشجویی منسجم برای کمک به افراد نیازمند تشکیل شده است .
امیدواریم که از مقاله کمک به دیگران کمک به دیگران و معرفی خیریه مرکز کارتر خوشتان آمده باشد .
کمک به دیگران و معرفی خیریه مرکز کارتر - ملاتیما
 
مقالات مرتبط:
۴ خیریه قم که برترین خیریه ها به حساب می آیند
کمک به دیگران
چرا باید به دیگران کمک کنیم