کمک به دیگران و معرفی خیریه موسسه جهاد برای مسیح

اردیبهشت
۲۱

کمک به دیگران و معرفی خیریه موسسه جهاد برای مسیح

توسطalirastro |  

 

کمک به دیگران و معرفی خیریه موسسه جهاد برای مسیح

 
کمک به دیگران و معرفی خیریه موسسه جهاد برای مسیح  - کمک به دیگران و معرفی خیریه موسسه جهاد برای مسیح  1
 
نویسنده : کتایون صمدی
دسته بندی : مذهبی
کشور : ایالات متّحده
فرد اول خیریه : استفن داگلاس
وب سایت:www.cru.org
پایان سال مالی :۳۱ آگوست ۲۰۱۶
مرکز سازمان : اورلاندو ، فلوریدا
بیست و هفتمین خیریه بزرگ ایالات متحده با سود سهام ۵۷۰ میلیون دلار
در این مقاله به معرفی یکی از بهترین خیریه های جهان می پردازیم ، مقاله ای در مورد کمک به دیگران و معرفی خیریه موسسه جهاد برای مسیح ، پس همراه ما باشید .

تاریخچه

در سال ۱۹۵۱، بیل برایت به عنوان یک دانش آموز در دانشکدۀ کلیسای فولرهنگامی که در اواخر شب برای امتحان یونان مطالعه می کند، یک تصویر الهام بخش و منحصر به فرد را از خداوند برای دستیابی به کل جهان، با شروع از کمک به دانش آموزان کالج دریافت می کند. یکی از دوستان پروفسور او ، نام “جهاد جدید برای مسیح” را برای عنوان موسسه ی درحال تاسیس او پیشنهاد می کند. در فصل پاییز، بیل و همسرش، وونت، با حمایت از یک سلسله دعای۲۴ ساعته، اردوگاه جهاد صلیبی را (که اکنون با نام کرو در ایالات متحده شناخته می شود) در UCLA آغاز نمودند.در سال ۱۹۵۲ ، کرو در مدارس سراسر آمریکا گسترش می یابد و اولین شش کارمند خود را استخدام نمایند.در سال ۱۹۵۸ دکتر جون گون کیم در کره جنوبی کرو بین المللی را راه اندازی می کند. در طول ۴۰ سال بعد از آن، کره جنوبی از یک ارگان دریافت کننده کمک به سوی تبدیل شدن به یکی از توزیع کننده های آن ، حرکت می کند؛ و امروزه کره جنوبی با ۲۷۱ کارمند مسیحی برای کمک به دیگران در ۲۳ کشور در سراسر جهان فعالیت می کند.
در سال ۱۹۵۹نخستین موسسه مطالعات انجیل، آموزش و پرورش شاگردان را از وزارت فرهنگ و ارشاد می گیرد و آن را به یک بستر کلیسا متصل می کند و در پایان دهه ۱۹۵۰، کرو در ۳ کشور فعالیت می کند.

کرو چه خدماتی ارائه می نماید ؟

کرو یک جامعه پرشور در زمینه ی ارتباط مردم با عیسی مسیح است. هدف این خیریه کمک به تحقق بخشیدن اهداف بزرگ با قدرت روح القدس و هدایت مردم به سوی ایمان به خداوند است. کرو، راهنمایی های معنوی، منابع و برنامه های متنوع را در دسترس همه مردم از فرهنگ های گوناگون با شیوه های مختلف قرار می دهد، از جمله :
۲۳۰۰ وزارتخانه دانشگاهی که بیش از ۱۰۱ هزار دانش آموز و هیئت علمی در ایالات متحده در آن شرکت می کنند.
کرو، در بیش از ۵۰ شهر خدمت می کند و با بیش از ۲۰۰۰ کلیسا و سازمان بسیج پیروان مسیح با به اشتراک گذاشتن عشق الهی در سراسر شهر، مشارکت می کند. همچنین وزارت ورزش این خیریه در ۶۴ کشور، ۲۲۵ کالج و ۴۶ تیم ورزشی حرفه ای در ایالات متحده همراه با رسانه های ورزشی که سالانه بر زندگی ۱۰۰ میلیون نفر تاثیر می گذارند، در سراسر ایالات متحده برای کمک به دیگران فعالیت می کند.
کمک به دیگران و معرفی خیریه موسسه جهاد برای مسیح از جمله سلسله مقالاتی هستند که ما برای آشناییتان با خیریه های برتر جهان تدوین نموده ایم . اگر به دنبال کمک به دیگران هستید ، ما به شما سایت ملاتیما را معرفی می کنیم ، این سایت از یک تیم دانشجویی منسجم برای کمک به افراد نیازمند تشکیل شده است .
امیدواریم که از مقاله کمک به دیگران و معرفی خیریه موسسه جهاد برای مسیح خوشتان آمده باشد .
کمک به دیگران و معرفی خیریه موسسه جهاد برای مسیح  - ملاتیما
 
مقالات مرتبط:
معرفی خیرین تهران ، این مقاله خواندنی را از دست ندهید
کمک به دیگران
چرا باید به دیگران کمک کنیم