کمک به دیگران و معرفی خیریه کلیه آمریکا

خرداد
۱۳

کمک به دیگران و معرفی خیریه کلیه آمریکا

توسطalirastro |  

 

کمک به دیگران و معرفی خیریه کلیه آمریکا

 
کمک به دیگران و معرفی خیریه کلیه آمریکا - کمک به دیگران و معرفی خیریه کلیه آمریکا 1
 
نویسنده : کتایون صمدی
دسته بندی : سلامت
کشور : ایالات متّحده
فرد اول خیریه : لاوارن بورتن
پایان سال مالی : ۳۱ دسامبر ۲۰۱۶
وب سایت:www.kidneyfund.org
مرکز سازمان : راکویل ، ماریلند
چهل و دومین خیریه بزرگ ایالات متحده با سود سهام ۳۱۰ میلیون دلار
در این مقاله به معرفی یکی از بهترین خیریه های جهان می پردازیم ، مقاله ای در مورد کمک به دیگران و معرفی خیریه کلیه آمریکا ، پس همراه ما باشید
صندوق کلیه آمریکایی، سازمانی غیر انتفاعی است که برای خدمت به ۳۰ میلیون آمریکایی مبتلا به بیماریهای کلیوی کار می کند.
ماموریت این خیریه، کمک به دیگران در مبارزه با بیماریهای کلیه و دستیابی به زندگی سالم است و در این راستا با ارائه طیف کاملی از برنامه ها و خدمات، به جلو گام برمیدارد. از جملهی این اقدامات ، فعالیت های پیشگیرانه، منابع آموزش عالی با ارزش و کمک مالی مستقیم، که یک نفر از هر ۵ بیمار دیالیزی در ایالات متحده را برای دسترسی به مراقبت های پزشکی حیاتی، از جمله دیالیز و پیوند ، قادر میسازد. این خیریه، به منظور بهبود نتایج برای درمان بیماران کلیوی و کمک به دیگران،در تحقیقات بالینی سرمایه گذاری می کند. صندوق کلیه ، دارای ۶۱۰۰۰ فرد، شرکت و مؤسسهی حامی و خیرخواه میباشد که مأموریت این خیریه را پشتیبانی می کنند. صندوق کلیه ۹۷ سنت از هر دلار اهدا شده را صرف برنامه هایی می کند که به طور مستقیم در اختیار بیماران و مردم قرار می گیرند.این موسسه به دلیل مدیریت مالی عالی خود، هر ساله بالاترین امتیاز را از سوی وزارتخانههای ناظر بر امور اجرایی خیریهها دریافت مینماید. شعار صندوق کلیه آمریکایی ، “دنیایی بدون بیماریهای کلیوی” است. تا محقق شدن این هدف، صندوق کلیه تلاش میکند تا هر بیمار کلیوی به مراقبت های بهداشتی دسترسی داشته باشد و هر فردی که در معرض خطر ابتلا به چنین بیماریهاییاست، امکانات لازم برای پیشگیری از آن را به دست آورد. برآورد شده است که در هر سال، از هر ۶۵۰۰۰ کودک در ایالات متحده ۱ نفر نارسایی کلیه دارد. کودکان مبتلا به نارسایی کلیه تجربهی متفاوتی از این بیماری را نسبت به بزرگسالان دارند. نارسایی کلیه می تواند تاثیر منفی بر رشد کودک، استحکام استخوانها و اعصاب او داشته باشد. کلیه ها ، فیلترهای بدن ما هستند، بنابراین وقتی که کلیه ها به درستی کار نمی کنند، ضایعات زیادی می توانند از این فیلتر عبور نمایند. این موضوع می تواند بر رشد و عملکرد مغز کودک تأثیر بگذارد و موجب ناتوانی در یادگیری شود. پیوند کلیه بهترین گزینه درمان برای بزرگسالان و همچنین کودکان مبتلا به نارسایی کلیه است.
کمک به دیگران و معرفی خیریه کلیه آمریکا از جمله سلسله مقالاتی هستند که ما برای آشناییتان با خیریه های برتر جهان تدوین نموده ایم . اگر به دنبال کمک به دیگران هستید ، ما به شما سایت ملاتیما را معرفی می کنیم ، این سایت از یک تیم دانشجویی منسجم برای کمک به افراد نیازمند تشکیل شده است .
امیدواریم که از مقاله کمک به دیگران کمک به دیگران و معرفی خیریه کلیه آمریکا خوشتان آمده باشد .
کمک به دیگران و معرفی خیریه کلیه آمریکا - ملاتیما
 
مقالات مرتبط:
۱۱ خیریه کمک به دانشجویان جهت حمایت از تحصیل و برنامه های هنری
کمک به دیگران
چرا باید به دیگران کمک کنیم