کمک به دیگران و معرفی خیریه موزه نیویورک

تیر
۱۶

کمک به دیگران و معرفی خیریه موزه نیویورک

توسطalirastro |  

 

کمک به دیگران و معرفی خیریه موزه نیویورک

 
کمک به دیگران و معرفی خیریه موزه نیویورک - کمک به دیگران و معرفی خیریه موزه نیویورک 1
نویسنده : کتایون صمدی
دسته بندی : فرهنگی
کشور : ایالات متّحده
فرد اول خیریه : امیلی رافرتی
وب سایت:www.metmuseum.org
پایان سال مالی :۳۰ ژوئن ۲۰۱۶
مرکز سازمان : نیویورک
شصت و هشتمین خیریه بزرگ ایالات متحده با سود سهام ۵۲۷ میلیون دلار
در این مقاله به معرفی یکی از بهترین خیریه های جهان می پردازیم ، مقاله ای در مورد کمک به دیگران و معرفی خیریه موزه نیویورک ، پس همراه ما باشید.
موزه هنرهای متروپولیتن نیویورک، به عنوان بزرگترین موزه هنر برای در ایالات متحده است. با ۷.۰۶ میلیون بازدید کننده در سال ۲۰۱۶، سومین موزه پر بازدید هنرهای معاصر جهان بود .مجموعه دائمی آن حاوی بیش از دو میلیون اثر است،که در میان هفده دهستان کشف شده است. ساختمان اصلی، در لبه شرقی پارک مرکزی در امتداد موزه منهتن، منطقه ای است که یکی از بزرگترین گالری های هنری جهان است. مکان دوم بسیار کوچکتر، و در پارکی در منهتن ، شامل مجموعه گسترده ای از هنر، معماری و مصنوعات از قرون وسطی اروپا است. در تاریخ ۱۸ مارس سال ۲۰۱۶، موزه مت برئر در خیابان مدیسون در قسمت شرقی افتتاح شد. برنامه های مدرن و معاصر کمک به دیگران باعث گسترش موزه میگردد. مجموعه دائمی شامل آثار هنری از عتیقه های کلاسیک و مصر باستانی، نقاشی ها و مجسمه های استادان اروپایی و مجموعه ای گسترده از هنر آمریکایی و مدرن است. موزه هنرهای متروپولیتن نیویورک به نگهداری آثار آفریقایی، آسیایی، اقیانوسیه، بیزانس، و هنر اسلامی دست زده است . این موزه به مجموعه ی دانشنامه ی موسیقی، لباس ها و لوازم جانبی، و همچنین سلاح های ضد عفونی و زره پوش از سراسر جهان معروف می باشد. چندین نمایشگاه قابل توجه که از قرن اول تا کنون توسط طراحی مدرن آمریکایی اعمال می شود، در گالری های آن نصب شده است . موزه هنر متروپولیتن در سال ۱۸۷۰ به منظور باز کردن موزه برای آموزش هنر به مردم آمریکا و کمک به دیگران تاسیس شد. موزه به طور منظم میزبان نمایشگاه های برجسته و خاص است، و اغلب تمرکز بر آثار یک هنرمند که برای مدتی به نمایش گذاشته میشود ، دارد. این نمایشگاه ها بخشی از جذابیتی است که مردم را در داخل و خارج از منهتن جلب می کند . نمایشگاه های موزه هنرهای متروپولیتن نیویورک شامل نمایش هایی است که به ویژه برای موسسه طراحی لباس، نقاشی های هنرمندان از سراسر جهان، آثار هنری مربوط به جنبش های هنر خاص و مجموعه های مصنوعات تاریخی طراحی شده است.
کمک به دیگران و معرفی خیریه موزه نیویورک از جمله سلسله مقالاتی هستند که ما برای آشناییتان با خیریه های برتر جهان تدوین نموده ایم . اگر به دنبال کمک به دیگران هستید ، ما به شما سایت ملاتیما را معرفی می کنیم ، این سایت از یک تیم دانشجویی منسجم برای کمک به افراد نیازمند تشکیل شده است .
امیدواریم که از مقاله کمک به دیگران و معرفی خیریه موزه نیویورک خوشتان آمده باشد .
کمک به دیگران و معرفی خیریه موزه نیویورک - ملاتیما
 
مقالات مرتبط:
معرفی ۴ خیریه مشهد که باید آنها را خوب بشناسید
کمک به دیگران
چرا باید به دیگران کمک کنیم