کمک به دیگران و معرفی خیریه نجات کودکان

اردیبهشت
۳۱

کمک به دیگران و معرفی خیریه نجات کودکان

توسطalirastro |  

 

کمک به دیگران و معرفی خیریه نجات کودکان

 
کمک به دیگران و معرفی خیریه نجات کودکان - کمک به دیگران و معرفی خیریه نجات کودکان
 
نویسنده : کتایون صمدی
دسته بندی : نیازهای بین المللی
کشور : ایالات متحده
فرد اول خیریه : کارولین مایلز
وب سایت:www.savethechildren.org
پایان سال مالی : ۳۰ دسامبر ۲۰۱۶
مرکز سازمان : فیر فیلد ، کنتیکت
سی و هفتمین خیریه بزرگ ایالات متحده با سود سهام ۷۲۷ میلیون دلار
در این مقاله به معرفی یکی از بهترین خیریه های جهان می پردازیم ، مقاله ای در مورد کمک به دیگران و معرفی خیریه نجات کودکان ، پس همراه ما باشید .

خیریه ی نجات کودکان

در ایالات متحده و خارج از این کشور، فدراسیون نجات کودکان ، برنامه های بهداشت و تغذیه، آموزش و پاسخ های اضطراری را برای کمک به دیگران فراهم می کند. در سرتاسر جهان، کودکان از علل قابل پیشگیری می‌میرند ، از تحصیل به دلیل فقر و جنسیت باز می‌مانند، از خشونت، استثمار و غفلت رنج می برند و در زمان بحران بسیار آسیب پذیرند. در هر گوشه ای از جهان، کودکان نیاز به صدایی قوی برای ایستادن در کنار آنها و حمایت دارند، پشتیبانی که از جانب آنها کار کند و زندگی‌شان را بهبود بخشد. نجات کودکان، صدای کودکان آسیب پذیر است. این خیریه در ۱۲۰ کشور جهان حضور دارد و برای رسیدگی به هر کودکی در هرکجای جهان، از طریق برنامه های بین المللی که بر سلامت، آموزش، حفاظت و فجایع تمرکز می کنند، تلاش می کند.

نجات کودکان چگونه خدمت رسانی می‌نماید؟

در ایالات متحده و در سرتاسر جهان، خیریه‌ی نجات کودکان هر آنچه را که باید هر روز و در زمان بحران ارائه می دهد تا کودکان به زندگی سالم ، فرصت یادگیری و حفاظت در مقابل آسیب‌ها دست پیدا کنند. درحالی که ک اعتصاب‌گران و کودکان آسیب پذیرترینرافرادربه شمار می‌روند، این خیریه همیشه در میان اولین کسانی است که به نیاز‌های آنان پاسخ می دهد و آخرین کسی‌است که آنها را ترک می کند.
نجات کودکان ، نیازهای منحصر به فرد کودکان را برآورده نموده و صدای آنها را می شنود و نتایج پایداری را برای میلیون ها کودک، از جمله آنهایی که برای رسیدن به آن شرایط سخت تری دارند، ارائه می کند. این خیریه هر کاری که برای کودکان انجام می دهد، از جمله تغییر زندگی و آینده، را به اشتراک می گذارد زیرا معتقد است که هر کودکی سزاوار آینده سالم و روشن است.اطلاعات مالی نجات کودکان دارای یک رکورد ثابت استفاده از کمک های مالی به طور موثر است. بیانیه های مالی مستقل حسابرسی این خیریه به طور مداوم نشان می دهد که تقریبا از هر ۱۰ دلار ،۹ دلار صرف برنامه ها و خدمات برای کودکان و خانواده های نیازمند می‌گردد. نجات کودکان هزینه های اداری را پایین آورده تا برنامه های بیشتری برای کمک به دیگران و به خصوص کودکان فراهم شود.
کمک به دیگران و معرفی خیریه نجات کودکان از جمله سلسله مقالاتی هستند که ما برای آشناییتان با خیریه های برتر جهان تدوین نموده ایم . اگر به دنبال کمک به دیگران هستید ، ما به شما سایت ملاتیما را معرفی می کنیم ، این سایت از یک تیم دانشجویی منسجم برای کمک به افراد نیازمند تشکیل شده است .
امیدواریم که از مقاله کمک به دیگران کمک به دیگران و معرفی خیریه نجات کودکان خوشتان آمده باشد .
کمک به دیگران و معرفی خیریه نجات کودکان - ملاتیما
 
مقالات مرتبط:
معرفی خیرین اصفهان و فعالیت های انجام شده توسط آنها
کمک به دیگران
چرا باید به دیگران کمک کنیم