کمک به دیگران و معرفی خیریه هنرهای دیترویت

اردیبهشت
۱۷

کمک به دیگران و معرفی خیریه هنرهای دیترویت

توسطalirastro |  

 

کمک به دیگران و معرفی خیریه هنرهای دیترویت

 

 
نویسنده : کتایون صمدی
دسته بندی : فرهنگی
کشور : ایالات متّحده
فرد اول خیریه : سالوادور سالروت پونز
وب سایت:www.dia.org
پایان سال مالی :۳۰ ژوئن ۲۰۱۶
مرکز سازمان : دیترویت ، میشیگان
بیست و چهارمین خیریه بزرگ ایالات متحده با سود سهام ۶۹۵ میلیون دلار
در این مقاله به معرفی یکی از بهترین خیریه های جهان می پردازیم ، مقاله ای در مورد کمک به دیگران و معرفی خیریه هنرهای دیترویت ، پس همراه ما باشید .
با موزه ی دیترویت آشنا شوید:
این موزه که در سال ۱۸۸۵ تاسیس شد ، ابتدا در خیابان جفرسون قرار داشت ، اما در سال ۱۹۲۷ به دلیل مجموعه ای که به سرعت در حال گسترش بود ، به خیابان وودوود( محل فعلی موزه ) نقل مکان کرد.
ساختمان هنرهای زیبا که توسط پل کر طراحی شده ، بلافاصله به عنوان “معبد هنر” شناخته شد . دو جناح در دهه های ۱۹۶۰ و ۱۹۷۰ اضافه شدند و بازسازی و گسترش عمده ای که در سال ۱۹۹۹ آغاز شد، در سال ۲۰۰۷ تکمیل شد . مساحت این موزه ۶۵۸۰۰۰ فوت مربع است که شامل بیش از ۱۰۰ گالری، ۱،۱۵۰ صندلی سالن جلسه ، ۳۸۰ صندلی سالن سخنرانی / جلسه ، کتابخانه مرجع هنری و آزمایشگاه پیشرفته خدمات حفاظتی است.

ویژگی های این مجموعه

مجموعه DIA با حدود ۶۶،۰۰۰ اثر در میان شش موزه برتر در ایالات متحده است . این بنیاد توسط ویلیام والنتینر، که از سال ۱۹۲۴ تا ۱۹۴۵ کارگردان بود ، تأسیس شد و بسیاری از آثار مهم را که چارچوب مجموعه های امروز به حساب می آیند را ایجاد نمود.
در میان جذابیت های قابل توجه این موزه، آثاری همچون اثر چرخه فرسنگ” صنعت دترویت“ از هنرمند مکزیکی دیگو ریورا ، که ریورا آن را موفق ترین کار خود می‌داند، و پرتره وینسنت ون گوگ، اولین نقاشی ونگوگ که وارد موزه‌ای در آمریکا شد، به چشم می‌خورد . یک مشخصه DIA تنوع مجموعه است. این موزه علاوه بر آثار برجسته آمریکایی، اروپایی، مدرن و معاصر و گرافیک ، دارای آثار قابل توجهی از هنرهای آفریقایی، آسیایی، بومی آمریکایی، اقیانوسی، اسلامی و باستانی است. در سال ۲۰۰۰ مرکز ژنرال موتورز این موزه را به عنوان بخش تعاونی برای ایجاد مجموعه ای از آثار هنری آفریقایی آمریکایی گسترش داد.

تغییر جهان با قدرت هنر

هنر توانایی بخشیدن زندگی و ساختن جوامع را دارد. در موسسه هنرهای دیترویت، از مجموعه‌ای جهانی برای الهام بخشیدن به کنجکاویو خلاقیت برای کمک به دیگران استفاده می‌شود. این موسسه خیریه با پشتیبانی مردمی تلاش می‌کند تا این تجربیات را برای نسل های آینده به اشتراک بگذارد.
موسسه‌ی هنرهای دیترویت بیست و چهارمین خیریه‌ی بزرگ ایالت متحده به شمار می‌رود و از قدرت هنر و حفظ فرهنگ مثبت برای کمک به دیگران بهره می‌برد.
کمک به دیگران و معرفی خیریه هنرهای دیترویت از جمله سلسله مقالاتی هستند که ما برای آشناییتان با خیریه های برتر جهان تدوین نموده ایم . اگر به دنبال کمک به دیگران هستید ، ما به شما سایت ملاتیما را معرفی می کنیم ، این سایت از یک تیم دانشجویی منسجم برای کمک به افراد نیازمند تشکیل شده است .
امیدواریم که از مقاله کمک به دیگران و معرفی خیریه هنرهای دیترویت خوشتان آمده باشد .
کمک به دیگران و معرفی خیریه هنرهای دیترویت - ملاتیما
 
مقالات مرتبط:
معرفی خیرین اصفهان و فعالیت های انجام شده توسط آنها
کمک به دیگران
چرا باید به دیگران کمک کنیم