کمک به دیگران و معرفی خیریه پی اس آی

تیر
۰۱

کمک به دیگران و معرفی خیریه پی اس آی

توسطalirastro |  

 

کمک به دیگران و معرفی خیریه پی اس آی

 
کمک به دیگران و معرفی خیریه پی اس آی - کمک به دیگران و معرفی خیریه پی اس آی 1
نویسنده : کتایون صمدی
دسته بندی : نیازهای جهانی
کشور : ایالات متّحده
فرد اول خیریه : کارل هافمن
وب سایت:www.psi.org
مرکز سازمان : واشنگتن دی.سی
پنجاه و سومین خیریه بزرگ ایالات متحده
در این مقاله به معرفی یکی از بهترین خیریه های جهان می پردازیم ، مقاله ای در مورد کمک به دیگران و معرفی خیریه پی اس آی ، پس همراه ما باشید .
خدمات بین المللی جمعیت ( خیریه پی اس آی )،در راستای اهداف سازمان بهداشت جهانی برای کمک به دیگران بصورت غیر انتفاعی ثبت شده و با برنامه های هدفمند برای مقابله با مالاریا، بقاء کودک، اچ آی وی و بهداشت باروری ، خدمات ارائه مینماید و با مشارکت در بخش های عمومی و خصوصی و بهره گیری از قدرت بازار، سرمایه گذاری هایی برای ذخیره سازی محصولات حیاتی، دادن سرویس های بالینی انجام میدهد.و با تغییرات موثر، شرایط را برای کمک به آسیب پذیر ترین جمعیت جهان فراهم میسازد، تا زندگی سالمتری را به ارمغان بیاورد.این خیریه دارای برنامه هایی در بیش از ۵۰ کشور جهان است. دفتر مرکزی این شرکت در واشنگتن، دی .سی و دفاتر اروپایی آن در آمستردام هستند. این سازمان بیش از ۲۵۰ کارمند در ایالات متحده، ۱۵۰ کارمند در خارج ازاین کشور و ۸،۰۰۰ کارمند وابسته محلی را استخدام کرده است. اهدا کنندگان عمده شامل دولت های ایالات متحده، انگلستان، آلمان و هلند هستند. پایه های خصوصی واصلی آن ها صندوق جهانی، سازمان ملل متحد، صندوق شرکت ها و افراد میباشند. این ائتلاف جهانی به رهبری ایالات متحده میباشد که ائتلافی بیش از ۴۰۰ شرکت بزرگ و سازمان های غیردولتی مبتنی بر واشنگتن بوده وازطرف امور بین الملل تمام تلاش های دیپلماتیک و توسعه در خارج از آمریکا حمایت می شود.
خیریه ها با سفیران مشهور کار می کنند تا کار سازمان را در سطح بالاتری اطلاع رسانی کنند.پیوستن سفیران به کارکنان خیریه ها در سفرهای بین المللی برای درک بیشترعموم از فعالیت هایشان و افزایش بودجه برای برنامه های بهداشت جهانی، قبل از کنگره شهادت دادند، و در بسیاری از کنفرانس ها و انجمن ها برای افزایش دیدگاه شرکت کردند.
زندگی شما می تواند با عضویت در یکی از گروه های موسسات خیریه تغییر یابد، که توسط فیلسوف و پروفسور پیتر سینگر، پرینستون، به عنوان اعضا بسیار موثر در مبارزه با فقر شدید و کمک به دیگران ، حمایت می شود.
کمک به دیگران و معرفی خیریه پی اس آی از جمله سلسله مقالاتی هستند که ما برای آشناییتان با خیریه های برتر جهان تدوین نموده ایم . اگر به دنبال کمک به دیگران هستید ، ما به شما سایت ملاتیما را معرفی می کنیم ، این سایت از یک تیم دانشجویی منسجم برای کمک به افراد نیازمند تشکیل شده است .
امیدواریم که از مقاله کمک به دیگران و معرفی خیریه پی اس آی خوشتان آمده باشد .
کمک به دیگران و معرفی خیریه پی اس آی - ملاتیما
 
مقالات مرتبط:
۴ خیریه در شیراز که در صورت نیاز باید با آن ها آشنا باشید
کمک به دیگران
چرا باید به دیگران کمک کنیم