کمک به دیگران و معرفی خیریه نیروی دریایی

تیر
۰۱

کمک به دیگران و معرفی خیریه نیروی دریایی

توسطalirastro |  

 

کمک به دیگران و معرفی خیریه نیروی دریایی

 
کمک به دیگران و معرفی خیریه نیروی دریایی - کمک به دیگران و معرفی خیریه نیروی دریایی 1
نویسنده : کتایون صمدی
دسته بندی : جوانان
کشور : ایالات متّحده
فرد اول خیریه : هنری عثمان
وب سایت:www.toysfortots.org
مرکز سازمان : کوانتیکو، ویرجینیا
پنجاه و دومین خیریه بزرگ ایالات متحده با سود سهام ۲۸۱ میلیون دلار
در این مقاله به معرفی یکی از بهترین خیریه های جهان می پردازیم ، مقاله ای در مورد کمک به دیگران و معرفی خیریه نیروی دریایی ، پس همراه ما باشید .
اسباب بازی برای تاتس برنامه‌ای در حال اجرا توسط ارتش نیروی دریایی ایالات متحده است که اسباب بازی‌هایی را برای بچه هایی که والدینشان قادر به خریداری هدایای کریسمس برایشان نیستند، توزیع می کند. این برنامه در سال ۱۹۴۷ توسط مدیر بیل هندریکس مخترع، تاسیس شد.
ماموریت این خیریه “جمع آوری اسباب بازی های جدید در ماه‌های اکتبر، نوامبر و دسامبر است و این اسباب بازی ها را به عنوان هدایای کریسمس در میان کودکان فقیر جامعه ، توزیع می کنند.” هدف اعلام شده‌ی این برنامه این است که “از طریق یک اسباب بازی جدید در کریسمس، یک پیام از امید ، که در تبدیل شدن افراد به شهروندان مسئول، مولد و میهن دوست کمک می کند، به کودکان تحویل داده شود.”
اسباب بازی برای تاتس به عنوان یک خیریه در لس آنجلس و از سال ۱۹۴۷ برای کمک به دیگران آغاز به کار نمود. مدیر بیل هندریکس، با الهام گرفتن از همسرش دایان ، زمانی که سعی کرد عروسکی را به یک کودک فقیر اهدا کند، اما نمی توانست هیچ سازمانی پیدا کند ، ایده‌ی اولیه‌ی این سازمان را در ذهن خود ترسیم نمود. در انجام این طرح، او گروهی از منابع نیروی دریایی محلی را، از جمله سرهنگ دوم جان هامپتون ، گرد هم آورد. تلاش های آنها بسیار موفق آمیز بود ، به طوری که در سال ۱۹۴۸، اسباب بازی برای تاتس به عنوان یک کمپین ملی راه اندازی شد. تا سال ۱۹۷۹، نیروهای دریایی (اغلب در لباس های آبی) و داوطلبان ، اسباب بازی های مورد استفاده را جمع آوری و تجدید نمودند. در سال ۱۹۸۰ تنها اسباب بازی های نو پذیرفته می‌شدند، زیرا نیروهای مخالف دیگر نمی توانستند ساعتها برای احیاء اسباب بازی ها وقت سپری نمایند. در سال ۱۹۹۵، وزیر دفاع ، اسباب بازی برای تاتس را به عنوان ماموریت رسمی سپاه نیروی دریایی تصویب نمود. در سال ۲۰۰۹، این برنامه از سوی بانوی اول آمریکا ، میشل اوباما حمایت شد و در دسامبر ۲۰۱۱، او در فعالیت‌های خیریه‌ی اسباب بازی برای تاتس در پایگاه مشترک بولینگ آنا کاستیا شرکت نمود. از سال ۲۰۱۶ تا کنون ، اسباب بازی برای تاتس بیش از ۵۱۲ میلیون اسباب بازی جمع آوری و توزیع کرده است و فعالیت خود را جهت کمک به دیگران و نیازمندان ادامه می‌دهد.
کمک به دیگران و معرفی خیریه نیروی دریایی از جمله سلسله مقالاتی هستند که ما برای آشناییتان با خیریه های برتر جهان تدوین نموده ایم . اگر به دنبال کمک به دیگران هستید ، ما به شما سایت ملاتیما را معرفی می کنیم ، این سایت از یک تیم دانشجویی منسجم برای کمک به افراد نیازمند تشکیل شده است .
امیدواریم که از مقاله کمک به دیگران و معرفی خیریه نیروی دریایی خوشتان آمده باشد .
کمک به دیگران و معرفی خیریه نیروی دریایی - ملاتیما
 
مقالات مرتبط:
معرفی خیرین اصفهان و فعالیت های انجام شده توسط آنها
کمک به دیگران
چرا باید به دیگران کمک کنیم