کمک به دیگران و معرفی خیریه کاتولیک آمریکا

فروردین
۳۰

کمک به دیگران و معرفی خیریه کاتولیک آمریکا

توسطalirastro |  

 

کمک به دیگران و معرفی خیریه کاتولیک آمریکا

 
کمک به دیگران و معرفی خیریه کاتولیک آمریکا  - کمک به دیگران و معرفی خیریه کاتولیک آمریکا  1
 
نویسنده : کتایون صمدی
دسته بندی : نیازهای داخلی
کشور : ایالات متحده
فرد اول خیریه : دونا مارکهام
وب سایت:www.chatholiccharitiesusa.org
پایان سال مالی : ۳۰ ژوئن ۲۰۱۶
مرکز سازمان : الکساندریا ، ویرجینیا
یازدهمین خیریه بزرگ ایالات متحده با سود سهام ۳.۷ میلیارد دلار
در این مقاله به معرفی یکی از بهترین خیریه های جهان می پردازیم ، مقاله ای در مورد کمک به دیگران و معرفی خیریه کاتولیک آمریکا ، پس همراه ما باشید
در سازمان های خیریه کاتولیک ایالات متحده آمریکا، امتیازی مبنی بر ماموریت اعضای سازمان های خیریه کاتولیک در سراسر ایالات متحده برای خدمت به دیگران از جمله بی خانمانان، گرسنگان،بیماران و آسیب پذیران در جوامع خود بدون در نظر داشتن وابستگی دینی وجود دارد. خیریه کاتولیک هم در زمینه بازسازی پس از فاجعه ملی و استراتژی های کاهش تلفات و دفاع از عدالت در حکومت و بقیه ساختار های اجتماعی از طریق کار سیاست در ادارات مرکزی در خارج از ایالت واشنگتن هماهنگ میکند.

تاریخچه شکل گیری و حیطه ی فعالیت

خیریه کاتولیک بیش از یک قرن پیش توسط مردان و زنانی که به تلاشهای جمعی کلیسا برای کمک به دیگران وخدمات صادقانه به افراد نیازمند که می تواند تغییر دهنده ی روند فقر در کشور باشد اعتقاد داشتند تاسیس شد.
ماموریت خیریه های کاتولیک، ارائه خدمات به افراد نیازمند، حمایت از عدالت در ساختارهای اجتماعی، و فراخوانی کلیسا و سایر افراد دارای اراده ی خوب برای انجام این کار است می باشد .
خیریه های کاتولیک، با کار در خیابان ها و دعوت کردن و خدمت کردن به افرادی که از طریق عیسی مسیح به عشق عظیم و فراوان خود نسبت به خداوند مطلع شده اند ، کمک میکنند. این خیریه متعهد است که دیوار های تقسیم بندی را که خواهران و برادران را از یکدیگر جدا میکند از بین ببرد،از جامعه حذف و یا یکبار مصرف کند. این خیریه تصمیم دارد با شادی پل هایی از امید،رحمت و عدالت را به سمت ایجاد فرهنگ مراقبت های اجتماعی که به فقرا کمک میکند بسازد. این خیریه به خلقت خدا اهمیت میدهد .
همچنین اینکه جامعه انسانی مسئولیت مراقبت و حفاظت از زمین را از طریق مدیریت خوب منابع طبیعی دارد یکی از اعتقاد های حاکم در این خیریه است.
کمک به دیگران و معرفی خیریه کاتولیک آمریکا از جمله سلسله مقالاتی هستند که ما برای آشناییتان با خیریه های برتر جهان تدوین نموده ایم . اگر به دنبال کمک به دیگران هستید ، ما به شما سایت ملاتیما را معرفی می کنیم ، این سایت از یک تیم دانشجویی منسجم برای کمک به افراد نیازمند تشکیل شده است .
امیدواریم که از مقاله کمک به دیگران و معرفی خیریه کاتولیک آمریکا خوشتان آمده باشد .
کمک به دیگران و معرفی خیریه کاتولیک آمریکا  - ملاتیما
 
مقالات مرتبط:
معرفی خیرین اصفهان و فعالیت های انجام شده توسط آنها
کمک به دیگران
چرا باید به دیگران کمک کنیم