کمک به دیگران و معرفی خیریه ملی مولتیپل

تیر
۱۸

کمک به دیگران و معرفی خیریه ملی مولتیپل

توسطalirastro |  

 

کمک به دیگران و معرفی خیریه ملی مولتیپل

 
کمک به دیگران و معرفی خیریه ملی مولتیپل  - کمک به دیگران و معرفی خیریه ملی مولتیپل  1
نویسنده : کتایون صمدی
دسته بندی : سلامت
کشور : ایالات متحده
فرد اول خیریه : سیندیا زاگیبویلو
وبسایت:www.nmss.org
پایان سال مالی :۳۰ سپتامبر ۲۰۱۶
مرکز سازمان : نیویورک
هفتادمین خیریه بزرگ ایالات متحده با سود سهام ۲۱۹ میلیون دلار
در این مقاله به معرفی یکی از بهترین خیریه های جهان می پردازیم ، مقاله ای در مورد کمک به دیگران و معرفی خیریه ملی مولتیپل ، پس همراه ما باشید.
انجمن ملی مولتیپل اسکلروزیس یک سازمان غیر انتفاعی است که در نیویورک مستقر است و سراسر ایالات متحده فعالیت دارد. این خیریه به حمایت از تغییرات سیاسی و اجتماعی، آموزش و پرورش و حمایت از خدماتی که به افراد مبتلا به مولتیپل اسکلروز و خانواده هایشان کمک می کند، میپردازد و به عنوان انجمن حامی پیشرفت تحقیق در مورد مولتیپل اسکلروز در سال ۱۹۴۶ تاسیس شده است. از آن زمان به عنوان یک سازمان ملی، به چند بخش غیر انتفاعی تبدیل شده است.یکی از برنامه های این خیریه حمایت از تحصیلات حرفه ای و دوره های آموزشی پس از مدرک میباشد و کمک هزینه های تحقیقاتی برای دانشمندان را تأمین می کند. اختصاص مبالغی در حدود ۵۵۰هزار دلار برای مجموع پنج سال تحصیل و تحقیق است که دوره آموزشی دو ساله را پوشش می دهد .این خیریه بعنوان یک نهاد تامین مالی تحقیق تجاری تحت NMSS است که تامین مالی برای توسعه دارو و درمان بیماری ام.اس را از طریق موسسات تجاری مانند EMD Pharmaceuticals، دانشگاه کمبریج، دانشگاه ادینبورگ و دیگران انجام می دهد. محققان علاقه مند به این برنامه می توانند برای کمک مالی از طریق وب سایت این سازمان ،سرمایه گذاری تجاری درخواست دهند. اتحادیه پیشرفته MS Alliance در سال ۲۰۱۲ به عنوان همکار مشترک بین المللی پیشرفته ام اس تاسیس شد. این سرمایه گذاری ها بعنوان کمک هزینه ای میباشد که مخارج چند ساله ی محققان و موسسات در جامعه بین المللی را تأمین می کنند. انجمن ملی مولتیپل اسکلروزیس ، تمرکز بر برنامه های تحقیقاتی پر ریسک و خطر بر روی ایده های پیشرفته و روش هایی که آزمایش نشده اند دارد که ممکن است در آینده به تحقیقات پزشکی ام.اس ،و درنتیجه کمک بیماران در گیر و خانواده هایشان کمک کنند.
کمک به دیگران و معرفی خیریه ملی مولتیپل از جمله سلسله مقالاتی هستند که ما برای آشناییتان با خیریه های برتر جهان تدوین نموده ایم . اگر به دنبال کمک به دیگران هستید ، ما به شما سایت ملاتیما را معرفی می کنیم ، این سایت از یک تیم دانشجویی منسجم برای کمک به افراد نیازمند تشکیل شده است .
امیدواریم که از مقاله کمک به دیگران و معرفی خیریه ملی مولتیپل خوشتان آمده باشد .
کمک به دیگران و معرفی خیریه ملی مولتیپل  - ملاتیما
 
مقالات مرتبط:
معرفی خیرین اصفهان و فعالیت های انجام شده توسط آنها
کمک به دیگران
چرا باید به دیگران کمک کنیم