کمک به دیگران و معرفی خیریه نیکویی ۳۶۰

اردیبهشت
۲۹

کمک به دیگران و معرفی خیریه نیکویی ۳۶۰

توسطalirastro |  

 

کمک به دیگران و معرفی خیریه نیکویی ۳۶۰

 
کمک به دیگران و معرفی خیریه نیکویی 360 - کمک به دیگران و معرفی خیریه نیکویی 360
نویسنده : کتایون صمدی
دسته بندی : نیازهای بین المللی
کشور : ایالات متحده
فرد اول خیریه : هوارد شرمن
وب سایت:www.good360.org
پایان سال مالی : ۳۰ دسامبر ۲۰۱۶
مرکز سازمان : الکساندریا ، ویرجینیا
سی و پنجمین خیریه بزرگ ایالات متحده با سود سهام ۳۶۷ میلیون دلار
در این مقاله به معرفی یکی از بهترین خیریه های جهان می پردازیم ، مقاله ای در مورد کمک به دیگران و معرفی خیریه نیکویی ۳۶۰ ، پس همراه ما باشید .

ماموریت خیریه “نیکویی ۳۶۰” ایجاد تغییرات مثبت است

نیکویی به شرکت‌ها کمک می کند تا چالش کسب و کار را به طور قابل قبولی پشت سر گذاشته و کالاهای بیشماری را برای حداکثر تاثیر توزیع نمایند و در این کار کمک می کند تا شرکای غیر انتفاعی خود مأموریت های مهم خود را انجام دهند.این خیریه برای افرادی که با شرایط زندگی چالش برانگیز مواجه هستند ابجاد امید و انگیزه می‌نماید، کالاهای مورد نیاز آنان را تولید می کند ، به زندگی آنان رنگ و بوی جدیدی می رسند،و سبب کاهش تلفات و کمک به ایجاد جوامع انعطاف پذیر برای آینده می شود. همچنین‌با ارائه امید، احساس فرصت جدید برای افراد، خانواده ها و جوامعی که تحت تاثیر بلایای طبیعی و یا شرایط زندگی چالش برانگیز دیگر که بدون کمک برای یافتن امید تلاش می کنند، ایجاد می‌نماید.
به عنوان رهبر جهانی در زمینه‌ی بشردوستی و ایجاد محصول و اهداف سودمند، این خیریه با شرکت های مسئول اجتماعی مشارکت می کند تا کالاهای مورد نیاز و ضروری را به دست آورده و آنها را از طریق شبکه های غیرانتفاعی متنوعی که مردم نیازمند را پشتیبانی می کنند، برای کمک به دیگران توزیع کند. نیکویی۳۶۰ به سازمان های غیر انتفاعی کمک می کند تا کالاهای مورد نیاز خود را دریافت کنند و بتوانند بودجه‌ی بیشتر و بهتری را در برنامه ها و خدمات صرف کنند به عبارت دیگر، کمک به مردم بیشتر و انجام کارهای بهتر. یک تخت فقط یک تکه از مبلمان نیست یک خواب خوب برای کودکی است که صبح روز بعد باید به مدرسه برود. میز آشپزخانه مکانی برای یک خانواده است تا بتواند رویدادهای طول روز خود را به اشتراک بگذارند، ارتباط برقرار کرده و پیوند ایجاد کنند. این بیش از چیزهای دیگر است. این منابع زندگی در حال تغییر است که سبب تغییر می‌شود و جوامع را تقویت می کند.
تاثیری که نیکویی و شرکای آن در مجموع در سال ۲۰۱۷ ایجاد کرده اند:
این خیریه معتقد است که محصول مناسب باید برای افراد درست و در زمان مناسب مهیا شود. این موسسه تا کنون بیش از ۹ میلیارد دلار محصول توزیع کرده است و با ارائه راه حل های کلیدی و داشتن توانایی رسیدگی و اهدای هر اندازه و هر گونه محصول با توجه به نیازهای روزمره و یا چالش های پس از فاجعه به افرادی که نیازمند هستند، در زندگی آنان تغییرات مثبتی ایجاد می‌نماید.
کمک به دیگران و معرفی خیریه نیکویی ۳۶۰ از جمله سلسله مقالاتی هستند که ما برای آشناییتان با خیریه های برتر جهان تدوین نموده ایم . اگر به دنبال کمک به دیگران هستید ، ما به شما سایت ملاتیما را معرفی می کنیم ، این سایت از یک تیم دانشجویی منسجم برای کمک به افراد نیازمند تشکیل شده است .
امیدواریم که از مقاله کمک به دیگران کمک به دیگران و معرفی خیریه نیکویی ۳۶۰ خوشتان آمده باشد .
کمک به دیگران و معرفی خیریه نیکویی 360 - ملاتیما
 
مقالات مرتبط:
معرفی ۴ خیریه مشهد که باید آنها را خوب بشناسید
کمک به دیگران
چرا باید به دیگران کمک کنیم